Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Rower elektryczny Sparta E-Speed M9b Bosch 45 km/h 500Wh

Sparta Rower elektryczny Sparta E-Speed M9b Bosch 45 km/h 500Wh

Wysyłka od 49,00 PLN
Zobacz jak pakujemy i wysyłamy

10 x 1 520,00 20 x 760,00

Szybki rower elektryczny Sparta E-Speed M9b Bosch 45 km/h z baterią Bosch 500Wh to pierwszy rower Sparty i jeden z pierwszych na świecie wyposażonych w najmocniejszy system wspomagania Bosch Performance Line z maksymalną prędkością wspomagania 45 km/h. Bosch Performance Line został zaprojektowany z myślą o sportowych i rekreacyjnych rowerach elektrycznych poruszających się w terenach górzystych gdzie potrzebna jest większa moc silnika, w tym wypadku mamy do dyspozycji, aż 63 Nm momentu obrotowego. System wspomagania elektrycznego Bosch Performance Line pozwala na wygodną i bezpieczną jazdę z prędkością do 45 km/h, po przekroczeniu tej prędkości system przestaje wspomagać i rower jest napędzany klasycznie.  Całkowicie nowy system Bosch Performance Line to nowość na rok 2016, który oferuje nam pełne wsparcie elektroniczne, najniższy poziom wibracji i 3 sensory prędkości, obrotu korby oraz prędkości, które przesyłają dane 1000 razy na sekundę w celu zapewnia maksymalnej precyzji działania. Bosch Performance Line w porównaniu ze swoim poprzednikiem z roku 2014 jest lżejszy, posiada krótszą odległość pedałów i jest bardziej ergonomiczny. 

Rower elektryczny Sparta E-Speed M9b Bosch 45 km został zaprojektowany przy użyciu napędu i baterii BOSCH, silnik elektryczny znajduje się w środkowej części roweru pod korbą. Firma BOSCH opracowała nowatorski system napędu, który wspomaga pracę układu korbowego. Zlokalizowanie silnika w środku ciężkości roweru pozwala na efektywne i bezpośrednie przełożenie siły na napęd. Solidna obudowa silnika, która chroni cały zespół przed uszkodzeniami mechanicznymi jest wkomponowana w ramę roweru stanowiąc z nią mechaniczną całość. Wygodna wyprostowana pozycja za kierownicą, najwyższej jakości osprzęt i wspomaganie sprawi, że nie będziecie chcieli schodzić z roweru. Rozwiązania i doświadczenia Firmy BOSCH, jej niezliczone patenty w zakresie elektroniki i sensoryki w branży samochodowej mają tutaj zastosowanie poprzez 3-punktowy pomiar parametrów systemu (prędkość jazdy, moment obrotowy, prędkość obrotowa). Zastosowane rozwiązanie BOSCH pozwala na wspomaganie w bezpośredni sposób energii pedałowania, a odpowiednio rozłożony środek ciężkości ułatwia manewrowanie rowerem. Zaawansowana technologia zarządzania energią baterii (akumulatora) została wykorzystana tutaj w optymalny sposób. W konsekwencji otrzymujemy bardzo dużą trwałość systemu. Bosch Drive Unit w porównaniu ze swoim poprzednikiem z roku 2014 jest lżejszy, posiada krótszą odległość pedałów i jest bardziej ergonomiczny.

Panel sterowania systemu BOSCH posiada wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który jest umieszczony na kierownicy i może być dla bezpieczeństwa zdejmowany. Wyświetlacz pozwala na wielofunkcyjne sterowanie jednostką napędową oraz wskazuje zarówno typowe parametry jazdy, takie jak prędkość, dystans itp. jak i zaawansowane parametry baterii takie jak pozostała procentowa pojemność baterii oraz odległość możliwa do przejechania w danym momencie. Sprawdź pozostałe rowery elektryczne w naszej ofercie - KLIKNIJ TUTAJ ROWERY ELEKTRYCZNE. Ładowarka w zestawie - wymiary 190 mm x 86 mm x 54 mm / waga ok 800 gram / czas pełnego ładowania 3,5 h / 207-264V /  47-63HzRowery wysylamy w calosci gotowe do jazdy sprawdz jakie to proste

