Dzień dziecka z markami KUbikes / Early Rider / Puky / Cruzee -10% z kodem: DZIENDZIECKA
Kontakt
0

Jeździk i hulajnoga Mini Micro 3in1 Deluxe PLUS

Wybierz wariant
 
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Jeździk i hulajnoga Mini Micro 3in1 Deluxe PLUS

to propozycja przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 1 roku rosnąca razem z dzieckiem oraz jego potrzebami. Micro 3in1 to połączenie 3 urządzeń dla 3 różnych grup wiekowych:
Etap 1; wiek 1 – 2

Po zamontowaniu, regulowanego na drążku kierownicy, siedziska hulajnoga zmienia się w bezpieczny jeździk oferujący ustawienie wysokości siedziska od 22 do 29 cm. Miękkie siedzisko wykonane z plastiku oraz piankowego wypełnienia zapewni naszemu maluchowi komfort i wygodę siedzenia. Możliwość regulacja pozwala ustawić wysokość tak by dziecko swobodnie mogło dotykać nogami ziemi i odpychać się. Siedzisko posiada uchwyt w tylnej części uchwyt do trzymania przez rodzica. Okrągły uchwyt na kierownicy sprawia, że dziecko w dowolny sposób może się jej trzymać.
Etap 2; wiek 2-3

Po demontażu siedziska produkt będzie mógł być wykorzystywany jak klasyczna hulajnoga, jednak z dużo niższą i lepsza w trzymaniu kierownicą w kształcie litery „O”. Podczas takiej jazdy dziecko zacznie dużo szybciej przyswajać zachowania związane z trzymaniem równowagi, sterowaniem pojazdem a także koordynacją ręka-oko. Te cechy pozwolą mu w pełni przygotować się do normalniej jazdy na hulajnodze lub rowerku biegowym. Hamulec w tylnej części pozwoli dziecku samodzielnie panować na prędkością jazdy. Trzy kołowa konstrukcja pozwala zachować pełną stabilność nawet podczas postoju. Lekka konstrukcja zapewnia wszechstronność, dzięki której pokonanie złej nawierzchni lub krawężnika nie będzie przeszkodą, a maluch będzie mógł sobie sam z tym poradzić.
Etap 3; wiek 3 – 5

W tym okresie można zmienić okrągła kierownice na normalną, taką jak w każdej hulajnodze. Pozwoli to w pełni przygotować się do aktywnego spędzania czasu na większych hulajnogach bądź rowerze. Wszelkie inne parametry pozostają takie jak w przypadku poprzednich etapów.

Wykonanie

Hulajnogi Micro są projektowane przez szwajcarskich konstruktorów wraz z asystą lekarzy. Gwarantuje doskonałe wykonanie oraz bezpieczeństwo dla zdrowia naszych dzieci. Antypoślizgowy podest zapewnia pełną stabilność podczas jazdy, a także wchodzenia i schodzenia z hulajnogi. Koła wykonane z poliuretanu zapewnią szybką jazdę, a także możliwość poruszania się na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.
Przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat
Maksymalne obciążenie 20 kg siedzisko, 35 kg hulajnoga
Całkowita waga hulajnogi to 3,6 kg 
Łatwe rozkładanie i składanie za pomocą przycisku
Wysokość kierownicy: 480 albo 680 mm 
Łatwe sterowanie przez balans ciałem
Sprzęt przeznaczony do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz
Możliwość dokupienia części zamiennych bądź akcesoriów
Produkt w 100% oryginalny prosto od polskiego dystrybutora
Gwarancja 2 lata

pasek-do-przenoszenia-hulajnogi-micro
Opcjonalny pasek transportowy.
Przydatnym dodatkiem jest również regulowany pasek na ramię do przenoszenia rowerka, do kupienia w naszym sklepie   --> TUTAJ <--

Jeździk i hulajnoga Mini Micro 3in1 Deluxe PLUS opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0