Kontakt
0

Kontakt

Napisz do nas

Zawsze staramy się jak najszybciej odpowiadać na Twoje wiadomości. Możesz również sprawdzić, czy odpowiedź nie znajduje się już na naszej liście FAQ.


Administratorem Państwa danych osobowych jest Maciej Myszko prowadzący działalność gospodarczą pod firmą MACIEJ MYSZKO SENTIDO wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Świdnicka 49, 50-028 Wrocław, NIP 9251927153, REGON 978103754, adres poczty elektronicznej: sklep@rowerystylowe.pl. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem. Podanie danych jest dobrowolne.Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Polityka prywatności Google oraz Warunki korzystania z usługi Google.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeżeli nie minęło 30 dni od daty otrzymania towaru zakupionego na odległość, bez podawania przyczyny możesz go do nas zwrócić.

Szczegóły znajdziesz TUTAJ

Jeżeli nie minęło 30 dni od daty otrzymania towaru zakupionego na odległość, bez podawania przyczyny możesz go zwrócić i złożyć niezależne nowe zamówienie, które należy opłacić. Za zwracany produkt otrzymasz pełny zwrot środków. 

Szczegóły zwrotów TUTAJ

W tym celu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Kontakt znajdziesz TUTAJ

Dobór rozmiaru ramy w rowerach jest bardzo istotny i wpływa na komfort jazdy. Sprawdź jak dobrać ramę, mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, jeśli jednak ten krótki film instruktażowy nie rozwiał twoich wątpliwości to prosimy o kontakt telefoniczny lub mejlowy.

Filmy jak dobrać rozmiar ramy znajdziesz TUTAJ

Stan zamówienia sprawdzisz na swoim koncie użytkownika lub korzystając z formularza w zakładce KONTAKT. O zmianie statusu informujemy Cię również mailowo.
Zobacz więcej >

Sklep internetowy

(doradztwo, obsługa zamówień, wysyłki)
tel: 713 432 029
e-mail:
pon.-pt.: 8.00 - 16.00


Sklep stacjonarny i serwis rowerowy

RoweryStylowe.pl
ul. Świdnicka 49
50-028 Wrocław

PN-PT: 10:00 - 19:00
SOBOTA : 10.00-14.00

KONTAKT:
Sklep Wrocław: 693 611 425
Serwis Wrocław: 600 519 063