Kontakt
0

Schwalbe Road Cruiser Biały Profil 28 x 1.75 (47-622)

 
KOD: BUS28175RCRZWKC
EAN: 4026495813129
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Opona rowerowa Schwalbe Road Cruiser Biały Profil 28 x 1.75 (47-622)

Opona Schwalbe Road Cruiser White Wall z białym bokiem to jeden z najpopularniejszych, miejskich modeli danej firmy. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej wszechstronnej mieszanki gumy SBC- Schwalbe Basic Compound opona dobrze trzyma się drogi oraz stawia minimalne opory toczenia przez co jazda staje się przyjemna i niezwykle cicha. Profilowany bieżnik w odpowiednim stopniu odprowadza wode. 

Kremowy kolor boku nadaje oponie klasycznego wyglądu w stylu retro.

Fundamentem wszystkich opon z serii Active Line jest wysokiej jakości osnowa 50 EPI. Grubo tkane osnowy 20 lub 24 EPI nie znajdują już zastosowania w oponach Schwalbe. Dużo gęściej tkane osnowy EPI są o wiele bardziej odporne na przebicia oraz są mocniejsze. Równocześnie osnowa może być powlekana cieńszą warstwą gumy, co redukuje wagę. Naturalnie każda opona Active Line posiada wkładkę antyprzebiciową, wyważoną mieszankę gumy oraz funkcjonalny i atrakcyjny profil bieżnika.

Wkładka antyprzebiciowa K-Guard:

Minimalny standard Schwalbe dla wkładki antyprzebiciowej. Sprawdzona od wielu lat wkładka składa się z naturalnego kauczuku i wzmocniona jest włóknami z kevlaru®. Wraz z osnową 50 EPI stanowi bardzo dobrą ochronę we wszystkich oponach serii Active Line. Kevlar® jest znakiem towarowym firmy DuPont.


ADDIX to nowa mieszanka stosowana we wszystkich oponach z linii EVO. Materiał chatakteryzuje się wysoką przyczepnością, prędkością i wytrzymałością

ADDIX Soft to materiał Stworzony z myślą o jeździe w stylu enduro oraz downhillu, świetnie sprawdzi się także podczas wymagającej jazdy all-mountain i trail. Materiał oferuje dużą amortyzację i pełną przyczepność przez cały rok dzięki zoptymalizowanej odporności na niskie temperatury przez cały rok. 
K-Guard Wkładka wykonana z naturalnej gumy wzmocnionej przez Kelvarowe włókna. Wkładka stanowi solidną ochronę przed przebiciem opony. Standardowo stosowana do opon z serii Active Line.
DYNAMO Opona ze specjalnym żebrowaniem z boku zaprojektowanym do użytku z klasycznym dynamem.
Active Line Niezawodna, markowa jakość produktów Schwalbe. Active Line to wysokiej jakości produkty na których można polegać.
 

 • Rozmiar: 28" × 1.75" (47-622)
 • Wkładka antyprzebiciowa: K-Guard
 • Mieszanka gumy: Green Compound
 • Typ opony: drutowana
 • Przeznaczenie: miasto
 • Ciśnienie: 3.00 - 5.00 Bar (45 - 70 psi)
 • Maksymalne obciążenie: 110 kg
 • Waga: 800 gram
 • Gęstość osnowy: 50 EPI
 • Profil: HS484
 • oryginalny nr artykułu: 11101286
 • 2 lata gwarancji 
Do opony polecamy również dętki: Schwalbe 17, Schwalbe 19, Schwalbe 17AP, Schwalbe 19AP.

Specyfikacja Opona rowerowa Schwalbe Road Cruiser Biały Profil 28 x 1.75 (47-622)

Dopuszczalne obiążenie opony: 110 kg
Przeznaczenie: miasto
Rozmiar opony: 28 x 1.75 (47-622)
Typ opony: Drutowana
Wkładka antyprzebiciowa: Tak

Każdy producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Opona rowerowa Schwalbe Road Cruiser Biały Profil 28 x 1.75 (47-622) opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0