Kontakt
0

U-lock ABUS Granit Plus 470

Wybierz wariant
 
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Zabezpieczenie rowerowe U-lock ABUS Granit Plus 470 to mocne i praktyczne zapięcie przeznaczone do zabezpieczenia roweru w miejscach niebezpiecznych. 

 • wymiary 230-300 / 109 / 12 mm
 • średnica pałąka 12 mm
 • waga 1100 / 1240 gram
 • bardzo dobre zabezpieczenie w miejscach o wysokim ryzyku kradzieży
 • zalecany do zabezpieczenia rowerów o wartości 2000-2500 zł

TECHNOLOGIA:

 • 12 mm pałąk o parabolicznym kształcie, który dodatkowo wzmacnia zapięcia przeciw rozciąganiu
 • technologia ABUS Power Cell (patent ABUS) zapewnia najwyższą ochronę na rozrywanie
 • jarzmo ryglowane w zamku obustronnie
 • jarzmo oraz wszystkie elementy są wyprodukowane ze specjalnie wzmacnianej stali
 • cylinder wykonany ze stali hartowanej odporny na rozwiercanie oraz na próby pikowania 
 • 2 klucze w zestawie (jeden z niebieską diodą LED)
 • do kluczy dołączona karta kodów
 • automatyczna, stalowa blokada zamka zabezpiecza wnętrze przed wilgocią i brudem

TRANSPORT:

 • w zestawie uchwyt USH - możliwy do zamontowania na ramach o średnicy 15-35 mm
 

Skala poziomu bezpieczeństwa Abus to narzędzie ułatwiające wybór zabezpieczenia roweru i akcesoriów. Zmiana nawet jednego punktu na skali, ma znaczenie i odnosi się do technologii i wykonania zabezpieczenia. Niemiecka jakość i ponad 90 lat doświadczenia na rynku zabezpieczeń, doprowadziło do powstania jednych z najlepszych systemów ochrony.
Na ocenę poziomu bezpieczeństwa mają wpływ takie elementy jak: rodzaj zabezpieczenia , grubość i hartowanie stali, kształt, budowa zamka, rodzaj zamka, budowa klucza, ile razy zapięcie trzeba przeciąć, czy przecinanie jest hałaśliwe i ile czasu zajmuje. Firma Abus testuje i porównuje produkty tak aby umieszczone na skali zabezpieczenia rzeczywiście odpowiadały swojej punktacji.

Na skali możemy wyróżnić trzy grupy zabezpieczeń:
Poziom bezpieczeństwa 1-4

Zabezpieczenia z tym oznaczeniem zapewniają podstawową ochronę przed kradzieżą. Zaleca się ich używać na obszarach o niskim ryzyku kradzieży lub jako zabezpieczeń rowerka dziecięcego czy akcesoriów rowerowych.
Poziom bezpieczeństwa 5-9

Ta grupa zabezpieczeń została zaprojektowana tak aby zapewnić bardzo dobre zabezpieczenie roweru w miejscach o średnim ryzyku kradzieży. Blokady te są również polecane jako dodatkowe zabezpieczenia w obszarach o wysokim ryzyku kradzieży.
Poziom bezpieczeństwa 10-15

Zabezpieczenia z o tym rankingu oferują najwyższą klasę zabezpieczeń. Zaprojektowane z myślą o ochronie na obszarach o wysokim ryzyku kradzieży, często z uwzględnieniem odporności na specyficzne techniki kradzieży.

Specyfikacja U-lock ABUS Granit Plus 470

Grubość pręta (mm): 12
Poziom bezpieczeństwa: Wysoki
Rodzaj zamka: Klucz
Uchwyt do roweru: TAK

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

U-lock ABUS Granit Plus 470 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0