Kontakt
0

Przedni błotnik Holland Populair 28

Inny

Przedni błotnik Holland Populair produkcji holenderskiej idealnie pasujący do miejskich rowerów. Posiada identyczne wymiary jak błotniki klasycznych rowerów holenderskich marki Sparta, Batavus czy Gazelle.

W Holandii używane jako błotniki zastępcze.

  • Wykonany ze stali
  • Szerokość: 50 mm
  • Posiada ozdobny, klasyczny nosek w przedniej części
  • Wykończenie metalicznym lakierem
  • Przeznaczenie: PRZÓD
  • 2 lata gwarancji

WSPORNIK BŁOTNIKA ---TUTAJ---

TYLNY BŁOTNIK DO KOMPLETU ---TUTAJ---

Specyfikacja Przedni błotnik Holland Populair 28

Rozmiar: na koło 28"

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Przedni błotnik Holland Populair 28 opinie

arnoldprze
Czwartek, 14-02-2013 10:50
Błotnik jest dobrej jakości i w bardzo fajnie wyglądającym kolorze brąz metallic. Błotnik ma prosty profil nowszych modeli, ale pasuje rewelacyjnie do starych holendrów ze wzgl. właśnie na prostotę. Szczególnie tych z lat 1980. W zestawie jest już zamontowany plastikowy nosek, i tu uwaga: metalowy/chromowany nosek nie pasuje w miejsce tego plastikowego bowiem otwory są inaczej ustawione. Ale można we włąsnym zakresie sobie inaczej zamontować. Tylko wtedy szkoda lakieru 😄 (za to włąśnie 1 gwiazdka mniej) Generalnie polecam błotnik gorąco!

~olgierdu
Czwartek, 08-04-2010 16:04
Błotnik wykonany w wysokim standardzie niespotykanym gdzie indziej posiadający gustowny element na przodzie.

Porównaj produkty 0