Kontakt
0

Kontakt

Napisz do nas

Zawsze staramy się jak najszybciej odpowiadać na Twoje wiadomości. Możesz również sprawdzić, czy odpowiedź nie znajduje się już na naszej liście FAQ.


Administratorem Państwa danych osobowych jest Maciej Myszko prowadzący działalność gospodarczą pod firmą MACIEJ MYSZKO SENTIDO wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Świdnicka 49, 50-028 Wrocław, NIP 9251927153, REGON 978103754, adres poczty elektronicznej: sklep@rowerystylowe.pl. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem. Podanie danych jest dobrowolne.Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Polityka prywatności Google oraz Warunki korzystania z usługi Google.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Stan zamówienia sprawdzisz na swoim koncie użytkownika lub korzystając z formularza w zakładce KONTAKT. O zmianie statusu informujemy Cię również mailowo.

W tym celu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Oferujemy następujące formy płatności:
  • pobranie, czyli płatność przy odbiorze: gotówką lub kartą (Paczkomaty InPost, GLS)
  • tradycyjny przelew
  • płatność on-line za pośrednictwem PayU (szybki przelew, płatność kartą Visa lub Mastercard, BLIK, portfele elektroniczne Visa Checkout lub Google Pay),
  • raty zwykłe oraz raty 0% w bankach: Santander Bank, Crédit Agricole, System PayU
  • leasing w LeaseLink grupa Mbank

Tak. Wystarczy, że wpiszesz NIP  w danych w czasie składania zamówienia.
Zobacz więcej >

Sklep internetowy

(doradztwo, obsługa zamówień, wysyłki)
tel: 713 432 029
e-mail:
pon.-pt.: 8.00 - 16.00


Sklep stacjonarny i serwis rowerowy

RoweryStylowe.pl
ul. Świdnicka 49
50-028 Wrocław

PN-PT: 10:00 - 19:00
SOBOTA : 10.00-14.00

KONTAKT:
Sklep Wrocław: 693 611 425
Serwis Wrocław: 600 519 063
Porównaj produkty 0