Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

Formularz wyceny oryginalnych części do rowerów holenderskich Gazelle, Batavus, Sparta, KOGA i Cortina.

Masz rower holenderski z uszkodzonymi lub zużytymi częściami ? Chciałbyś zachować wszystko w oryginale ? Stawiasz na wysoką jakość części i akcesoriów ? Rowerowe legendy, holenderskie firmy Batavus, Gazelle, Sparta, KOGA i Cortina jako jedne z niewielu firm na świecie produkują i magazynują części do swoich rowerów, aż do 10 lat po dacie produkcji. Oznacza to, że uszkodzony błotnik, osłonę łańcucha, chwyt kierownicy czy nawet drobne części jak śrubki, elementy wsporników, bagażników czy próbki lakieru możesz zamówić bezpośrednio z fabryki w Holandii za naszym pośrednictwem. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, a w terminie 24h otrzymasz odpowiedź z konkretnymi informacjami dotyczącymi ceny, dostępności i czasu realizacji na wybrane przez Ciebie części lub akcesoria. 

Zamów części po numerze ramy


Jak znaleźć numer ramy?

Wypełniając ten formularz zgłaszacie Państwo zapotrzebowanie na oryginalne części. Na podany adres e-mail zostanie przesłana do Państwa oferta zawierająca wycenę oraz czas realizacji zamówienia.

Wysłanie formularza nie jest potwierdzeniem zakupu i nie wiąże się z tym żadna opłata. Na podany w formularzu adres e-mail otrzymacie wycenę i aktualną dostępność wybranych części. W celu chęci zakupu wystarczy odpowiedzieć na otrzymaną wycenę, wyrażając zgodę na ceny i czas realizacji części do Waszego roweru. 

Gdzie znajduje się numer ramy na rowerach Batavus, Gazelle, KOGA, Sparta, Cortina ? 

Numer ramy w rowerach holenderskich to naklejka, zazwyczaj z kodem kreskowym, znajdująca się na ramie w okolicach korby roweru, pod ostatnią warstwą bezbarwnego lakieru. Jeżeli Państwa rower Batavus, Gazelle, Sparta, Cortina lub KOGA takiej naklejki nie posiada lub jest ona luzem naklejona na ramę w miejscu oryginalnej zatopionej w lakier naklejki oznacza to, że rower jest z dużym prawdopodobieństwem kradziony i dobieranie części po danym numerze nie jest zalecane. W takim przypadku prosimy o dołączenie zdjęcia całego roweru w celu dobrania pasujących części i akcesoriów. NUMER RAMY WYBITY NA RAMIE NIE JEST NUMEREM SERYJNYM ROWERU I NA JEGO PODSTAWIE NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAMÓWIENIA ORYGINALNYCH CZĘŚCI.

         Numer ramy roweru Batavus:                                                                                  Numer ramy roweru Gazelle:

Przykładowy numer ramy roweru Batavus                                                                  Przykładowy numer ramy roweru Gazelle

         Numer ramy roweru Sparta:                                                                                     Numer ramy roweru Cortina:

Przykładowy numer ramy roweru Sparta                                                                  Przykładowy numer ramy roweru Cortina

Ostatni zakup godzinę temu.