Kontakt
0

Wysyłka rowerów w sklepie internetowym

Klienci często pytają Nas w jaki sposób będzie zapakowany zamówiony przez nich rower. Czy rower dotrze w całości, w stanie nienaruszonym? Czy nie zostanie uszkodzony w transporcie?

Jesteśmy jedynym sklepem rowerowym w Polsce, który zamówione przez klientów rowery wysyła w całości złożone. Przed zapakowaniem, rower trafia w ręce naszych profesjonalnych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przedzakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalnie dla nas zaprojektowane grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Karton przygotowany do wysyłki posiada 4 uchwyty z boków kartonu dla wygodnego transportowania oraz posiada wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także posiada naklejki informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Nie trzeba się martwić, że karton otworzy się podczas transportu, karton zamykany jest dużą ilością mocnej taśmy klejącej z logo sklepu RoweryStylowe.pl lub zamykany przy pomocy pneumatycznego takera dużymi zszywaczami kartonowymi.

Wkładamy dużo czasu i pracy aby rower dotarł do Państwa w świetnej kondycji i w pełni gotowy do jazdy. Rowery holenderskie Batavus, Gazelle, Sparta i KOGA są w całości składane w Holandii i dostarczane kompletnie złożone do Polski. Jednak mając na uwadze najwyższą jakość oferowanych usług, każdy rower (w zależności od wybranej opcji wysyłki) przed wysyłką przechodzi kompletny serwis przedzakupowy w skład, którego wchodzą poniższe czynności:

 • pełna regulacja hamulców i przerzutek (tylko PREMIUM)
 • kontrola prawidłowego naciągu szprych (tylko PREMIUM)
 • kontrola wszystkich połączeń współosiowych (gwintowanych) (tylko PREMIUM)
 • kontrola i prawidłowe ustawienie bagażników, błotników, kierownicy itp. (tylko PREMIUM)
 • jazda próbna (tylko PREMIUM)
 • inspekcja stanu lakieru na ramie i pozostałych elementach 
 • stan napięcia łańcucha
 • stan oświetlenia
 • kontrola systemu amortyzacji (w widelcu i pod siodełkiem)
 • kontrola ciśnienia w oponach
 • sprawdzenie prawidłowego działania blokady tylnego koła

Dajemy Wam możliwość wyboru i wprowadzamy dwie formy wysyłki. 

Wysyłka STANDARD 49.00 PLN Proponujemy rowerzystom, którzy potrafią przygotować rower do jazdy. 

Obejmuje jedynie złożenie i spakowanie roweru. Po rozpakowaniu roweru wymagana jest pełna regulacja hamulców, biegów/przerzutek, sprawdzenie dokręcenia śrub, przykręcenie pedałów oraz ustawienie położenia kierownicy (w zestawie znajdują się klucze do pedałów i kierownicy). Rower pakowany jest w specjalnie zaprojektowany gruby 5-cio warstwowy karton o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru.

✔️ Złożenie roweru (bez regulacji)
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Duży i bezpieczny karton 5-cio warstwowy o wymiarach 200 x 120 x 20 cm

Wymagane: regulacja hamulców i przerzutek, kontrola dokręcenia śrub, przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w cenie zestaw kluczy do ___pedałów i kierownicy)Wysyłka PREMIUM 149.90 PLN Proponujemy rowerzystom, którzy potrzebują otrzymać rower gotowy do jazdy.
Obejmuje złożenie roweru, pełną regulację oraz jazdę próbną przed wysyłką. Po wyjęciu roweru z kartonu wymagane jest jedynie przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy). Rower pakowany jest w specjalnie zaprojektowany gruby 5-cio warstwowy karton o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica owijane są folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru.
 
✔️ Złożenie roweru
✔️ Pełna regulacja i serwis = rower gotowy do jazdy
✔️ Jazda próbna
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Duży i bezpieczny karton 5-cio warstwowy o wymiarach 200 x 120 x 20 cm
 
Wymagane jedynie: przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy)


Wirtualna karta roweru.

Każdy rower* oprócz standardowej karty gwarancyjnej w formie papierowej posiada założoną w naszym systemie Elektroniczna Kartę Roweru, w której zapisane są wszystkie dane roweru oraz Właściciela. Elektroniczna Karta Roweru jest w pełni zintegrowana z naszym elektronicznym systemem serwisowym, do którego wpisywana jest pełna historia przeglądów oraz wymienionych części. Każdy klient ma możliwość otrzymania od nas druku z pełną historią swojego roweru - działamy na podobnej zasadzie do autoryzowanych serwisów samochodowych ASO.

Czym wysyłamy rowery ?

Wysyłki rowerów odbywają się za pomocą firmy spedycyjnej RABEN Polska. Każda przesyłka jest ubezpieczona zgodnie z wartością roweru. Nie musicie się Państwo obawiać czy rower zostanie dostarczony w całości, z naszych statystyk wynika, że więcej niż 99% wysyłek dociera do klienta w stanie idealnym. Jeżeli jednak zdarzyłaby się sytuacja uszkodzenia, którejkolwiek z części roweru, zostaje ona priorytetowo wymieniona na nasz koszt. Każda paczka otrzymuje swój indywidualny numer dzięki, któremu można śledzić jej losy na stronach RABEN Polska.

 

Żadna uwaga naszych Klientów nie zostaje zignorowana – wszystkie bierzemy sobie do serca i ciągle udoskonalamy nasze procedury pakowania.

Dla naszych klientów zza granicy posiadamy rewelacyjnie niskie koszty wysyłki rowerów do krajów Unii Europejskiej (ceny wysyłki do krajów spoza listy uzgadniamy indywidualnie):

 • do Czech 259.90 zł
 • do Niemiec 349.90 zł
 • do Litwy 349.90 zł
 • do Irlandii 399.90 zł
 • do Wielkiej Brytanii 399.90 zł
*Elektronicznej Karty Roweru nie posiadają rowerki dziecięce. 
Porównaj produkty 0