PROFESJONALNA WYSYŁKA ROWERU = Rower złożony i wyregulowany gotowy do jazdy. Rowery wysyłamy w całości złożone* i przygotowane do jazdy. Przed spakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed-zakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalne, zaprojektowane dla nas grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Każdy karton przygotowany do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Rowery wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Polska, co gwarantuje bezpieczny i szybki transport, a każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. *do przykręcenia pozostają pedały oraz ustawienie prawidłowej pozycji kierownicy.WIRTUALNA KARTA ROWERU

Każdy rower oprócz papierowej karty gwarancyjnej zostaje wpisany do naszej internetowej bazy rowerów, w której odnotowujemy również każdy serwis roweru. Twój rower ma pełną historię sprzedaży i wykonanych serwisów.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ

Przed wysyłką każdy rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Po odbyciu jazdy próbnej rower jest czyszczony i pakowany. Rowery wysyłamy w pełni złożone gotowe do jazdy.
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU 

Wszystkie wysyłki rowerów są w pełni ubezpieczone na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy zarówno uszkodzeń mechanicznych jak i niezgodności towaru. Rowery dostarcza dla nas zaufana firma spedycyjna Raben Polska. 

super-mocna-lampka-100lux-rower-elektryczny-sparta-espeed
 

Przednia lampka Busch&Muller Lumotec IQ-X 100 LUX. Ekstremalnie jasna lampka rowerowa niemieckiego producenta Busch&Muller IQ-X o potężnej mocy 100 LUX, oświetli każdy zakątek drogi w najciemniejszym lesie. Najnowocześniejsza optyka oraz najwyższej jakości dioda LED spełniają surowe warunku niemieckiego prawa o ruchu drogowym StVZO - co oznacza, że lampka rowerowa działa na zasadzie samochodowych reflektorów - oświetlając drogę, a nie rażąc pojazdów jadących z naprzeciwka. Lampka została wyposażona w czujnik zmierzchu. Zintegrowany radiator chłodzi układ zasilania, a aluminiowa obudowa szybko odprowadza ciepło.

rower-elektryczny-yamaha-busch-muller-lampka-rejestracja

Tylna lampka Busch&Muller TopLight Line Brake Plus z funkcją STOP. Nowoczesna lampka rowerowa z innowacyjnymi systemami BrakeTec oraz LineTec. System BrakeTec to funkcja światła STOP - w lampce został zamontowany procesor, który sprzężony jest z klamkami hamulca. Nawet najsłabsze naciśnięcie klamki hamulca powoduje maksymalny rozbłysk LED sygnalizując hamowania - identycznie jak w motocyklach i samochodach. Funkcja LineTec to system światłowodów rozprowadzających światło z 2 mocnych diod LED na całą szerokość lampki - widoczność lampki to, aż 320 stopni !
 

klakson-rower-elektryczny-yamaha-busch-mullerElementy roweru dopuszczające go do ruchu na drogach publicznych. Z uwagi na prędkość jaką osiąga rower 45 km/h mamy możliwość rejestracji roweru jako pojazdu mechanicznego. Dlatego Sparta E-Speed M9b Bosch został wyposażony w nowoczesne, duże lusterko Busch&Muller E-bike z płynną regulacją. Pod tylną lampką zamontowany jest uchwyt do przymocowania tablicy rejestracyjnej wraz z zintegrowanym górnym oświetleniem LED tablicy. Po bokach przedniego widelca znajdują się przepisowe odblaski boczne w kolorze pomarańczowym. Pod kierownicą znajduje się klakson sterowany przyciskiem na kierownicy - generuje dźwięk o głośności 100 Db.

