Kontakt
0

Early Rider VELIO

Early Rider
Rowerek biegowy Early Rider VELIO to innowacyjny rowerek przeznaczony dla dzieci w wieku od 10 do 24 miesiąca życia. Wyjątkowo zaprojektowany z myślą o rozwoju siły, równowagi i umiejętności koordynacji dziecka. Aktywnie zachęca dziecko do angażowania swoich umiejętności koordynacji i równowagi, ale w sposób bezpieczny i pozwalający zapewnić mu potrzebne wsparcie. Opatentowany system Active Balance Control - ułatwiający rozwój koordynacji ABC. System Active Balance Control to magiczny mechanizm, który spowalnia upadek dziecka, dając mu dodatkowe chwile potrzebne do skoordynowania ruchu, który utrzymuje je w równowadze. Early Rider VELIO ma opcję zmiany wysokości do podłoża, obracając ramę nad tylnym kołem. Bardziej responsywne ustawienie może być preferowane przez początkującego rowerzystę, a ciaśniejsze, sztywniejsze ustawienie będzie bardziej odpowiednie w miarę rozwoju.
Rumpel czyli komfortowy uchwyt do prowadzenia rowerka. Dzięki czemu można pchać Velio i nim kierować. Możesz wprowadzać ruchy, które prowokują kontrreakcję dziecka lub decydować, ile dajesz wsparcia równowagi. 8-calowe miękkie w dotyku opony EVA zapewniają najlepsze w swojej klasie toczenie się. Rama rowerka wykonana ze stopu magnezu. Ergonomiczna, zawijana kierownica, daje wygodę i stabilność. Minimalna wysokość siodełka 22cm. 
 

Opcjonalny pasek do przenoszenia rowerka. 
Pasek do przenoszenia hulajnóg i rowerków biegowych są bardzo przydatne. Często podczas dłuższego spaceru zdarza się, że dziecko zmęczy się jazdą na rowerku biegowym czy też hulajnodze, wtedy bardzo przydatny staje się pasek, dzięki któremu rodzic z łatwością może przenosić pojazd dziecka i dalej ma 2 ręce wolne, więc może trzymać coś jeszcze :-). Paski do przenoszenia biegówki czy hulajnogi są też bardzo przydatne podczas codziennego użytkowania przy przemierzaniu miasta i znacznie zwiększają mobilność hulajnogi oraz rowerków biegowych. KUP TUTAJ


Early Rider do brytyjska firma projektująca i produkująca niesamowite rowery dziecięce. Byli pierwszą firmą na świecie, która wyprodukowała rower dziecięcy z napędem paskowym. Firma została założone w szopie ogrodowej w miasteczku Henley nad Tamizą 50 km od Londynu. Ich pierwszym rowerkiem był drewniany rower biegowy w kształcie choppera. Rowery na pasku zębatym to znak rozpoznawczy Early Rider - super lekki, bezobsługowy, bez smaru, bez brudu, bez rdzewiejącej stali, gładki, cichy i zawsze gotowy do jazdy. Model Belter wyznaczył nowy standard w rowerach dziecięcych i jako pierwszy zdobył prestiżową nagrodę Eurobike Award, jako jedyny w historii zdobył złoto. Stał się najlepiej sprzedającym się rowerem z napędem paskowym wszechczasów i doprowadził do tego, że Early Rider stał się największym producentem rowerów z napędem paskowym na świecie.

 
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

2 lata na ramę, lakier i widelec
2 lata na pozostałe części i osprzęt

 
ROWER GOTOWY DO JAZDY
 
W opcji PREMIUM rowery wysyłamy w pełni wyregulowany
 
BEZPIECZNA PACZKA
 
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.
 
30 DNI NA ZWROT
 
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.

Specyfikacja Rowerek biegowy Early Rider VELIO

Rozmiar kół: 8"
Wiek dziecka : 1+
Wzrost: od 60cm

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Rowerek biegowy Early Rider VELIO opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0