Kontakt
0

Zapięcie U-Lock Abus Facilo

Abus

Zabezpieczenie rowerowe u-lock Abus Facilo to jedno z najbardziej popularnych zapięć oferowanych przez Abus Germany. Zabezpieczenie przed kradzieżą rowerów w średniej cenie rynkowej 1000-2000 zł w miejscach o średnim ryzyku kradzieży.

 • specjalnie hartowane jarzmo z mocnym systemem ryglowania
 • obustronne ryglowanie kulkowe
 • Wymiary 150 x 230 x 12 mm
 • Szerokość 150 mm
 • Średnica 12 mm
 • Wysokość 230 mm
 • Poziom bezpieczeństwa: 7 w 15. stopniowej skali Abus
 • Extra dodatek: Uchwyt mocujący USH
 • Wygodny transport przy pomocy uchwytu dostarczanego wraz z ulockiem
 • made in Germany
 • 2 lata gwarancji

 

Skala poziomu bezpieczeństwa Abus to narzędzie ułatwiające wybór zabezpieczenia roweru i akcesoriów. Zmiana nawet jednego punktu na skali, ma znaczenie i odnosi się do technologii i wykonania zabezpieczenia. Niemiecka jakość i ponad 90 lat doświadczenia na rynku zabezpieczeń, doprowadziło do powstania jednych z najlepszych systemów ochrony. 
Na ocenę poziomu bezpieczeństwa mają wpływ takie elementy jak: rodzaj zabezpieczenia , grubość i hartowanie stali, kształt, budowa zamka, rodzaj zamka, budowa klucza, ile razy zapięcie trzeba przeciąć, czy przecinanie jest hałaśliwe i ile czasu zajmuje. Firma Abus testuje i porównuje produkty tak aby umieszczone na skali zabezpieczenia rzeczywiście odpowiadały swojej punktacji.

Na skali możemy wyróżnić trzy grupy zabezpieczeń:
Poziom bezpieczeństwa 1-4

Zabezpieczenia z tym oznaczeniem zapewniają podstawową ochronę przed kradzieżą. Zaleca się ich używać na obszarach o niskim ryzyku kradzieży lub jako zabezpieczeń rowerka dziecięcego czy akcesoriów rowerowych.
Poziom bezpieczeństwa 5-9

Ta grupa zabezpieczeń została zaprojektowana tak aby zapewnić bardzo dobre zabezpieczenie roweru w miejscach o średnim ryzyku kradzieży. Blokady te są również polecane jako dodatkowe zabezpieczenia w obszarach o wysokim ryzyku kradzieży.
Poziom bezpieczeństwa 10-15

Zabezpieczenia z o tym rankingu oferują najwyższą klasę zabezpieczeń. Zaprojektowane z myślą o ochronie na obszarach o wysokim ryzyku kradzieży, często z uwzględnieniem odporności na specyficzne techniki kradzieży.

Specyfikacja Zapięcie U-Lock Abus Facilo

Długość (cm): 23
Grubość pręta (mm): 12
Poziom bezpieczeństwa: Średni
Rodzaj zamka: Klucz
Uchwyt do roweru: TAK
Waga (gram): 950

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Zapięcie U-Lock Abus Facilo opinie

~mateuszbilnik
Czwartek, 23-06-2016 08:39
Odstrasza swoim wyglądem 😄
Solidny

~Polek
Sobota, 23-08-2014 11:52
Tani, ale jary 😄 wysoka jakość wykonania i nie jest ciężki co dla mnie jest zaletą.

Porównaj produkty 0