Kontakt
0

Łańcuch Abus 5805K 75 cm czerwony

Wybierz wariant
 
KOD: SL724893KC
EAN: 4003318724893
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Łańcuch Abus 5805K 75 cm

Łańcuch Abus 5805K 75 cm to solidne narzędzie do zabezpieczania rowerów w miejscach o średnim ryzyku kradzieży. To produkt, który łączy w sobie solidność wykonania oraz praktyczne rozwiązania, aby zapewnić Ci spokojne korzystanie z roweru. Ogniwa łańcucha o grubości 5 mm zapewniają niezawodne bezpieczeństwo, a materiałowy rękaw chroni lakier ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Mimo swojej solidności, łańcuch jest praktyczny i łatwy do przenoszenia. W zestawie znajdują się dwa klucze, co stanowi zapasową opcję w przypadku zgubienia jednego z nich. To rozwiązanie, które zapewnia wygodę i elastyczność. Łańcuch Abus 5805K posiada poziom zabezpieczenia na poziomie 5 w 15-stopniowej skali Abus, co sprawia, że jest odpowiedni do zastosowania w miejscach, gdzie ryzyko kradzieży jest umiarkowane. Całość utrzymana jest w eleganckim, klasycznym kolorze czarnym, który pasuje do większości rowerów. Dzięki Abus 5805K 110 cm możesz cieszyć się spokojem i pewnością, że Twój rower jest odpowiednio zabezpieczony, a jednocześnie zyskujesz wygodę korzystania z niego. To nie tylko narzędzie ochrony, to także element, który podkreśli estetykę Twojego roweru.

Łańcuch Abus 5805K 75 cm, cechy produktu:

  • ogniwa o grubości 5 mm
  • długość: 75 cm
  • waga 560 gram
  • dwa klucze w zestawie
  • poziom zabezpieczenia: 5 w 15. stopniowej skali Abus
  • kilka wersji kolorystycznych
  • 2 lata gwarancji

Łańcuch Abus 5805K 75 cm
Skala poziomu bezpieczeństwa Abus to narzędzie ułatwiające wybór zabezpieczenia roweru i akcesoriów. Zmiana nawet jednego punktu na skali, ma znaczenie i odnosi się do technologii i wykonania zabezpieczenia. Niemiecka jakość i ponad 90 lat doświadczenia na rynku zabezpieczeń, doprowadziło do powstania jednych z najlepszych systemów ochrony. 
Na ocenę poziomu bezpieczeństwa mają wpływ takie elementy jak: rodzaj zabezpieczenia , grubość i hartowanie stali, kształt, budowa zamka, rodzaj zamka, budowa klucza, ile razy zapięcie trzeba przeciąć, czy przecinanie jest hałaśliwe i ile czasu zajmuje. Firma Abus testuje i porównuje produkty tak aby umieszczone na skali zabezpieczenia rzeczywiście odpowiadały swojej punktacji.

Na skali możemy wyróżnić trzy grupy zabezpieczeń:
Łańcuch Abus 5805K 75 cm
Poziom bezpieczeństwa 1-4

Zabezpieczenia z tym oznaczeniem zapewniają podstawową ochronę przed kradzieżą. Zaleca się ich używać na obszarach o niskim ryzyku kradzieży lub jako zabezpieczeń rowerka dziecięcego czy akcesoriów rowerowych.
Łańcuch Abus 5805K 75 cm
Poziom bezpieczeństwa 5-9

Ta grupa zabezpieczeń została zaprojektowana tak aby zapewnić bardzo dobre zabezpieczenie roweru w miejscach o średnim ryzyku kradzieży. Blokady te są również polecane jako dodatkowe zabezpieczenia w obszarach o wysokim ryzyku kradzieży.
Łańcuch Abus 5805K 75 cm
Poziom bezpieczeństwa 10-15

Zabezpieczenia z o tym rankingu oferują najwyższą klasę zabezpieczeń. Zaprojektowane z myślą o ochronie na obszarach o wysokim ryzyku kradzieży, często z uwzględnieniem odporności na specyficzne techniki kradzieży.

Specyfikacja Łańcuch Abus 5805K 75 cm czerwony

Długość (cm): 75
Grubość ogniwa (mm): 5
Poziom bezpieczeństwa: Średni
Rodzaj zamka: Klucz
Waga (gram): 590

Każdy producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Łańcuch Abus 5805K 75 cm czerwony opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0