Kontakt
0


Administratorem Państwa danych osobowych jest Maciej Myszko prowadzący działalność gospodarczą pod firmą MACIEJ MYSZKO SENTIDO wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Świdnicka 49, 50-028 Wrocław, NIP 9251927153, REGON 978103754, adres poczty elektronicznej: sklep@rowerystylowe.pl. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem. Podanie danych jest dobrowolne.Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Polityka prywatności Google oraz Warunki korzystania z usługi Google.


Jak dokonać reklamacji:
Pobierz i wydrukuj formularz reklamacji
Czytelnie wypełnij formularz reklamacji
Spakuj towar wraz z formularzem
Wyślij na adres naszego magazynu
 
Formularz reklamacji do pobrania znajdziesz tutaj:
 
Pobierz formularz

Adres do wysyłki reklamacji został podany poniżej: 

RoweryStylowe.pl
ul. Przemysłowa 13
67-100 Nowa Sól
697 011 020

lub
 
NAPISZ DO NAS a my zamówimy kuriera który odbierze od Ciebie paczkę bezpłatnie

NIE PRZYJMUJEMY PRZESYŁEK WYSŁANYCH ZA POBRANIEM ORAZ DO NADANYCH DO PACZKOMATÓW.

Wszystkie towary zakupione w sklepie RoweryStylowe.pl objęte są gwarancją producenta oraz ustawowa odpowiedzialnością sprzedawcy za zgodność towaru z umową. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne lub wynikłe z niewłaściwego użytkowania produktu, a także naturalne zużycie.

W razie wykrycia jakiejkolwiek wady materiałowej/ wykonawczej – prosimy o wypełnienie druku reklamacyjnego. Jedną, podpisaną kopię zgłoszenia należy dołączyć do przesyłki z towarem (wraz z dowodem zakupu oraz z kartą gwarancyjną, jeżeli takowa była dostarczona z towarem).

Towar odsyłany do oględzin musi być czysty. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych licząc od dnia otrzymania przesyłki.

Wszelkie reklamacje rozpatrywane są zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.

Po uwzględnieniu reklamacji towar zostanie odesłany do klienta na koszt sklepu RoweryStylowe.pl


Porównaj produkty 0