Kontakt
0

Transportowy rower elektryczny Batavus Fier 2

Batavus
Transportowy rower elektryczny Batavus Fier 2 to idealna alternatywa dla samochodu w mieście na dojazdy z dziećmi do przedszkola czy szkoły oraz na większe i mniejsze zakupy. Jednoślad ma ładowność do 80 kg w kufrze, co zapewnia miejsce dla 2 dzieci i dodatkowego bagażu. 2 koła sprawiają, że rower jest wyjątkowo zwrotny, dzięki czemu możesz pewnie pokonywać każdy zakręt. Skrzynia wyposażona jest w barierkę zabezpieczającą oraz pasy bezpieczeństwa, dzięki którym dzieci są bezpieczne na drodze. Rower cargo Batavus jest wyposażony w V-Light. Na przykład jazda na rowerze w ciemności jest tak samo bezpieczna jak w dzień. Kiedy jesteś w drodze, korzystasz z mocnego, centralnego silnika Bosch Cargo Line o wielkiej mocy, dzięki czemu nie dotrzesz do miejsca docelowego spocony ani zmęczony. Możesz odczytać swoje dane z jazdy na minimalistycznym wyświetlaczu Purion, dzięki czemu dokładnie wiesz, ile kilometrów możesz jeszcze cieszyć się jazdą ze wspomaganiem. Możesz zdecydować, jak daleko chcesz pojechać, ponieważ wybór baterii między 400 Wh a 500 Wh oznacza, że ​​żadna droga nie będzie zbyt długa! 
Wymiary roweru: Długość całkowita 264 cm, Długość skrzyni 108 cm, Szerokość całkowita 71 cm, Szerokość skrzyni 71 cm, Zmienna wysokość kierownicy 115 cm, Wysokość siodełka od podłoża 75-89 cm.
Rowery wysylamy w calosci gotowe do jazdy sprawdz jakie to proste
PROFESJONALNA WYSYŁKA ROWERU = Rower złożony i wyregulowany gotowy do jazdy. Rowery wysyłamy w całości złożone* i przygotowane do jazdy. Przed spakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed-zakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalne, zaprojektowane dla nas grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Każdy karton przygotowany do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Rowery wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Polska, co gwarantuje bezpieczny i szybki transport, a każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. *do przykręcenia pozostają pedały oraz ustawienie prawidłowej pozycji kierownicy.


WIRTUALNA KARTA ROWERU
 
Każdy rower oprócz papierowej karty gwarancyjnej zostaje wpisany do naszej internetowej bazy rowerów, w której odnotowujemy również każdy serwis roweru. Twój rower ma pełną historię sprzedaży i wykonanych serwisów.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ
 
Przed wysyłką każdy rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Po odbyciu jazdy próbnej rower jest czyszczony i pakowany. Rowery wysyłamy w pełni złożone gotowe do jazdy.
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU 

Wszystkie wysyłki rowerów są w pełni ubezpieczone na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy zarówno uszkodzeń mechanicznych jak i niezgodności towaru. Rowery dostarcza dla nas zaufana firma spedycyjna Raben Polska. 

