Kontakt
0

Rower miejski Cortina Chrono Night Men

Produkt został sprzedany
Sprawdź produkt podobny
KOD: COC7H56NIKCRO
EAN: 8717185961300

Rower miejski Cortina Chrono

Cortina Chrono to stylowy rower miejski z kategorii Originals holenderskiego producenta. Stonowane kolory błyszczącego lakieru i brązowo-kremowe dodatki tworzą niepowtarzalny retro design. Rowery holenderskiej marki Cortina są nie tylko piękne, ale także bardzo solidnie wykonane. Większość części produkowanych jest przez czołowych europejskich producentów. Wysokiej jakości, trwały lakier będzie wyglądał jak nowy przez kolejne lata. Szczególną uwagę w danym modelu zwraca w całości chromowany przedni widelec ( w wersji kolorystycznej szary męski i bordowy damski), który idealnie uzupełnia się z całością roweru.

Na Cortina Chrono poruszamy się w wygodnej wyprostowanej sylwetce dzięki czemu mamy bardzo dobrą widoczność i poczucie bezpieczeństwa na drodze. Ponadto wyprostowana sylwetka umożliwia odciążenie naszych pleców i dłoni.

Chrono został wyposażony m.in. w: 

 • szerokie siodełko żelowe z dodatkowymi sprężynami oraz skórzane chwyty kierownicy w kolorze brązowym
 • szerokie opony balonowe CST Palmbay z paskiem odblaskowym dla zwiększenia bezpieczeństwa - idealnie tłumią nierówności na drodze
 • pełną osłonę łańcucha, która zapobiega wkręceniu się odzieży w łańcuch oraz maksymalnie wydłuża żywotność całego napędu, chroniąc go przed złymi warunkami atmosferycznymi
 • pełne oświetlenie LED na baterie (przód i tył)
 • wzmacniane, aluminiowe obręcze
 • tylny bagażnik w kolorze ramy z dodatkowymi gumami do przytrzymywania bagażu
 • w tylną piastę Shimano Nexus 7 z możliwością zmiany biegów także podczas postoju
 • niezawodne w każdych warunkach atmosferycznych hamulce rolkowe Shimano Inter-M 45
 • pełne błotniki w kolorze ramy

Wysocy panowie mogą również zwrócić uwagę na dostępność dużej ramy H65, która umożliwia komfortową jazdę tym klasycznym modelem.

 • 65 cm odpowiednia dla mężczyzn o wzroście od 190 cm wzwyż

Rowery Cortina w Holandii są mocno kojarzone z modą i wybiegami. Firma stale współpracuje ze sławnymi projektantami w Holandii i swoje mocne i bardzo dobrze wykonane rowery dostosowuje do zmieniających się trendów mody przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania. Wybierając rower holenderskiej marki Cortina macie Państwo pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy i gwarancje bezawaryjnej jazdy przez długie lata. 

GWARANCJA:

 • 3 lata gwarancji na ramę
 • 2 lata gwarancji na części i akcesoria

Specyfikacja Rower miejski Cortina Chrono Night Men

Blokada koła: ABUS Amparo (made in Germany)
Chwyty: Skórzane San Marco (made in Italy)
Dzwonek: Tak, Ding Dong 60mm
Gumy na bagażniku: Tak, Widek (made in Holland)
Hamulec przedni: Rolkowy Shimano Inter-M BR-IM45
Hamulec tylny: Rolkowy Shimano Inter-M BR-IM45
Kierownica: Kwadratowa Humpert Classic Holland
Lampka przednia: IKZI Nero LED
Lampka tylna: Spanninga DUXO Xb
Opony: CST Classic Zeppelin C1635
Osłona łańcucha: Pełna - Hesling Xcero (made in Holland)
Rama: Stalowa (Cro-Mo)
Rodzaj przerzutek:
Szprychy: SAPIM 2.0 stal nierdzewna (made in Belgium)

Każdy producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Jak pakujemy rowery?

Wkładamy dużo czasu i pracy aby rower dotarł do Was świetnej kondycji i w pełni gotowy do jazdy. Przed pakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed zakupowy. Następnie pakowany jest w specjalnie zaprojektowane, grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm (w opcji PREMIUM). Elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Karton przygotowany do wysyłki posiada 4 uchwyty z boków kartonu dla wygodnego przenoszenia oraz posiada wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany.
Lista kontrolna przed wysyłką
 • inspekcja stanu lakieru na ramie i pozostałych elementach
 • stan napięcia łańcucha
 • stan oświetlenia
 • kontrola systemu amortyzacji (w widelcu i pod siodełkiem)
 • kontrola ciśnienia i ułożenia opon
 • sprawdzenie prawidłowego działania blokady tylnego koła
Dodatkowo w opcji PREMIUM
 • pełna regulacja hamulców i przerzutek 
 • kontrola prawidłowego naciągu szprych
 • kontrola wszystkich połączeń współosiowych (gwintowanych) 
 • kontrola i prawidłowe ustawienie bagażników, błotników, kierownicy itp. 
 • krótka jazda próbna (na życzenie)
 • usunięcie wszelkich śladów zabrudzeń lub innych zanieczyszczeń


 

Wysyłka STANDARD 49.00 PLN - Proponujemy rowerzystom, którzy potrafią przygotować rower do jazdy. 

