Kontakt
0

Continental Ride Tour 28 x 1.75 (47-622) Reflex

Continental
Opona rowerowa Continental Ride Tour 28 × 1.75 (47-622) ReflexAsfalt, żwir, środowisko miejskie - odpowiednia opona do codziennej jazdy dzięki solidnej ochronie przed przebiciem i dodatkowej warstwie gumy zapewniającej duże przebiegi. Każdy, kto szuka niezawodnego towarzysza na co dzień, wybierze oponę z paskiem EXTRA PunctureBelt. Ta wytrzymała guma w połączeniu ze wzmocnionymi ściankami bocznymi opony zapewnia wysoki poziom ochrony przed przebiciem i ścieraniem ścian bocznych. Tam, gdzie najważniejsza jest trwałość, jest opona Ride Tour.

EXTRA Puncture Belt

Opona pod bieżnikiem właściwym posiada dodatkową wkładkę, wykonaną z twardej gumy, która zabezpiecza dętkę i oponę przed przebiciem lub rozerwaniem. Dodatkowo zostały wzmocnione ścianki boczne, które nie będą przecierać się tak łatwo w przypadku otarć, np. o krawężnik. Dodatkowa warstwa nie pogarsza parametrów jezdnych opony.
ECO25

Symbol ECO25 na oponie oznacza, że opona jest zalecana do rowerów elektrycznych osiągających prędkość do 25 km/h. Gwarantują niskie opory i dobrą ochronę przed przebiciem dzięki wysokiej jakości konstrukcji.

  • Rozmiar: 28" × 1.75" (47-622)
  • Wkładka antyprzebiciowa: EXTRA Puncture Belt
  • Opona drutowana
  • Przeznaczenie: miasto, trekking
  • Refleksyjne paski po bokach
  • Ciśnienie: max. 58 psi
  • Waga: 900 gram
  • Gęstość oplotu: 3 warstwy = 180 TPI
  • 2 lata gwarancji
Do opony polecamy również dętkę: Continental Tour All.

Specyfikacja Opona rowerowa Continental Ride Tour 28 x 1.75 (47-622) Reflex

Odblaskowy pasek: Tak
Opona do e-bike'a: do 25 km/h (E-25)
Przeznaczenie: miasto
Rozmiar opony: 28 x 1.75 (47-622)
Typ opony: Drutowana
Wkładka antyprzebiciowa: Tak

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Opona rowerowa Continental Ride Tour 28 x 1.75 (47-622) Reflex opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0