transportowy-rower-elektryczny-batavus-fier-2-silnik-bosch-cargo
Ekstremalnie mocny silnik elektryczny Bosch Cargo Line 85Nm zaawansowany silnik elektryczny o mocy 250 W i ogromnym momencie obrotowym 85 Nm, potężna linia Cargo oferuje pełne wsparcie już przy niskiej kadencji. całkowicie zintegrowany z mechanizmem korbowym. System napędowy sterowany 3 czujnikami wykonującymi pomiary ponad 1000 razy na sekund: kadencji, momentu obrotowego i prędkości. Silnik został zaprojektowany z wewnętrzną przekładnią i zębatką do napędu, która obraca się o 400% szybciej niż ruch korby. Wewnętrzna zębatka, na którą nałożony jest łańcuch została zabezpieczenia przed jego spadnięciem. 4 opcje wspomagania ECO, CRUISER, SPORT i TURBO
Wyświetlacz i sterownik Bosch Purion. Display Bosch Purion - nowoczesny i minimalistyczny komputer pokładowy z wyświetlaczem LCD. Wszystkimi funkcjami i informacjami steruj za pomocą zintegrowanych na wyświetlaczu przycisków. Sterownik został umiejscowiony po lewej stronie kierownicy dzięki czemu kontrolujesz wszystkie funkcje roweru nie odrywając dłoni od kierownicy. Sterownik posiada przycisk Walk Assist po naciśnięciu, którego silnik automatycznie napędza rower do prędkości 6 km/h - funkcja zaprogramowana w przypadku wyprowadzania roweru z garażu podziemnego, podprowadzania pod górę lub szybszego startu.
bosch-active/sterownik-bosch-wyswietlacz-rower-elektryczny-batavus-wayz-e-go-bosch-active-plus
rower-elektryczny-bateria-w-ramie-batavus
Bateria Bosch PowerPacks na ramie. Bateria litowo-jonowa zamontowana na ramie roweru z pojemnością do wyboru 400/500 Wh. W pełni zabezpieczone zamkiem ABUS otwieranym kluczem z blokady tylnego koła ABUS. Zasięg 25-150 km - 150 km to maksymalny zasięg roweru na baterii 500Wh w trybie ECO podczas jazdy w terenie lekko pagórkowatym, przy jeździe ze średnią prędkością ok 25 km/h, z lekkim przeciwnym wiatrem, w temperaturze 10-20°C, używając odpowiednich biegów do aktualnej prędkości - dane dla osoby o wadze 70-80 kg. Minimalny zasięg roweru 255 km osiągniemy korzystając z opcji TURBO, podczas jazdy w terenie pagórkowatym z dużą różnicą nachylenia terenu przy średniej prędkości 25 km/h, z mocnym wiatrem przeciwnym, w temperaturze poniżej 10°C - dane dla osoby o wadze powyżej 85 kg. 
Tylna lampka Batavus Vizi V-Light LED. Rowery elektryczne z najnowszej kolekcji zostały wyposażone w innowacyjne oświetlenie LED Batavus V-Light generujące dwa rodzaje światła. Światło tradycyjne dla jak najlepszej widoczności tylnej nocą oraz innowacyjne światło malujące na drodze dwie prost linie tworzące literę V. Poziome linie mają za zadanie wyznaczyć bezpieczną odległość od mijającego pojazdu. Lampka podłączona jest do zasilania z głównej baterii w rowerze, a jej sterowanie odbywa się bezpośrednio z poziomu wyświetlacza zamontowanego na kierownicy. 
/lampka-rowerowa-v-batavus
amortyzator-pod-siodelkiem-batavus-bryte-2018
Blokada tylnego koła ABUS Amparo 4850. Jeden z najmocniejszych modeli frame-locków dostępnych na rynku wyróżnia się olbrzymią wytrzymałością i trwałością. Wyposażona w system ABUS push'n'lock czyli opatentowany system zamykania mechanizmu z możliwością zintegrowania łańcucha lub linki z podkową. Abus Amparo posiada 9 stopień bezpieczeństwa na 15 możliwych w skali ABUS. Specjalnie zaprojektowany łańcuch do zintegrowania z tylną podkową można kupić TUTAJ.
Blokada posiada ten sam system zamka co bateria w ramie, dzięki czemu mamy jeden kluczyk zarówno do blokady jak i baterii. 
Hydrauliczne hamulce tarczowe MAGURA CT to najnowszy model niemieckiego producenta zaprojektowany specjalnie z myślą o drogach utwardzonych, miejskich. Tarcze hamulcowe o średnicy 160mm idealnie spełnią swoje zadanie w warunkach miejskich oraz w terenie pagórkowatym. Ceramiczne klocki hamulcowe gwarantuję efektywne hamowanie w każdych warunkach atmosferycznych. 
hamulce-4-tloczkowe-rower-elektryczny-na-pasku-sparta-m11ti
piasta-shimano-nexus-8-batavus-dinsdag-comfort
Piasta planetarna Shimano Nexus 5 E-Bike to dedykowana mechaniczna piasta SHIMANO STEPS z wewnętrznymi przełożeniami do rowerów elektrycznych E-BIKE. Nowa piasta 5-cio biegowa charakteryzuje się większą wytrzymałością i trwałością oraz są w pełni kompatybilne z silnikami montowanymi centralnie. 263% zakresu przełożeń daje nam możliwość bardzo szybkiej jazdy po prostej do granicy kadencji ok 45 km/h, a najniższe biegi pozwolą spokojnie wjechać pod górę o nachyleniu do 17°. Największą zaletą biegów w piaście jest długowieczność, mechanizm planetarnych zębatek działa w środowisku zamkniętym, chronionym przed piaskiem, kurzem i warunkami atmosferycznymi. W mieście docenimy możliwość zmiany biegów na postoju, w czasie postoju na światłach spokojnie możemy zmieniać biegi i ruszyć z lekkiego biegu pierwszego.
Opony Schwalbe GreenGuard z wkładką antyprzebiciową. To pierwsza opona rowerowa zaprojektowana do użytku w rowerach Cargo oraz dopuszczona do używania w rowerach elektrycznych. Niezwykle mocna podwójna osnowa zapewnia oponie doskonałe bezpieczeństwo pod dużym obciążeniem. Wiele warstw osnowy zapewnia oponie dodatkową ochronę przed przebiciem.. T Opony Schwalbe posiadają certyfikat ECE-R75 E-bike Ready i są dopuszczone do użytku również w najszybszych rowerach elektrycznych do 50 km/h. Opona została wyposażona we wkładkę antyprzebiciową 3mm specjalnego kauczuku oraz paski odblaskowe dla zwiększenia widoczności bocznej po zmroku. Przednia opona w rozmiarze 20" 55-406, tylna opona 26" 55-599. 
opony-schwalbe-marathon-rower-elektryczny

