Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

OPIS KATEGORII

Hulajnogi Micro. 

Hulajnogi szwajcarskiej firmy Micro posiadają prostą i zarazem ergonomiczną konstrukcję dostosowaną specjalnie dla dzieci i osób dorosłych. Hulajnogi Micro wykonane są na najwyższej jakości materiałów, co wpływa na ich wagę oraz wytrzymałość. Wszystkie hulajnogi Micro mają kółka wykonane z poliuretanu, co sprawia, że są bardzo trwałe i odporne na szybkie zużycie. Kółka w hulajnogach Micro kręcą się na łożyskach maszynowych, dzięki czemu cały mechanizm jest bardzo cichy i powoduje bardzo niskie opory toczenia. Kolejnym dużym atutem hulajnóg Micro jest ich kompaktowy wymiar zarówno rozłożonych, jak i po złożeniu. Dzięki takim rozwiązaniom hulajnogi te są wygodne podczas jazdy, w transporcie i przechowywaniu. 


Hulajnogi Mini Micro.

Hulajnoga Mini Micro przeznaczona jest dla mniejszych dzieci w wieku ok 2 – 6 lat. Jej główne zalety, to dwa kółka z przodu powodujące dużą stabilność hulajnogi oraz niska waga. Dzięki niewielkiej wadze (ok. 1,5 kg) oraz poliuretanowym kółkom i najwyższej klasy łożyskom jazda na hulajnodze Mini Micro jest bardzo lekka i przyjemna.

Hulajnogi Mini Micro wykonane są z bardzo wysokiej jakości aluminiowych rączek, plastikowej deski wzmocnionej włóknem szklanym oraz nietoksycznej gumy. 

Hulajnogi Mini Micro Deluxe.

 Hulajnoga Mini Micro Deluxe, to siostra Mini Micro w wersji Premium. Względem klasycznej wersji wyróżnia ją przede wszystkim regulacja wysokości kierownicy (w zakresie od 49–69 cm), odblaskowe naklejki, maksymalne obciążenie do 35 kg, oraz antypoślizgowe zabezpieczenie podestu silikonowym napisem. 

Hulajnogi Micro Maxi.  

Hulajnoga Maxi Micro przeznaczona jest dla starszych dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Wzmocniony podest oraz wydłużenie całej konstrukcji pozwala na bezpieczne obciążenie aż do 70kg. Posiada również anodowaną aluminiową i regulowaną kierownicę w zakresie od 68 do 91cm.
Czytaj dalej


FILTRUJ:


Producent
Cena
zł -
Dostępność
Sortowanie
Ostatni zakup 4 godziny temu.