Dzień dziecka z markami KUbikes / Early Rider / Puky / Cruzee -10% z kodem: DZIENDZIECKA
Kontakt
0

Wózek dla dzieci Micro Trike

Wybierz wariant
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
Wózek dla dzieci Micro Trike. Micro Trike został wymyślony po to, by wypady z dzieckiem, które są dla niego uciążliwe np. do sklepu, zamienić w zabawę i przyjemność. Maluchom stawiającym pierwsze kroki daje pierwsze poczucie niezależności, a rodzicom pewność, że dziecko jest bezpieczne dzięki specjalnie zaprojektowanemu siodełku i układowi kierowniczemu. Lekki, składany, łatwy do noszenia i przechowywania- Micro Trike jest doskonałym towarzyszem codziennych i zupełnie niecodziennych wypraw z dziećmi od 18 miesiąca! Micro Trike – tak zaczyna się przygoda.
Micro Trike to innowacyjny pojazd dla małych dzieci, który zastępuje klasyczny wózek spacerowy. Przenośny, bardzo lekki i łatwy domanewrowanie i do złożenia Micro Trike nie zajmuje w domu i w bagażniku tyle miejsca co spacerówka. Na Micro Trike dziecko komfortowo obserwuje świat 360 stopni, podczas gdy Ty możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami. Micro Trike kończy erę ciężkich, nieporęcznych i trudnych do sterowania wózków dziecięcych. Szwajcarski design i wykonanie w najlepszym wydaniu dla nowoczesnych rodzin.
Kompaktowy i smukły
Micro Trike po złożeniu jest zupełnie płaski, łatwo go przewozić I przechowywać nie tak jak ciężkie zagracające wózki.
Cudownie lekki
Ważący niewiele więcej niż pół torebki cukru Micro Trike to zawodnik wagi naprawdę piórkowej. To bardzo ułatwia, zwłaszcza mamom ,manewrowanie pojazdem, oznacza też, że można go nawet nosić w plecaku, gdy nasz prawie przedszkola zechce jednak poznawać świat na własnych nogach.
Sterowany jedną ręką
Idealne rozwiązanie chociażby dla mam dwójki małych dzieci – starsze rodzeństwo trzymane za rękę czuje się kochane i bezpieczne.
Stworzony przez szwajcarską firmę Micro
Zaprojektowany przez szwajcarskich specjalistów z dbałością o precyzję i każdy detal, wspierany przez serwis polskiego dystrybutora, z dostępnymi częściami zamiennymi Micro Trike jest produktem dla dzieci z najwyższej półki. 
  • Wiek: 18 miesięcy +
  • Waga: 1,9 kg
  • Maksymalne obciążenie: 20 kg
  • Składany
  • Wymiary: 78 x 53 x 13 cm
  • Rozmiar kół: 120 mm
  • Wysokość siodełka: 37,5 cm
  • 2 lata gwarancji

Wózek dla dzieci Micro Trike opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0