Kontakt
0

Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex

 
Cena katalogowa: 164,90
KOD: BUS11159536KC
EAN: 4026495922425
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex

Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex to opona ekspedycyjna klasy premium, stworzona z myślą o dalekich podróżach na rowerze - zarówno po asfalcie, jak i szutrach, bezdrożach i leśnych ścieżkach. Profil bieżnika inspirowany legendarną Marathon XR zapewnia doskonałą przyczepność na każdej nawierzchni, a technologia RaceGuard skutecznie chroni przed przebiciami przy zachowaniu niskiej wagi. Mieszanka gumy Addix zwiększa odporność na ścieranie i poprawia osiągi na długich dystansach. Dzięki certyfikacji E-50 opona doskonale sprawdzi się również w szybki e-bike'u. To uniwersalna opona turystyczna dla rowerzystów, którzy wymagają niezawodności i komfortu w każdym terenie.

Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex
ADDIX Performance to nowa mieszanka stosowana we wszystkich oponach MTB oraz Performance Line. Materiał charakteryzuje się wysoką przyczepnością, prędkością i wytrzymałością.
Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex
RaceGuard Technologia antyprzebiciowa zapewnia ochronę opony i dętki dzięki zastosowanych dwóch warstwach nylonowego materiału umieszczonego bezpośrednio pod wierzchnią warstwą opony. Nylonowy materiał jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż zapewnia świetny stosunek wytrzymałości do wagi.
Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex
E-50 Opony do rowerów elektrycznych z europejska homologacją ECE-R75. Opony przeznaczone dla rowerów ze wspomaganiem powyżej 25 km/h.
Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex
Performance Line Doskonała jakość produktów Schwalbe, przeznaczona do intensywnego użytkowania.
Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex
 

Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex, cechy produktu:

  • Rozmiar: 28" × 1.75" (47-622)
  • Mieszanka gumy: Addix
  • Wkładka antyprzebiciowa: RaceGuard
  • Opona drutowana
  • Odblaskowe paski
  • Przeznaczenie: miasto, trekking
  • Ciśnienie: 3.00 - 5.00 Bar (45 - 70 psi)
  • Maksymalne obciążenie: 125 kg
  • Waga: 800 gram
  • EPI: 67
  • E-50
  • 2 lata gwarancji
Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex

Dętka do opony do kupienia TUTAJ

Specyfikacja Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex

Dopuszczalne obiążenie opony: 125 kg
Odblaskowy pasek: Tak
Opona do e-bike'a: do 50 km/h (E-50)
Przeznaczenie: Trekking
Rozmiar opony: 28 x 1.75 (47-622)
Typ opony: Drutowana
Wkładka antyprzebiciowa: Tak

Każdy producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Schwalbe Marathon Mondial 28 x 1.75 (47-622) Reflex opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Klienci zadali następujące pytania o ten produkt

Nikt wcześniej niemiał pytań do tego produktu? A Ty o co chcesz zapytać?

Masz inne pytanie?
Porównaj produkty 0