Kontakt
0

Serwis rowerów elektrycznych z napędem BOSCH, YAMAHA, ION SYSTEM, BATAVUS E-go, SPARTA E-go, Gazelle Innergy.

Od 2010 roku prowadzimy pierwszy w Polsce zaawansowany serwis rowerów elektrycznych z markowymi napędami i bateriami Bosch, Yamaha, ION System, NuVinci Harmony Sync, Innergy Gazelle, Batavus i Sparta. Nasz serwis wyposażony jest w profesjonalne narzędzia i oprogramowania komputerowe do diagnozy i naprawy błędów systemowych w silnikach elektrycznych. Nasi serwisanci przeszli skomplikowane szkolenia w Holandii w dziedzinie diagnostyki i naprawy rowerów ze wspomaganiem elektrycznym BOSCH, Yamaha, Gazelle Innergy oraz Sparta/Batavus ION Technology. 

Serwis rowerow elektrycznych BOSCH YAMAHA EBIKE WROCLAW

Zachęcamy osoby spoza Wrocławia, które chcą przeprowadzić przegląd swojego roweru w naszym serwisie, do skorzystania z  możliwości wysłania roweru do nas. Oferujemy usługę zamówienia kuriera, który odbierze od Państwa rower oraz dostarczy go z powrotem po wykonaniu serwisu rowerowego. Koszt transportu w jedną stronę wynosi 150 PLN. Rower zostanie wysłany w pełni złożony i bezpiecznie zapakowany w dużym, 5-warstwowym kartonie, aby dotarł do właściciela w idealnym stanie.

Formularz wysyłki roweru
 

Serwis rowerów elektrycznych wykonujemy tylko i wyłącznie w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu
KONTAKT: 600 519 063
 
CENNIK SERWISU ROWEROWEGO W SKLEPIE WE WROCŁAWIU:

  • WYMIANA STACJI DOKUJĄCEJ STEROWNIKA  200 zł
  • WYMIANA BATERII W RAMIE 250 zł
  • KOMPUTEROWE ZGRANIE NOWEGO STEROWNIKA 300 zł
  • KOMPUTEROWE ZGRANIE NOWEJ BATERII 300 zł
  • KOMPUTEROWE ZGRANIE NOWEGO SILNIKA 300 zł
  • ZGRANIE WSZYSTKICH KOMPONENTÓW JEDNOCZEŚNIE (silnik, bateria, licznik) 400 ZŁ
  • DIAGNOSTYKA (wydruk komputerowy błędów i specyfikacji roweru) 200 ZŁ

W przypadku braku możliwości osobistego dostarczenia roweru do naszego serwisu, udostępniamy Państwu możliwość wysyłki roweru w całości w cenach:

  • ODBIÓR USZKODZONEGO ROWERU od klienta na terenie Polski 250 ZŁ (nie trzeba nic odkręcać - wystarczy jedynie zabezpieczyć rower na czas transportu)
  • WYSYŁKA NAPRAWIONEGO ROWERU do klienta na terenie Polski 250 zł (rower wysyłany w całości, bezpiecznie zapakowany w duży 5-cio warstwowy karton)

  • Diagnostyka, wgranie nowego oprogramowania oraz kalibracja automatycznego sterownika biegów NuVinci Harmony Sync 350 zł 

Jesteśmy jednym serwisem w Polsce zajmującym się serwisowaniem rowerów elektrycznych z piastą NuVinci Harmony oraz NuVinci Harmony Sync. 

Serwis Nuvinci harmony sync rowery elektryczne bosch

Serwis Nuvinci harmony sync rowery elektryczne bosch wrocław


Porównaj produkty 0