szybki-rower-elektryczny-sparta-espeed-bosch-preformanceSilnik elektryczny Bosch Performance Line 63Nm zaawansowany silnik elektryczny o mocy 350 W i dużym momencie obrotowym 63 Nm, całkowicie zintegrowany z mechanizmem korbowym. System napędowy sterowany 3 czujnikami: kadencji, momentu obrotowego i prędkości. Silnik został zaprojektowany z wewnętrzną przekładnią i zębatką do napędu, która obraca się o 275% szybciej niż ruch korby. Wewnętrzna zębatka, na którą nałożony jest łańcuch została zabezpieczenia przed jego spadnięciem. 4 opcje wspomagania ECO, CRUISER, SPORT i TURBO

 

bateria-bosch-rower-elektryczny-batavus-wayz-e-go-bosch-active-plus


Bateria Bosch Active Plus 13,4Ah/500Wh. Bosch Performance Line - bateria litowo-jonowa o pojemności 13,4Ah zamontowana na tylnym bagażniku. W pełni zabezpieczone zamkiem AXA otwieranym kluczem z blokady tylnego koła AXA Defender. Zasięg 54-130 km - 130 km to maksymalny zasięg roweru w trybie ECO podczas jazdy w terenie lekko pagórkowatym, przy jeździe ze średnią prędkością ok 25 km/h, z lekkim przeciwnym wiatrem, w temperaturze 10-20°C, używając odpowiednich biegów do aktualnej prędkości - dane dla osoby o wadze 70-80 kg. Minimalny zasięg roweru 54 km osiągniemy korzystając z opcji TURBO, podczas jazdy w terenie górzystym z dużą różnicą nachylenia terenu przy średniej prędkości 25 km/h, z mocnym wiatrem przeciwnym, w temperaturze poniżej 10°C,  - dane dla osoby o wadze powyżej 85 kg. Zintegrowany wskaźnik poziomu naładowania baterii, czas pełnego ładowania 3,5 h.

sterownik-bosch-wyswietlacz-rower-elektryczny-batavus-wayz-e-go-bosch-active-plus

Wyświetlacz i sterownik Bosch Active Plus. Display Bosch Intuvia Active - nowoczesny, czytelny wyświetlacz LCD to jedyny sterownik roweru elektrycznego na rynku dodatkowymi przyciskami kontroli wspomagania. Zamontowany centralnie na kierownicy z możliwością łatwego ściągnięcia. W pełni sterowany za pomocą kontrolera umieszczonego z prawej strony kierownicy. Posiada wbudowaną pamięć i baterię, dzięki której po zdjęciu go z roweru mamy pełny dostęp do wszystkich danych.

hamulce-hydrauliczne-magura-hs11-batavus-bryte-2018
O Twoje bezpieczeństwo zadba niezawodny system hamulców hydraulicznych u-brake Magura HS33 (made in Germany) o zwiększonej mocy hamowania. Ten sam system hamulców Magura jest montowany w najdroższych rowerach elektrycznych wszystkich marek Premium (Batavus, Gazelle, Koga, Giant).
 

amortyzator-pod-siodelkiem-batavus-bryte-2018


Amortyzowana sztyca podsiodełkowa Post Modern z płynną regulacją twardości amortyzatora. Amortyzator Post Modern składana się z systemu sprężyn i elastomera dla zmaksymalizowania komfortu podczas jazdy po nierównym terenie. Skok amortyzatora to 35mm, a możliwość regulacji waha się w granicach 10-15mm w zależności od ustawionego stopnia twardości.
 

podkowa-axa-batavus-bryte-2018

Blokada tylnego koła AXA Defender. Legendarne już stacjonarne zabezpieczenie holenderskiego producenta to najbezpieczniejsze zapięcie w swojej klasie. Zostało sklasyfikowane na 15 poziomie bezpieczeństwa w 15 poziomowej skali. Z uwagi na bardzo gruby hartowany pałąk oraz specyficzną budowę jego przecięcie w miejscu publicznym graniczy z cudem. W zestawie znajdują się dwa klucze z możliwością dorobienia jedynie poprzez stronę producenta podając kod zabezpieczający, co zmniejsza do minimum ryzyko dorobienia klucza przez osoby trzecie. AXA Defender posiada specjalny otwór AXA Plug-in pozwalający na zintegrowanie dodatkowego zabezpieczenia z postaci łańcucha lub linki (sprawdź dostępne linki i łańcuchy)

