Kontakt
0

Brązowa Schwalbe Delta Cruiser Plus 28 x 1.4 (37-622)

SCHWALBE

Opona Schwalbe Delta Cruiser Plus Brown Reflex 28 × 1.4 (37-622) 700 × 35C to jeden z najpopularniejszych, miejskich modeli danej firmy. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej wszechstronnej mieszanki gumy SBC- Schwalbe Basic Compound opona dobrze trzyma się drogi oraz stawia minimalne opory toczenia przez co jazda staje się przyjemna i niezwykle cicha. Profilowany bieżnik w odpowiednim stopniu odprowadza wode. Posiada paski odblaskowe, które sprawiają, że jesteśmy dobrze widoczni na drodze oraz wkładkę antyprzebiciową, która w wysokim stopniu zabezpiecza oponę przed przebiciem.

Brązowy kolor nadaje oponie klasycznego wyglądu w stylu retro.

Fundamentem wszystkich opon z serii Active Line jest wysokiej jakości osnowa 50 EPI. Grubo tkane osnowy 20 lub 24 EPI nie znajdują już zastosowania w oponach Schwalbe. Dużo gęściej tkane osnowy EPI są o wiele bardziej odporne na przebicia oraz są mocniejsze. Równocześnie osnowa może być powlekana cieńszą warstwą gumy, co redukuje wagę. Naturalnie każda opona Active Line posiada wkładkę antyprzebiciową, wyważoną mieszankę gumy oraz funkcjonalny i atrakcyjny profil bieżnika.


PunctureGuard® Ochrona przed przebiciem składająca się ze specjalnej gumy o grubości 3 mm umieszczonej pod bieżnikiem.
DYNAMO Opona ze specjalnym żebrowaniem z boku zaprojektowanym do użytku z klasycznym dynamem.
Active Line Niezawodna, markowa jakość produktów Schwalbe. Active Line ro wysokiej jakości produkty na których można polegać.

 • Rozmiar: 28" × 1.4" (37-622) 700 × 35C
 • Paski odblaskowe
 • Wkładka antyprzebiciowa: Punctire Guard
 • Mieszanka gumy: SBC
 • Typ opony: drutowana
 • Ciśnienie: 4.0 - 6.0 Bar (55 -85 psi)
 • Maksymalne obciążenie: 90 kg
 • Waga: 775 gram
 • EPI: 50
 • oryginalny nr artykułu: 11149893.01
 • 2 lata gwarancji 
Dętka Schwalbe do opony Brązowa Schwalbe Delta Cruiser 28 x 1.4 (37-622) do kupienia TUTAJ.

Specyfikacja Brązowa Schwalbe Delta Cruiser Plus 28 x 1.4 (37-622)

Dopuszczalne obiążenie opony: 90 kg
Elementy odblaskowe: Tak
Przeznaczenie: miasto
Rozmiar opony: 28 x 1.4 (37-622)
Typ opony: Drutowana
Wkładka antyprzebiciowa: Tak

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Brązowa Schwalbe Delta Cruiser Plus 28 x 1.4 (37-622) opinie

~Gregor
Wtorek, 25-09-2012 12:59
Niskie opory toczenia, zaskakujący komfort jazdy. Idealna an każde twarde podłoże. Bdb stosunek jakości do ceny. No i ten wygląd...