Kontakt
0

Deli Tire SA-230 28 x 1 3/8 (37-622) Szara Reflex

Deli Tires
Opona rowerowa Deli Tire SA-230 28" × 1 3/8" (37-622) Szara Reflex Bardzo dobra miejska opona, która pozwala czuć się pewnie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Konstrukcja opony w połączeniu z jej szerokością zapewnia komfortową jazdę nawet na zepsutej, asfaltowej drodze. Specjalne rowki na bieżniku odpowiadają za skuteczne odprowadzanie wody. Po bokach opona posiada refleksyjne paski, których zadaniem jest zwiększenie widoczności pojazdu na drodze.

Nie tylko wygląd

Idealne miejskie opony. Deli Tires to nie tylko styl, niech nie zmyli nikogo ich niewinny wygląd. Opony skierowane do jazdy po mieście charakteryzują się świetna przyczepnością na ubitych nawierzchniach, niestraszny im asfalt czy szuter. Bez problemu radzą sobie z błotem czy piachem. Dzięki specjalnym, dodatkowym rowkom umieszczonym na bieżniku opony, skutecznie radzi sobie z odprowadzaniem wody. Dodatkowo o bezpieczeństwo i widoczność na drodze zadbają odblaskowe paski umieszczone po bokach opony.

Opony w wielu kolorach

Nadaj charakteru swojemu pojazdowi znajdując opony w swoim ulubionym kolorze. Deli Tires posiada w swojej ofercie opony we wszystkich kolorach tęczy, dla tego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Chcesz nadać swojemu rowerowi klasycznego wyglądu, czarny, brązowy, kremowy są dla Ciebie. A może zdecydujesz się na coś bardziej szalonego?

  • Rozmiar: 28" × 1 3/8" (37-622) 700×35C
  • Opona drutowana
  • Refleksyjne paski po bokach
  • Kolor: szary
  • Przeznaczenie: miasto
  • 2 lata gwarancji
Do opony polecamy również dętkę: Schwalbe 17.

Specyfikacja Opona rowerowa Deli Tire SA-230 28 x 1 3/8 (37-622) Szara Reflex

Odblaskowy pasek: Tak
Przeznaczenie: miasto
Rozmiar opony: 28 x 1.4 (37-622)
Typ opony: Drutowana

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Opona rowerowa Deli Tire SA-230 28 x 1 3/8 (37-622) Szara Reflex opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0