Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Rower miejski Batavus Fonk

Batavus Rower miejski Batavus Fonk

49,90 PLN

10 x 310,00 20 x 155,00
Batavus Fonk N3 / N7 to mocny i minimalistycznie zaprojektowany rower miejski. Łączy w sobie skandynawską prostotę z najwyższą holenderską jakością i niezawodnością. Batavus Fonk został stworzony do szybkiego i częstego poruszania się po mieście. Na szczególną uwagę zasługuje jego niska waga 17,1 kg jak na w pełni wyposażony rower to bardzo atrakcyjna waga (w biegi w piaście, hamulce rolkowe, pełne błotniki, osłonę łańcucha, bagażnik czy podkowę tylnego koła). Lampki zostały zaprojektowane tak aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas parkowania roweru. Tylna lampka została zespolona z bagażnikiem, chroniona jest przed uderzeniem przez dłuższą platformę bagażnika. Przednia lampka została zamontowana wysoko na kierownicy i odstaje tylko minimalnie. Obie lampki zostały wyposażone w bardzo długie długie diody LED świecące jasnym i rozproszonym światłem dla zwiększenia widoczności. Batavus wziął sobie mocno do serca nasze bezpieczeństwo i tak lampki świecą cały czas, dodatkowo zostały wyposażone w system światła postojowego, dzięki któremu nawet po zatrzymaniu się roweru lampki będą świeciły przez min. 4 minuty.


Rowery wysylamy w calosci gotowe do jazdy sprawdz jakie to proste

PROFESJONALNA WYSYŁKA ROWERU = Rower złożony i wyregulowany gotowy do jazdy. Rowery wysyłamy w całości złożone* i przygotowane do jazdy. Przed spakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed-zakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalne, zaprojektowane dla nas grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Każdy karton przygotowany do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Rowery wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Polska, co gwarantuje bezpieczny i szybki transport, a każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. *do przykręcenia pozostają pedały oraz ustawienie prawidłowej pozycji kierownicy.WIRTUALNA KARTA ROWERU

Każdy rower oprócz papierowej karty gwarancyjnej zostaje wpisany do naszej internetowej bazy rowerów, w której odnotowujemy również każdy serwis roweru. Twój rower ma pełną historię sprzedaży i wykonanych serwisów.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ

Przed wysyłką każdy rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Po odbyciu jazdy próbnej rower jest czyszczony i pakowany. Rowery wysyłamy w pełni złożone gotowe do jazdy.
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU 

Wszystkie wysyłki rowerów są w pełni ubezpieczone na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy zarówno uszkodzeń mechanicznych jak i niezgodności towaru. Rowery dostarcza dla nas zaufana firma spedycyjna Raben Polska. 


framelock-blokada-axa-solid-batavus-fonk
 

Blokada tylnego koła AXA Solid Plus. Fabrycznie każdy rower Batavus Quip został wyposażony w blokadę tylnego koła (frame lock) AXA Solid Plus. Podkowa posiada specjalny otwór umożliwiający wpięcie dodatkowej linki lub łańcucha AXA (sprawdź dostępne linki i łańcuchy TUTAJ). Taki zabieg pozwoli nam na kompletne zabezpieczenie roweru jednym kluczykiem, blokując tylne koło oraz przypinając rower do elementu stałego. Zabezpieczenie posiada wysoki stopień bezpieczeństwa antykradzieżowego 10 na 15 w skali AXA. 
 

hamulec-rolkowy-dynamo-w-piascie-batavus-fonk

Hamulce rolkowe Shimano Nexus. O wasze bezpieczeństwo zadbają najnowszej generacji hamulce rolkowe Shimano Nexus, które dzięki modulatorowi siły hamowania bardzo szybko wyhamują rower zapobiegając zablokowaniu się przedniego koła w przypadku mocnego awaryjnego hamowania. Największą zaletą hamulców rolkowych jest gwarancja skutecznego działania w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od opadów deszczu, śniegu czy jazdy po piachu. Zainstalowana tarcza radiacyjna chłodzi aluminiowe tarcze hamulca przed zbytnim nagrzaniem w przypadku dłuższej jazdy na hamulcu w terenie pagórkowatym.

oslona-lancucha-pelna-batavus-fonk
 

Pełna osłona łańcucha Hesling Xcero. Bardzo mocna osłona wykonana z odpornego na uderzenia plastiku ABS. Chroni ubrania przed zabrudzeniem się lub wkręceniem w łańcuch. Dodatkowo osłona łańcucha maksymalnie wydłuża żywotność całego napędu minimalizując kontakt łańcucha i zębatek z wodą, błotem i solą. Wewnątrz osłona została wyposażona w mini szczotki czyszczące łańcuch oraz zapobiegającego hałaśliwym uderzeniom łańcucha o plastikową obudowę w przypadku jego rozciągnięcia. Osłona łańcucha składa się z 3 elementów i każdy z nich można dokupić osobno w przypadku uszkodzenia.
 PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na dostępność oryginalnych części
5 lat na ramę, lakier i przedni widelec
2 lata na pozostałe części i osprzęt

 


ROWER PRZYGOTOWANY DO JAZDY
Rowery wysyłamy w całości złożone.
Sprawdź jak pakujemy rowery.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.

30 DNI NA ZWROT
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.

Kupując Batavusa mamy gwarancję  komfortu i przyjemność jazdy w wygodnej wyprostowanej pozycji, długowieczność roweru nawet przy codziennym użytkowaniu, odporności na deszcz, mróz i wysokie temperatury. Rowery holenderskie Batavus to synonim trwałości i jakości. 


Specyfikacja Rower miejski Batavus Fonk

Gumy na bagażniku:Tak, Widek - mocowane do bagażnika
Ilość biegów:Shimano Nexus 3
Łańcuch:KMC
Dętki:Schwalbe - wentyl rowerowy
Błotniki:Curana Classic (made in Belgium)
Kierownica:Humpert City - aluminiowa (Germany)
Suport:THUN Germany JIVE (made in Germany)
Osłona łańcucha:Pełna - Hesling Xcero (made in Holland)
Chwyty:Batavus Ergo by Herrmans (made in Finland)
Siodełko:Selle Royal Ruvola RoyalGel (made in Italy)
Opony:Schwalbe Little Big Ben + wkładka Kevlar Guard
Rama:Aluminiowa ( ALU 7005 )
Nóżka:Spanninga Libra - udźwig 40 kg
Bagażnik tylny:Racktime ALU 25kg
Blokada koła:AXA Solid Pro - z możliwością zintegrowania linki lub łańcucha (made in Holland)
Obręcze:Batavus by Rodi VR19 ALU (made in Portugal)
Dynamo:Shimano DH-3N w przedniej piaście
Lampka tylna:Batavus Aerline + światło postojowe (na dynamo)
Lampka przednia:Batavus Aerline + światło postojowe (na dynamo)
Hamulec tylny:Rolkowy Shimano Nexus BR-C3000
Hamulec przedni:Rolkowy Shimano Nexus BR-C3000

Opinie o produkcie Rower miejski Batavus Fonk (0)

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię


Filmy

Ostatni zakup minutę temu.