Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

O MARCE BANNER
Early Rider

Rowery dla dzieci Early Rider. 


Early Rider jest brytyjską marką produkująca rowery dla dzieci. Te świetnie wyglądające rowery dla najmłodszych rowerzystów składane są w Anglii od podstaw z najwyższej jakości produktów i materiałów.
Dla najmniejszych dzieci przewidziany jest specjalny, bardzo bezpieczny jeździk Spherovelo, który pomaga w nauce utrzymywania równowagi dzieciom już od 8-9 miesiąca życia. 

  
Dla większych dzieciaków Early Rider przygotował rowerki biegowe o niebywałym wyglądzie – znaleźć można modele, których rama jest drewniana, są też bardziej klasyczne wykonane ze szczotkowanego aluminium. Wszystkie budowane są z dbałością o najmniejszy szczegół.

  

Dla większych dzieciaków, którym jazda rowerem nie sprawia problemów, Early Rider ma w ofercie rowery na kołach 16", 20" i 24". Są to już normalne rowery, na których można pokonywać już całkiem poważne dystanse. Rowery Early Rider z serii Belter wyposażone są w napęd oparty na pasku, a nie klasycznym łańcuchu. Zaletą takiego rozwiązania jest mniejsza waga, większa żywotność, poza tym pasek pracuje zdecydowanie ciszej i nie trzeba go smarować. Rozwiązanie to jest również bezpieczniejsze dla dziecka, ponieważ nie ma tylu ostrych elementów, jak w przypadku klasycznego napędu łańcuchowego. Dodatkowo rowerki Early Rider Belter posiadają mocne, szprychowane koła, wysokiej klasy hamulce, a wyższe modele dodatkowo wyposażone są w trzybiegowe piasty planetarne. Wszystkie rowerki zbudowane są z niebywałą precyzją, a takie dodatki, jak komponenty firm Ritchey czy Avid, to prawdziwa rowerowa biżuteria dla najmłodszych. 

 

Czytaj dalej


FILTRUJ:


Dostępność
SortowanieOstatni zakup 3 godziny temu.