Kontakt
0

Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED Aqua (błękitny)

Wybierz wariant
KOD: SA0199HU
EAN: 7630053555719
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED

Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED to najwygodniejszy pojazd dla szkolnych dzieci. Mocna konstrukcja pozwala na jazdę użytkowników do 100 kg. Wygodna, szeroka, rowerowa kierownica ułatwia sterowanie pojazdem. Dodatkowo płynna regulacja pozwala na dostosowanie jej do ciągle zmieniającego się wzrostu dziecka. Koła LED o średnicy 200 mm z łatwością pokonują każdą napotkaną przeszkodę. Napędzane ruchem za pomocą mechaniki dynama, rozświetlają wesoło drogę - bez baterii, przełączników i problemów. Ręczna nóżka pozwala na postawienie pojazdu praktycznie w każdym miejscu, co okazuje się bardzo użyteczną funkcją Jazda na hulajnodze dla dzieci Micro Cruiser LED jest wyjątkowo płynna i łatwa. Dziecko może jechać szybciej przy mniejszym wysiłku i łatwiej pokonywać wszelkie nierówności. Ta praktyczna hulajnoga łatwo się składa, dzięki czemu można ją bez trudu przenosić, przewieźć ze sobą na wycieczkę czy przechowywać. 

Pierwsza dwukołowa hulajnoga dla dziecka Micro Cruiser LED

Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LEDCruiser, jak sama nazwa wskazuje, został zaprojektowany z myślą o swobodnym przemieszczaniu się po mieście. Jest to idealna propozycja dla użytkowników, którzy szukają przesiadki z modeli trójkołowych i zależy im na łatwym i skutecznym pokonaniu trasy. Hulajnoga posiada dwa koła i system sterowania taki jak w klasycznym rowerze. Pozwala to dziecku ćwiczyć jazdę na dwukołowych pojazdach, rozwijać jego koordynację ruchową, balans oraz zmysł równowagi. Przyzwyczajenie się do takiego modelu jazdy powinno dużo szybciej nauczyć się jeździć na rowerze.
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED

Komfort i bezpieczeństwo jazdy na hulajnodze dla dzieci Micro Cruiser LED

Oprócz nauki zachowania równowagi i balansu, jazda na hulajnodze to przede wszystkim świetna zabawa. Tym jest ona lepsza im bardziej bezpieczna, dla tego wybór produktu od firmy Micro to solidny i sprawdzony wybór. Regulowana kierownica dostosowuje się do wzrostu dziecka i pozwala na regulację w zakresie od 74 do 89 cm. Szeroka, rowerowa kierownica z miękkimi, gumowymi chwytami pomaga w zachowaniu kontroli nad pojazdem gwarantując jednocześnie pewny chwyt dłoni dziecka. Aluminiowa konstrukcja posiada limit obciążenia do 100 kg a sam podest posiada materiał zapobiegający ślizganiu się stóp dziecka. Łatwo wyczuwalny pod nogą hamulec jest gotowy do akcji w każdym momencie, zapewniając większą kontrolę nad pojazdem. Duże, poliuretanowe koła są odporne na przebicia i pozwalają na komfortową jazdę po każdym rodzaju utwardzanej nawierzchni.

Szwajcarska precyzja wykonania hulajnogi dla dzieci Micro Cruiser LED

Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LEDSzwajcarski projekt i konstrukcja. Poprzez wykorzystanie części z wysokiej klasy materiałów Hulajnogi Micro gwarantują produkty, które będą towarzyszyć dziecku przez lata. Aby zapewnić bezpieczeństwo, hulajnogi testowane są ponad zwyczajne standardy bezpieczeństwa, dostarczając w ten sposób w pełni sprawdzony produkt zapewniający, co dodatkowo zapewnia spokój ducha rodziców i beztroska jazdę kierowcy. Koła z poliuretanu wraz z szeroką kierownicą, zapewniają "gładką" jazdę i pełną kontrolę nad pojazdem. Precyzyjny projekt hulajnogi staje na przeciw wszystkim wyzwaniom, które wynikają z potrzeb dziecka. Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED to pojazd przemyślany w każdym calu i szczególe, gwarantujący komfortową i bezpieczną zabawę. 
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED

Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED, cechy produktu:

Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED ikona 1 Hulajnoga przeznaczona dla dzieci od 5 do 12 lat
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED ikona 2 Waga całkowita hulajnogi to 4,5 kg
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED ikona 3 Maksymalne obciążenie do 100 kg
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED ikona 4 Regulowana wysokość kierownicy od 740 do 890 mm
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED ikona 5 Klasyczny model sterowania taki sam jak w rowerze
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED ikona 6 Poliuretanowe koła LED o średnicy 200 mm
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED ikona 7 Stabilna nóżka pozwoli hulajnodze stać bez konieczności opierania jej
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED ikona 8 Hulajnoga składana za pomocą jednego przycisku
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED ikona 9 Produkt w 100% oryginalny pochodzący od polskiego dystrybutora
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED ikona 10 Zaprojektowana w Szwajcarii
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED ikona 11 2 lata gwarancji
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED
Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED

pasek-do-przenoszenia-hulajnogi-micro
Opcjonalny pasek transportowy.
Przydatnym dodatkiem jest również regulowany pasek na ramię do przenoszenia rowerka, do kupienia w naszym sklepie   --> TUTAJ <--

Hulajnoga dla dzieci Micro Cruiser LED Aqua (błękitny) opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0