Kontakt
0

Jak dobrać wysokość ramy do naszego wzrostu ?

 
Dobór rozmiaru ramy w rowerach jest bardzo istotny i wpływa na komfort jazdy. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rozmiar ramy, mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Pamiętajcie, że dobór wysokości ramy w przypadku holenderskich rowerów miejskich i trekkingowych nie ma nic wspólnego z doborem wysokości ramy w przypadku rowerów górskich czy szosowych. Ramy w rowerach holenderskich mają całkowicie inną geometrię i ergonomię oraz są zaprojektowane tak aby na rowerze siedzieć w komfortowej wyprostowanej pozycji. Każdy rower holenderski produkowany jest w kilku rozmiarach ram najczęściej od 46-50 cm do 60-67 cm tak aby każdy rowerzysta dobrał swój wymarzony rower idealnie dla swojego wzrostu.

Jeżeli nie wiesz jaki rozmiar ramy dobrać do swojego wzrostu, prosimy o skorzystanie z poniższych filmów instruktażowych lub prosimy o kontakt z naszymi doradcami. 


Administratorem Państwa danych osobowych jest Maciej Myszko prowadzący działalność gospodarczą pod firmą MACIEJ MYSZKO SENTIDO wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Świdnicka 49, 50-028 Wrocław, NIP 9251927153, REGON 978103754, adres poczty elektronicznej: sklep@rowerystylowe.pl. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem. Podanie danych jest dobrowolne.Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Polityka prywatności Google oraz Warunki korzystania z usługi Google.

Dobór wysokości ramy w rowerze męskim

Dobór wysokości ramy w rowerze damskim

 

Porównaj produkty 0