opony-do-rowerow-elektrycznych-schwalbe-energizer-rowery-batavus

Opony Schwalbe Energizer Plus 50 km/h. To opona rowerowa specjalnie skonstruowana do rowerów elektrycznych. Wysokojakościowa mieszanka gumy posiada niskie opory toczenia i przede wszystkim bardzo dobrą przyczepność. To daje pełne bezpieczeństwo również przy wysokich prędkościach w zakrętach. Opony Schwalbe Energizer posiadają certyfikat ECE-R75 i są dopuszczone do użytku również w najszybszych rowerach elektrycznych do 50 km/h. Opona została wyposażona we wkładkę antyprzebiciową Schwalbe GreenGuard 3mm specjalnego kauczuku oraz paski odblaskowe dla zwiększenia widoczności bocznej po zmroku. 

 


Rowery Batavus produkowane w holandii Rowery Sparta produkowane są w Holandii od 1917. Już od 102 lat rowery Sparta w całości projektowane i produkowane są w Holandii. Fabryka rowerów mieści się w miejscowości Heerenveen, w której odbywają się wszystkie etapy produkcji rowerów, od ręcznego malowania ram i części, przez składanie kompletnych kół, aż po montaż całego roweru na jednej z wielu taśm produkcyjnych. Właśnie dlatego rowery Sparta to synonim najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Sparta dba aby dostarczane przez podwykonawców części spełniały najwyższe normy jakości. Dostawcy są bardzo ostrożnie dobierani i sprawdzani czy spełniają najwyższe standardy jakości. Sparta stosuje najnowsze procesy lakierowania, na rowery zostaje nanoszone nie mniej niż 5 warstw najwyższej jakości, ekologicznego lakieru na bazie wody. Proces ten gwarantuje długą żywotność koloru i większą odporność na zużycie i uderzenia.

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na ramę i dostępność oryginalnych części
5 lat na lakier i przedni widelec
2 lata na pozostałe części i osprzęt


ROWER PRZYGOTOWANY DO JAZDY
Rowery wysyłamy w całości złożone.
Sprawdź jak pakujemy rowery.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.

30 DNI NA ZWROT
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.


Specyfikacja Rower elektryczny Sparta E-Speed M9b Bosch 45 km/h 500Wh

Hamulec przedni:Magura HS33 - hydrauliczne (made in Germany)
Zasięg:do 160 km
Umiejscowienie silnika:Na korbie
Silnik elektryczny:Bosch Performance Line 60 Nm
Widelec:amortyzator Headshock - pod główką ramy
Waga:24,1 kg
Wspornik kierownicy:Humpert Tranz-X JD-ST17
Hamulec tylny:Magura HS33 - hydrauliczne (made in Germany)
Rama:Aluminiowa ( ALU 7005 )
Opony:Schwalbe Energizer - wkładka antyprzebiciowa + pasek odblaskowy
Obręcze:Rodi Vision - aluminiowe, stożkowe
Dętki:Schwalbe DV19
Szprychy:SAPIM 2.34 stal nierdzewna (made in Belgium)
Błotniki:SKS Germany pełne + chlapacze (made in Germany)
Lampka przednia:Bosch EMO LED by Spanninga Holland
Lampka tylna:Spanninga Holland Plateo XDS LED (na baterie)
Osłona łańcucha:Hesling Curana Bosch (made in Holland)
Blokada koła:AXA Defender (made in Holland)
Siodełko:Selle Royal Ruvola RoyalGel (made in Italy)
Sztyca podsiodełkowa:Post Modern - amortyzowana
Kierownica:Humpert City - aluminiowa (Germany)
Chwyty:XLC VLG-884
Bagażnik tylny:Bosch PC aluminiowy z osłoną tylnego błotnika (made in Germany)
Gumy na bagażniku:Widek (made in Holland)
Przerzutki:Shimano Deore V9
Łańcuch:KMC
Bateria:Bosch Performance Line 11Ah

Opinie o produkcie Rower elektryczny Sparta E-Speed M9b Bosch 45 km/h 500Wh (0)

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również
Ostatni zakup 5 minut temu.