Kontakt
0

U-lock AXA Newton UL

Wybierz wariant
 
KOD: ASL59502395SKC
EAN: 8713249232461
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
Ocena klientów:  

U-lock AXA Newton UN to wysokiej jakości zabezpieczenie rowerowe w całości wykonane z mocnej hartowanej stali. Modny design połączony z wygodą użytkowania - idealne zabezpieczenie do miasta. Cylinder zapięcia oraz zamek są zabezpieczone przed przewierceniem, zabrudzeniem oraz wilgocią. Średnica 14 mm oraz długość 230mm lub 300mm pozwolą bezpiecznie pozostawić rower prawie wszędzie. W zestawie do zapięcia jest uchwyt, który można zamocować na ramie roweru. AXA Newton U-Lock jest objęty systemem On-line AXA Key zapewniającym unikalność każdego klucza, który niemożliwy jest do podrobienia lub dorobienia.

 • szekla o grubości 14 mm (średnica)
 • cylindryczny, antyrozwierceniowy zamek
 • otwór zamka zabezpieczony przed wilgocią i brudem
 • dzięki uchwytowi dostarczonemu w komplecie ulock AXA można zamontować na każdym rowerze
 • Poziom bezpieczeństwa 8 w 15 stopniowej skali AXA
 • do wyboru dwie długości 230 mm / 300 mm
 • waga: 1080 / 1180 gram
 • 3 klucze w zestawie 
 • Międzynarodowe system dorabiania klucza AXA On-line Key (formularz dorabiania klucza)
 • pokryty gumą aby nie obijać lakieru
 • Materiał: stal hartowana
 • Kolor: czarny
 • 2 lata gwarancji

 

Skala poziomu bezpieczeństwa AXA została stworzona z myślą o ułatwieniu wyboru zabezpieczenia roweru i akcesoriów. Ranking zabezpieczeń został przedstawiony na 15 stopniowej skali od najbardziej podstawowej ochrony, reprezentowanej przez 1, do najbardziej zaawansowanej, oznaczone liczbą 15. Od ponad 115 lat firma jest nierozerwalnie związana z ochrona rowerową, posiadając tak wieloletnie doświadczenie na rynku, doskonale wie czego potrzebują rowerzyści. 
Firma AXA oceniając swoje produkty uwzględniając następujące kryteria: rodzaj posiadanego roweru, obszar parkowania (centrum miasta lub po za nim), czas na jaki pozostawiamy rower bez opieki.
 
Aby ułatwić dobór zabezpieczenia zostały wyodrębnione 3 zakresy:
Poziom bezpieczeństwa 1-6
Grupa produktów przeznaczona do parkowania w miejscach o niskim ryzyku kradzieży na krótki okres czasu.
Poziom bezpieczeństwa 7-10
Zapięcia z tym rankingiem oferują dobre zabezpieczenie w często uczęszczanych miejscach, idealnie nadają się do parkowania na przykład pod szkołą.
Poziom bezpieczeństwa 11-15
Te zabezpieczenia oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa AXA, często zatwierdzone znakiem jakości. Zabezpieczenia zostały przeznaczone dla osób mieszkających w centrum lub potrzebujących pozostawić swój pojazd na dłużej.

Specyfikacja U-lock AXA Newton UL

Grubość pręta (mm): 14
Poziom bezpieczeństwa: Średni
Rodzaj zamka: Klucz

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

U-lock AXA Newton UL opinie

tadeusz.roszewski
Środa, 10-04-2019 10:09
Bardzo solidnie wyglądający ulock. Elegancki i dyskretny. Klasyczny design pasuje do każdego roweru. Długość 30cm sprawia, że nie ma dyskomfortu po zmianie z linki zabezpieczającej. Możliwość dokupienia dodatkowego taniego uchwytu do ramy.

annadab
Piątek, 02-10-2015 01:24
Mam go od 3 miesięcy. Jestem w pełni zadowolona i bardziej spokojna o mój rower. Naprawdę solidna jakość za rozsądne pieniądze. Polecam wersję 300 mm, nie wyobrażam sobie mieć krótszego ulocka.

lkosmacz
Środa, 02-09-2015 09:22
Nie oceniam stopnia bezpiezpieczeństwa tego u-locka ale wykonanie i wygodę użytkowania- jest lekki, bardzo długi, mocowanie do ramy jest solidne. Kluczyk chodzi bardzo lekko. Mam porównanie z Kryptonite i ten wypada lepiej.


Porównaj produkty 0