Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Rower miejski Batavus Fonk

Batavus Rower miejski Batavus Fonk

49,90 PLN

10 x 310,00 20 x 155,00
Batavus Fonk N3 / N7 to mocny i minimalistycznie zaprojektowany rower miejski. Łączy w sobie skandynawską prostotę z najwyższą holenderską jakością i niezawodnością. Batavus Fonk został stworzony do szybkiego i częstego poruszania się po mieście. Na szczególną uwagę zasługuje jego niska waga 17,1 kg jak na w pełni wyposażony rower to bardzo atrakcyjna waga (w biegi w piaście, hamulce rolkowe, pełne błotniki, osłonę łańcucha, bagażnik czy podkowę tylnego koła). Lampki zostały zaprojektowane tak aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas parkowania roweru. Tylna lampka została zespolona z bagażnikiem, chroniona jest przed uderzeniem przez dłuższą platformę bagażnika. Przednia lampka została zamontowana wysoko na kierownicy i odstaje tylko minimalnie. Obie lampki zostały wyposażone w bardzo długie długie diody LED świecące jasnym i rozproszonym światłem dla zwiększenia widoczności. Batavus wziął sobie mocno do serca nasze bezpieczeństwo i tak lampki świecą cały czas, dodatkowo zostały wyposażone w system światła postojowego, dzięki któremu nawet po zatrzymaniu się roweru lampki będą świeciły przez min. 4 minuty.

Rowery wysylamy w calosci gotowe do jazdy sprawdz jakie to proste
 
PROFESJONALNA WYSYŁKA ROWERU = Rower złożony, wyregulowany i gotowy do jazdy. Rowery wysyłamy w całości złożone* i przygotowane do jazdy. Przed spakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed-zakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalne, zaprojektowane dla nas grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Każdy karton przygotowany do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Rowery wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Polska, co gwarantuje bezpieczny i szybki transport, a każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. *do przykręcenia pozostają pedały oraz ustawienie prawidłowej pozycji kierownicy.


WIRTUALNA KARTA ROWERU
 
Każdy rower oprócz papierowej karty gwarancyjnej zostaje wpisany do naszej internetowej bazy rowerów, w której odnotowujemy również każdy serwis roweru. Twój rower ma pełną historię sprzedaży i wykonanych serwisów.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ

Przed wysyłką każdy rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Dopiero po odbyciu jazdy próbnej zostaje wyczyszczony i spakowany do wysyłki
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU 

Wszystkie wysyłki rowerów są w pełni ubezpieczone na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy zarówno uszkodzeń mechanicznych jak i niezgodności towaru. Rowery dostarcza dla nas zaufana firma spedycyjna Raben Polska. 

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na ramę i dostępność oryginalnych części
5 lat na lakier i przedni widelec
2 lata na pozostałe części i osprzęt


ROWER PRZYGOTOWANY DO JAZDY
Rowery wysyłamy w całości złożone.
Sprawdź jak pakujemy rowery.
BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.
30 DNI NA ZWROT
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.


Specyfikacja Rower miejski Batavus Fonk

Gumy na bagażniku:Tak, Widek - mocowane do bagażnika
Ilość biegów:Shimano Nexus 3
Łańcuch:KMC
Dętki:Schwalbe - wentyl rowerowy
Błotniki:Curana Classic (made in Belgium)
Kierownica:Humpert City - aluminiowa (Germany)
Suport:THUN Germany JIVE (made in Germany)
Osłona łańcucha:Pełna - Hesling Xcero (made in Holland)
Chwyty:Batavus Ergo by Herrmans (made in Finland)
Siodełko:Selle Royal Ruvola RoyalGel (made in Italy)
Opony:Schwalbe Little Big Ben + wkładka Kevlar Guard
Rama:Aluminiowa ( ALU 7005 )
Nóżka:Spanninga Libra - udźwig 40 kg
Bagażnik tylny:Racktime ALU 25kg (Tubus)
Blokada koła:AXA Solid Pro - z możliwością zintegrowania linki lub łańcucha (made in Holland)
Obręcze:Batavus by Rodi VR19 ALU (made in Portugal)
Dynamo:Shimano DH-3N w przedniej piaście
Lampka tylna:Batavus Aerline + światło postojowe (na dynamo)
Lampka przednia:Batavus Aerline + światło postojowe (na dynamo)
Hamulec tylny:Rolkowy Shimano Nexus BR-C3000
Hamulec przedni:Rolkowy Shimano Nexus BR-C3000
Rozmiar kół:28" x 1.5 (40-622)

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.


Opinie o produkcie Rower miejski Batavus Fonk (1)

Ocena:
  5

Dobry i prosty sprzęt, kobieta jest bardzo zadowolona. Uważam, że jest to super wybór dla każdego przeciętnego jeźdźcy. Pod względem osprzętu i designu jest to najbardziej rozsądny wybór, przy ograniczonym budżecie. Do miasta ale i nie tylko, bo dzięki nexusowi da radę na każdej spokojnej wycieczce.

Dodano Wtorek, 01-03-2022 20:17 przez hubertus.hsk


Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię


Filmy

Ostatni zakup 27 minut temu.