Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Hulajnoga Micro Maxi Deluxe składana

Producent: Micro

Hulajnoga Micro Maxi Deluxe składana

Nasza cena: 609,00 PLN

Wariant Dostępność
Błyszczący koralowy
Kod: MMD028HU EAN: 7640108560803

WYSYŁKA JUTRO

Czerwona
Kod: MMD081HU EAN: 7630053524753

WYSYŁKA JUTRO

Błękitny LED
Kod: MMD092HU EAN: 7630053530136

WYSYŁKA JUTRO

Zielony LED
Kod: MMD097HU EAN: 7630053530235

WYSYŁKA JUTRO

Granatowy LED
Kod: MMD099HU EAN: 7630053530273

WYSYŁKA JUTRO

Intesywny różowy LED
Kod: MMD096HU EAN: 7630053530211

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Czerwony LED
Kod: MMD098HU EAN: 7630053530259

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Liczba sztuk produktu:

10 x 61,00 20 x 30,00

Micro Maxi Deluxe (składana) to trzykołowa hulajnoga zaprojektowana dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Oprócz docelowej grupy wiekowej od modelu Maxi Micro odróżnia ją także podwyższona wytrzymałość podestu, odblaski w tylnej części, oraz anodowany na kolor hulajnogi drążek kierownicy. Hulajnogi są projektowane przez konstruktorów ze Szwajcarii przy asyście lekarzy, aby sprzęt który produkują był nie tylko wytrzymały, ale także bezpieczny dla zdrowia. Produkty firmy Micro charakteryzują 3 cechy – komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo.
Komfort
Hulajnoga oferuje dostosowanie wysokości kierownicy idealnie pod nasze dziecko, oferując pełny zakres regulacji od 67 do 91 cm. Kierownica posiada dwie wygodne i mile w dotyku manetki, dzięki którym odbywa się kontrola toru jazdy. Podest wykonano z materiału elastycznego, którego główną zaletą jest absorbowanie wszelkich wstrząsów. Dodatkowo podest został pokryty materiałem antypoślizgowym, więc nawet gdy podczas zabawy dziecko wjedzie w kałuże to ryzyko utraty stabilności jest zminimalizowane. Duża powierzchnia podestu pozwoli z łatwości stać na nim obiema nogami. Ma to też wpływ na wchodzenie i schodzenie z hulajnogi, a także pozycję podczas odpychania się. Trzy wytrzymałe, poliuretanowe koła wraz z cichymi łożyskami pozwolą dziecku poruszać się w każdym terenie – od kostki brukowej, aż po panele w naszym domu. Przy tylnym kole hulajnoga posiada hamulec, którego podczas jazdy nie trzeba szukać stopą – po prostu wiadomo gdzie jest, nawet w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji dziecka.
Wszechstronność
Hulajnoga waży zaledwie 2,5 kg pozwalając, nawet najmniejszym dzieciom, z łatwością podnieść czy też dogodnie ustawić produkt na drodze. Jest to bardzo istotne w przypadku gdy dziecko nie będzie miało ochoty już jeździć, a jej transport do domu będzie spoczywał na barkach rodzica. Hulajnoga jest składana, wystarczy złożyć kierownice po wciśnięciu przycisku. Nie wielkie wymiary, bo tylko 57 cm długości i od 67 cm wysokości, dają możliwość zabrania hulajnogi w każde miejsce – idealnie sprawdzi się w podróży do placu zabaw, do szkoły lub sklepu.
Bezpieczeństwo
Hulajnoga posiada wzmocniony hamulec, który ma specjalną wkładkę z metalu zwiększającą jego efektywność, a także zapobiegającą nagrzewaniu się i zniszczenia samego hamulca bądź kółek. Podest pokryty antypoślizgową wkładką zapewnia stabilność podczas jazdy. Trzy duże i wytrzymałe koła zapewniają hulajnodze stabilność, a dzięki temu że wykonane zostały z poliuretanu, zapobiegają poślizgowi. Jakość wykonania oraz jej bezpieczeństwo zostało potwierdzone licznymi nagrodami oraz certyfikatami.
Obsługa hulajnogi jest bajecznie prosta, manewrowanie polega na balasie ciałem. Takie rozwiązanie dla dziecka jest intuicyjne nawet podczas pierwszego kontaktu z produktem. Dodatkowo pozwala to rozwinąć dziecku zmysł równowagi, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Firma Micro posiada w ofercie także części zamienne. W przypadku uszkodzenia, lub zużycia jakiegoś elementu jest możliwość dokupienia go. Dodatkowo na stronie producenta dostępna jest pełna gama akcesoriów, takie jak torby, dzwonki, oświetlenie, ochraniacze oraz inne dodatki.


pasek-do-przenoszenia-hulajnogi-micro
Opcjonalny pasek transportowy.
Przydatnym dodatkiem jest również regulowany pasek na ramię do przenoszenia rowerka, do kupienia w naszym sklepie   --> TUTAJ <--

 • Rodzaj produktu: hulajnoga trzykołowa
 • Zalecany wiek: od 5 lat do 12 lat
 • Średnice i rodzaj kół: 120 / 80 mm
 • Rodzaj kół: poliuretan
 • Hamulec: tylnego koła
 • Regulacja kierownicy: od 67 do 91 cm
 • Maksymalne obciążenie: 70 kg
 • Sposób składania: wyjmowana kierownica
 • Wymiary i rodzaj podestu (szer. x dł.): 14 x 33 cm, elastyczne tworzywo
 • Wymiary (wys. x szer. x dł.): 67 / 91 x 24 (koła) 26 (kierownica) x 57 cm
 • Wymiary po złożeniu (wys. x szer. x dł.) 16 x 23 x 59 cm
 • Waga: 2,5 kg
 • Sposób składania: składana kierownica
 • Dodatki specjalne: regulowana wysokość kierownicy, dostosowuje się do wzrostu użytkownika
 • Możliwość dokupienia części zamiennych.
 • Gwarancja: 2 lata

Opinie o produkcie Hulajnoga Micro Maxi Deluxe składana (0)

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię

Ostatni zakup 2 minuty temu.