Black Week do 4.12.2022. -10% na wszystko z kodem BLACK. Kod rabatowy nie łączy się z produktami w promocji.
Kontakt
0

Gazelle Chamonix S8 na pasku zębatym

Gazelle rowery
Gazelle Chamonix S8 rower na pasku zębatym Continental. Komfortowy rower o sportowym zacięciu i zaskakująco niskiej wadze jedyne 16,2 kg ! Stabilna, lekka aluminiowa rama o dużym kącie nachylenia z kątem 70,5° i geometrią siedzenia 71,5° zapewnia prawidłowe właściwości jezdne i sportowe. Dodatkowo damska rama o niskim przejściu posiada wyjątkowo stabilną konstrukcję oraz sportowy wygląd. Dzięki zastosowaniu napędu z paskiem zębatym Continental napęd jest mocniejszy i nie wymaga konserwacji (serwisu). Mocne, dwukomorowe obręcze Gazelle Rims z designerskim układem szprych 18x2 nadają sportowego charakteru, niezawodna piasta planetarna Shimano Nexus 8 sprawdzi się w każdych warunkach drogowych z uwagi na swój szeroki zakres przełożeń 307% co porównać można do zakresu przy 24 standardowych przerzutkach. Tylny bagażnik niemieckiego producenta RackTime z udźwigiem 25kg i systemem mocowania bezpośrednio do błotnika. Dla uzyskania lepszego wyglądu roweru zrezygnowano ze standardowych i brzydkich pałąków łączących bagażnik z ramą roweru.

Rowery wysylamy w calosci gotowe do jazdy sprawdz jakie to proste
PROFESJONALNA WYSYŁKA ROWERU = Rower złożony i wyregulowany gotowy do jazdy. Rowery wysyłamy w całości złożone* i przygotowane do jazdy. Przed spakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed-zakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalne, zaprojektowane dla nas grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Każdy karton przygotowany do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Rowery wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Polska, co gwarantuje bezpieczny i szybki transport, a każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. *do przykręcenia pozostają pedały oraz ustawienie prawidłowej pozycji kierownicy.


WIRTUALNA KARTA ROWERU
 
Każdy rower oprócz papierowej karty gwarancyjnej zostaje wpisany do naszej internetowej bazy rowerów, w której odnotowujemy również każdy serwis roweru. Twój rower ma pełną historię sprzedaży i wykonanych serwisów.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ
 
Przed wysyłką każdy rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Po odbyciu jazdy próbnej rower jest czyszczony i pakowany. Rowery wysyłamy w pełni złożone gotowe do jazdy.
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU 

Wszystkie wysyłki rowerów są w pełni ubezpieczone na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy zarówno uszkodzeń mechanicznych jak i niezgodności towaru. Rowery dostarcza dla nas zaufana firma spedycyjna Raben Polska. 

ZALETY ZASTOSOWANIA PASKA ZĘBATEGO CONTINENTAL ZAMIAST STANDARDOWEGO ŁAŃCUCHA:
  • niższa waga
  • czysty napęd (bez smarów i innych środków chemicznych)
  • odpada serwisowanie napędu (smarowanie, naciąganie, czyszczeni)
  • zdecydowanie dłuższa żywotność do 25.000 km (łańcuch max do 5.000 km)
  • cicha praca
pasek-zebaty-naped-carbon-drive-batavus
pasek-zebaty-naped-batavus-dinsdag-exclusive-na-pasku-zebatym
 
Pasek zębaty Gates Drive CDN. Łańcuch i stalowe zębatki zostały zastąpione nowoczesnym i niezawodnym napędem na pasek zębaty Continental z 5 razy większą żywotnością w stosunku do standardowego łańcucha. Gwarantowana żywotność paska zębatego Continental to, aż 25.000 km co dla większości rowerzystów oznacza dożywotnią pracę napędu bez jakiegokolwiek serwisu. Pasek zębaty to lepsze przeniesienie napędu, cicha praca, brak smaru i zdecydowanie niższa waga. Pasek Continental wykonany jest z poliuretanu ze zintegrowanymi włóknami węglowymi. 
Wspornik kierownicy Gazelle Switch z najlepszym na rynku systemem płynnej regulacji kąta kierownicy oraz wspornika bez potrzeby używania narzędzi. Pozycję za kierownicą możesz zmienić kiedy tylko najdzie Cię na to ochota lub zmuszą do tego warunki pogodowe. Wystarczy nacisnąć przycisk i zwolnić blokadę, całość nie zajmie więcej niż 3 sekundy. Dzięki temu prestiżowemu wspornikowi możemy dostosować położenie kierownicy do własnych upodobań.
wspornik-gazelle-regulowany-kierownicy-gazelle-switch
 
