Kontakt
0

Łańcuch Axa Clinch 85 czarny

Wybierz wariant
 
KOD: ASL59003295SKC
EAN: 8713249245782
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
Ocena klientów:  

Łańcuch Axa Clinch 85

Łańcuch zabezpieczający rower AXA Clinch 85 to jedno z lepszych zabezpieczeń oferowanych przez lidera holenderskiego rynku zabezpieczeń. Idealne zabezpieczenie rowerów powyżej 1000 zł.

  • ogniwa o średnicy 6 mm wykonane zostały z hartowanej stali
  • długość 85 cm
  • mocna kłódka w całości wykonana z hartowanej stali dodatkowo została wyposażona we wkładkę zabezpieczającą przed rozwierceniem cylindra
  • bardzo mocny nylonowy materiał chroni zabezpieczenie przed korozją oraz zabezpiecza lakier roweru przed zarysowaniem
  • odporny na nacisk do 35 kN
  • waga ok 980 gram
  • w zestawie znajdują się dwa klucze symetryczne
  • 2 lata gwarancji

 

Skala poziomu bezpieczeństwa AXA została stworzona z myślą o ułatwieniu wyboru zabezpieczenia roweru i akcesoriów. Ranking zabezpieczeń został przedstawiony na 15 stopniowej skali od najbardziej podstawowej ochrony, reprezentowanej przez 1, do najbardziej zaawansowanej, oznaczone liczbą 15. Od ponad 115 lat firma jest nierozerwalnie związana z ochrona rowerową, posiadając tak wieloletnie doświadczenie na rynku, doskonale wie czego potrzebują rowerzyści. 
Firma AXA oceniając swoje produkty uwzględniając następujące kryteria: rodzaj posiadanego roweru, obszar parkowania (centrum miasta lub po za nim), czas na jaki pozostawiamy rower bez opieki.
 
Aby ułatwić dobór zabezpieczenia zostały wyodrębnione 3 zakresy:
Poziom bezpieczeństwa 1-6
Grupa produktów przeznaczona do parkowania w miejscach o niskim ryzyku kradzieży na krótki okres czasu.
Poziom bezpieczeństwa 7-10
Zapięcia z tym rankingiem oferują dobre zabezpieczenie w często uczęszczanych miejscach, idealnie nadają się do parkowania na przykład pod szkołą.
Poziom bezpieczeństwa 11-15
Te zabezpieczenia oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa AXA, często zatwierdzone znakiem jakości. Zabezpieczenia zostały przeznaczone dla osób mieszkających w centrum lub potrzebujących pozostawić swój pojazd na dłużej.

Specyfikacja Łańcuch Axa Clinch 85 czarny

Długość (cm): 85
Grubość ogniwa (mm): 6
Poziom bezpieczeństwa: Średni
Rodzaj zamka: Klucz
Waga (gram): 980

Każdy producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Łańcuch Axa Clinch 85 czarny opinie

~Natalia
Sobota, 24-05-2014 07:51
Serdecznie polecam ten łańcuch wszystkim. Spełnia swoje funkcje, jest mocny i bardzo dobrej jakości. Ta długość pozwala spokojnie zapiąć rower w różnych miejscach i do różnych elementów architektury miejskiej. U mnie zdał test śpiewająco. Można spokojnie wozić go w koszyku, ze względu na jego małą wagę.

~Iwona
Czwartek, 05-07-2012 22:32
Nareszcie mam porządne zabezpieczenie i co ważne w odpowiednim kolorze. Wybrałam łańcuch nie za długi, ważne, że waży mniej niż kilogram, a w zupełności wystarcza. Kłódka pierwsza klasa, chodzi jak złoto, leciusieńko. Super zakup!

Porównaj produkty 0