Rowery Batavus produkowane są w Holandii od 1904r. Już od 114 lat rowery Batavus w całości projektowane i produkowane są w Holandii. Fabryka rowerów mieści się w miejscowości Heerenveen, w której odbywają się wszystkie etapy produkcji rowerów, od ręcznego malowania ram i części, przez składanie kompletnych kół, aż po montaż całego roweru na jednej z wielu taśm produkcyjnych. Właśnie dlatego rowery Batavus to synonim najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Batavus dba aby dostarczane przez podwykonawców części spełniały najwyższe normy jakości. Dostawcy są bardzo ostrożnie dobierani i sprawdzani czy spełniają najwyższe standardy jakości. Batavus stosuje najnowsze procesy lakierowania, na rowery zostaje nanoszone nie mniej niż 5 warstw najwyższej jakości, ekologicznego lakieru na bazie wody. Proces ten gwarantuje długą żywotność koloru i większą odporność na zużycie i uderzenia.PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na ramę
10 lat na przedni sztywny widelec
10 lat dostępność części
2 lata na lakier
2 lata na pozostałe części i osprzęt


ROWER GOTOWY DO JAZDY

Rowery wysyłamy w całości złożone.


BEZPIECZNA PACZKA
 
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.


30 DNI NA ZWROT
 
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.


Specyfikacja Transportowy rower elektryczny Batavus Fier 2

Bagażnik tylny: Aluminiowy z systemem MIK (15kg)
Blokada koła: ABUS Amparo (made in Germany)
Błotniki: Curana Trekking (made in Belgium)
Dętki: Schwalbe - wentyl rowerowy
Dzwonek: Widek (made in Holland)
E-bike: TAK
Hamulec przedni: Tarczowy hydrauliczny Magura CT HYDRO 160mm
Hamulec tylny: Tarczowy hydrauliczny Magura CT HYDRO 160mm
Ilość biegów: Shimano Nexus 5
Kaseta: Zębatka Shimano Nexus 5 30T
Korba: KMC Bosch 38T
Lampka przednia: Herrmans MR8 LED 60 LUX
Lampka tylna: Batavus Vizi
Łańcuch: KMC e1 EPT
Ładowarka: Bosch 2A
Napęd: Łańcuch
Opony: Schwalbe Pick-Up
Rama: Aluminiowa ( ALU 7005 )
Rozmiar: 52
Silnik elektryczny: BOSCH Cargo Line 85Nm
Siodełko: Selle Royal Orbis z uchwytem do podnoszenia
Sterownik: Display Bosch Purion
System: BOSCH
Waga: 62kg (z baterią)
Wspornik kierownicy: Humpert - reuglacja wysokości i kąta

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Transportowy rower elektryczny Batavus Fier 2 opinie

hasikpiotr
Sobota, 24-09-2022 19:59
Absolutnie game changer! W dużym mieście zastąpił mi samochód. Moja 4 letnia córka kocha jeżdżenie cargo, z resztą jej koleżanki też 😄 dla zastanawiających się nad tym rowerem dziewczyn :: rower jest wielki i dość ciężki ale przy tym tak wyważony i zwrotny, że przy wadze 50kg i wzroście 160cm ogarniam go bez problemu!

~Adrian
Środa, 29-06-2022 22:43
Jeden z najlepszych rowerów cargo do wożenia dzieci, jak i transportowania cargo.
Cena, przy tej jakości wykonania bardzo dobra.
Uśmiech dzieci w drodze do szkoły bezcenny 😄