Kontakt
0

Hulajnoga dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED Vibrant Blue (niebieski)

Wybierz wariant
KOD: MMD042HU
EAN: 7630053551315
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Hulajnoga dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED

Hulajnoga dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED to perfekcyjny wybór dla dziecka pomiędzy 5 a 12 rokiem życia. Szybka, bezpieczna i funkcjonalna dodatkowo zachwyca kołami LED, które działają napędzane energią powstała w trakcie jazdy. Bez baterii - bez problemu. Trójkołowa hulajnoga została wyposażona w rowerową kierownicę ułatwiającą sterowanie pojazdem. Zastosowany mechanizm sterowania balansem ciała, znany z modeli Mini Micro, jest intuicyjny dla dziecka i wspiera rozwój jego motoryki, dodatkowo sprawia, że jest to idealna propozycja dla każdego kto jeździł juz na trójkołowcu i szuka następnego modelu. Regulowana wysokość kierownicy dostosowuje się do ciągle zmieniającego się wzrostu dziecka. Szerokie, świecące koła LED zwiększają stabilność pojazdu i sprzyjają sportowemu stylowi jazdy. Podest wzmacniany włóknem szklanym pozwala na jazdę użytkownikowi do 50 kg a napis z podwójnie wtryskiwanego, antypoślizgowego sylikonu zapewnia lepszą przyczepność stopą użytkownika, nawet po deszczu. Hulajnoga dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED to pojazd wyróżniający się wykonaniem i funkcjonalnością. Szerokie, świecące koła LED, fajna rowerowa kierownica, modne kombinacje kolorystyczne a wszystko to zamknięte w precyzyjnie wykonanej, szwajcarskiej maszynie, która ma na celu zadbać o rozwój dziecka.

System sterowania balansem ciała hulajnogi dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED

hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED 2Model Maxi Micro jest kolejną hulajnogą po Mini Micro wyposażoną w mechanizm do skręcania przez wychylenie "lean-to-stear". Dzięki zamocowaniu dwóch kółek z przodu i zastosowanie wspomnianego mechanizmu, jazda stała się bardziej intuicyjna i prostsza dla dziecka, co znacząco wpływa na przyjemność jaką czerpie ono z jazdy. Hulajnoga Maxi Micro została zaprojektowana w taki sposób aby zadbać o rozwój umiejętności motorycznych u użytkownika, ćwicząc koordynację ręka-oko, koordynację mięśniową oraz zmysł równowagi i świadomość przestrzenną. Jazda na hulajnodze dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED to rozwój przez świetną zabawę.
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED 1
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED 3

Komfort i bezpieczeństwo jazdy na hulajnodze dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED

Oprócz nauki zachowania równowagi i dalszego rozwoju, jazda na hulajnodze to przede wszystkim świetna zabawa. Tym bardzie, że model Deluxe PRO LED nie tylko dostarcza jej co nie miara ale także dba o bezpieczeństwo użytkownika. Regulowana kierownica dostosowuje się do wzrostu dziecka i umożliwia dopasowanie w zakresie wysokości od 72 do 91 cm. Szeroka, rowerowa kierownica z miękkimi, gumowymi chwytami pozwala na łatwe zachowanie kontroli nad pojazdem, a ręka dziecka posiada na niej pewny chwyt. Elastyczny podest wzmocniony włóknem szklanym posiada zwiększony limit wagi do 50 kg oraz antypoślizgowy sylikon, który pozwala utrzymać stopy dziecka pewnie, nawet po deszczu. Łatwo wyczuwalny pod nogą hamulec, reaguje na najdelikatniejszy dotyk, przez co jest gotowy do akcji w każdej sytuacji. Mocne, poliuretanowe koła są odporne na przebicie i pozwalają na komfortową jazdę po każdej utwardzanej nawierzchni, a ich szerokość wpływa na możliwość szybkiej, sportowej jazdy.

Szwajcarska precyzja wykonania hulajnogi dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED

hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED 5Szwajcarski projekt i konstrukcja. Hulajnogi Micro wykonane są z wysokiej jakości części co gwarantuje, że będzie to produkt towarzyszący dziecku przez długie lata. Aby zapewnić bezpieczeństwo hulajnogi testowane są ponad zwyczajne standardy bezpieczeństwa, aby dostarczyć pewny, sprawdzony produkt i spokój ducha dla każdego rodzica. Szerokie, koła i szeroka kierownica pozwala na osiąganie większych prędkości ale też dodatkowo wspomaga kontrolę nad pojazdem, przez co dziecko z łatwością będzie radzić sobie z panowaniem nad pojazdem. Precyzyjny projekt hulajnogi staje na przeciw wszystkim potrzebom użytkownika. Hulajnoga dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED to pojazd przemyślany w każdym, nawet najmniejszym szczególe, gwarantuje komfort i bezpieczeństwo oraz świetną zabawę połączoną z nauką.
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED 4

Hulajnoga dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED, cechy produktu:

hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 1 Przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 2 Maksymalne obciążenie  50 kg 
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 3 Całkowita waga hulajnogi to 2,9 kg 
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 4 Łatwe rozkładanie i składanie za pomocą przycisku
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 5 Wysokość kierownicy: 720 do 910 mm 
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 6 Rozmiar kół: 120 / 80 mm
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 7 Sprzęt przeznaczony do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 8 Produkt w 100% oryginalny prosto od polskiego dystrybutora
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 9 Anodowany drążek
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 10 Antypoślizgowa, silikonowa aplikacja na podeście
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 11 Zaprojektowana w Szwajcarii
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro deluxe Pro LED ikona 12 Gwarancja 2 lata
 
hulajnoga dla dzieci Maxi Micro Deluxe Pro LED
Hulajnoga dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED


pasek-do-przenoszenia-hulajnogi-micro
Opcjonalny pasek transportowy.
Przydatnym dodatkiem jest również regulowany pasek na ramię do przenoszenia rowerka, do kupienia w naszym sklepie   --> TUTAJ <--

Hulajnoga dla dzieci Maxi Micro Deluxe PRO LED Vibrant Blue (niebieski) opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0