shimano-alfine-batavus-dinsdag-exclusive-na-pasku-zebatym
Piasta planetarna Shimano Nexus 8. Najwyższej klasy piasta biegowa, do dyspozycji mamy, aż 8 przełożeń abyś mógł jeszcze sprawniej poruszać się w każdym terenie, zarówno w mieście jak i w terenie pagórkowatym. Bezszelestna pracę i cicha praca oraz błyskawiczna zmiana kolejnych przełożeń. Zakres przełożeń to, aż 307% co daje nam gwarancję komfortowej jazdy w każdym terenie. Serce piasty działa w zamkniętym środowisku i jest zalane olejem, a dzięki zastosowaniu labiryntowych uszczelek mamy zapewnioną szczelność piasty na najwyższym poziomie
Blokada tylnego koła AXA Defender. Legendarne już stacjonarne zabezpieczenie holenderskiego producenta to najbezpieczniejsze zapięcie w swojej klasie. Zostało sklasyfikowane na 15 poziomie bezpieczeństwa w 15 poziomowej skali. Z uwagi na bardzo gruby hartowany pałąk oraz specyficzną budowę jego przecięcie w miejscu publicznym graniczy z cudem. W zestawie znajdują się dwa klucze z możliwością dorobienia jedynie poprzez stronę producenta podając kod zabezpieczający, co zmniejsza do minimum ryzyko dorobienia klucza przez osoby trzecie. AXA Defender posiada specjalny otwór AXA Plug-in pozwalający na zintegrowanie dodatkowego zabezpieczenia z postaci łańcucha lub linki (sprawdź dostępne linki i łańcuchy).
wspornik-kierownicy-regulowany-batavus-dinsdag-exclusive-na-pasku-zebatym
 
lampka-axa-50-lux-batavus-dinsdag-exclusive-na-pasku-zebatym
Lampka AXA BlueLine o mocy 30 LUX. Kompaktowa przednia lampka o dużej mocy światła 30 LUX. Co pozwoli na w pełni bezpieczną jazdę w najciemniejszym lesie lub nieoświetlonej drodze. Lampka widoczna jest już z 4.5 km, a zasięg strumienia światła to długie 75 metrów przed kołem roweru. AXA BlueLine posiada technologię Clear Lens Technology dzięki, której jesteśmy widoczni również z boku roweru. Zamocowana jest na widelcu za pomocą stabilnego uchwytu w całości wykonanego ze stali nierdzewnej. Lampka zasilana jest przez lekkie, sportowe dynamo Shimano DHC3000N umieszczone w przedniej piaście.

Rowery Batavus produkowane w holandii
 
Rowery Gazelle produkowane są w całości w Holandii. Już przez 125 lat marka Gazelle produkuje rowery, które charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, komfortem i innowacyjnością stosowanych rozwiązań.Za swoje produkty firma otrzymała wiele holenderskich i światowych nagród, jednak najbardziej cenne wyróżnienie to zadowolenie milionów klientów z luksusowych, zaawansowanych technologicznie rowerów. W dniu dzisiejszym Gazelle to nadal największy producent rowerów w Holandii. Rowery tej marki są produkowane w ilości ponad 350 000 sztuk rocznie ale bez szkody dla wysokiej jakości wykonania i dbałości o detale. Gazelle to Firma Królewska w Holandii. Ten tytuł to potwierdzenie wieloletniego zaangażowania setek osób w wielki sukces tej firmy.

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

5 lat na ramę i dostępność oryginalnych części
5 lat na lakier i przedni widelec
2 lata na pozostałe części i osprzęt


ROWER PRZYGOTOWANY DO JAZDY
Rowery wysyłamy w całości złożone.
Sprawdź jak pakujemy rowery.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.
30 DNI NA ZWROT
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.

Specyfikacja Gazelle Chamonix S8 na pasku zębatym

Hamulec przedni: V-brake Shimano
Hamulec tylny: V-brake PROMAX
Ilość biegów: Shimano Nexus 8
Kaseta: Gates CDC 24T
Korba: Gates Carbondrive FC-S150 CDN
Lampka przednia: AXA BlueLine Switch 30 LUX (made in France)
Lampka tylna: AXA BlueLine LED
Napęd: Pasek zębaty
Pasek zębaty: Gates Carbondrive CDN Belt
Rama: Aluminiowa ( ALU 7005 )
Waga: 16,4 kg (15,6 kg bez blokady koła)
Wspornik kierownicy: Gazelle Switch - regulacja bez narzędzi

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Gazelle Chamonix S8 na pasku zębatym opinie

~GazelleFun
Środa, 20-02-2019 16:11
Nie ma co się bać paska. Działa na prawdę świetnie, jest cichy i czysty ! Moja Gazelka sunie po Trójmieście !

Rowery na pasku GAZELLE ROWERY

Gazelle Chamonix S8 rower na pasku zębatym.