Obejmuje jedynie złożenie i spakowanie roweru. Po rozpakowaniu roweru wymagana jest pełna regulacja hamulców, biegów/przerzutek, sprawdzenie dokręcenia śrub, przykręcenie pedałów oraz ustawienie położenia kierownicy (w zestawie znajdują się klucze do pedałów i kierownicy). Rower pakowany jest w specjalnie zaprojektowany gruby 5-cio warstwowy karton o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru.

✔️ Złożenie roweru (bez regulacji)
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Duży i bezpieczny karton 5-cio warstwowy o wymiarach 200 x 120 x 20 cm

Wymagane: regulacja hamulców i przerzutek, kontrola dokręcenia śrub, przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w cenie zestaw kluczy do pedałów i kierownicy)Wysyłka PREMIUM 149.90 PLN - Proponujemy rowerzystom, którzy potrzebują otrzymać rower gotowy do jazdy.
 
Obejmuje złożenie roweru, pełną regulację oraz jazdę próbną przed wysyłką. Po wyjęciu roweru z kartonu wymagane jest jedynie przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy). Rower pakowany jest w specjalnie zaprojektowany gruby 5-cio warstwowy karton o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Elementy wystające jak siodełko czy kierownica owijane są folią dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru.
 
✔️ Złożenie roweru
✔️ Pełna regulacja i serwis = rower gotowy do jazdy
✔️ Jazda próbna (na życzenie)
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Duży i bezpieczny karton 5-cio warstwowy o wymiarach 200 x 120 x 20 cm
 
Wymagane jedynie: przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy)

 
Wirtualna karta roweru.
Każdy rower* oprócz standardowej karty gwarancyjnej w formie papierowej posiada założoną w naszym systemie Elektroniczna Kartę Roweru, w której zapisane są wszystkie dane roweru oraz Właściciela. Elektroniczna Karta Roweru jest w pełni zintegrowana z naszym elektronicznym systemem serwisowym, do którego wpisywana jest pełna historia przeglądów oraz wymienionych części. Każdy klient ma możliwość otrzymania od nas druku z pełną historią swojego roweru - działamy na podobnej zasadzie do autoryzowanych serwisów samochodowych ASO.

Jak dobrać rozmiar ramy?

Dobór rozmiaru ramy w rowerach jest bardzo istotny i wpływa na komfort jazdy. Sprawdź jak dobrać ramę, mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, jeśli jednak kalulator i  krótki film instruktażowy nie rozwiał twoich wątpliwości to prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.
Zmierz poprawnie wewnętrzną długość nogi.

Wewnętrzna długość nogi to nic innego jak odległość liczona od ziemi do krocza. Wykonaj pomiar w butach i jeżeli to możliwe, poproś o pomoc drugą osobę. Najpierw stań prosto plecami do ściany. Dla ułatwienia pomiaru, świetnym pomysłem jest włożenie pomiędzy nogi książki i pomiar odległości od podłoża do górnego rantu książki.

Pamiętaj: długość wewnętrzna nogi ma znaczący wpływ na ostateczny rozmiar ramy - wykonaj pomiar dokładnie.
 
Pamiętajcie, że dobór wysokości ramy w przypadku holenderskich rowerów miejskich i trekkingowych nie ma nic wspólnego z doborem wysokości ramy w przypadku rowerów górskich czy szosowych. Ramy w rowerach holenderskich mają całkowicie inną ergonomię i są zaprojektowane tak aby na rowerze siedzieć w komfortowej wyprostowanej pozycji. Każdy rower holenderski produkowany jest w kilku rozmiarach ram najczęściej od 48-50 cm do 60-65 cm tak aby każdy rowerzysta dobrał swój wymarzony rower idealnie dla swojego wzrostu.

Rower miejski Cortina Chrono Night Men opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zakup roweru na firmę?

 • Zakup roweru dla firmy to nie tylko nietypowy wydatek, ale także szansa na zaliczenie go do kosztów podatkowych. Zgodnie z ustawą o PIT, koszty uzyskania przychodów obejmują wydatki poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zabezpieczenia ich źródła.
 • Brak wyraźnego wykluczenia roweru jako kosztu uzyskania przychodu oznacza możliwość jego uwzględnienia, pod warunkiem rzeczywistego wykorzystywania go w działalności. Przedsiębiorca musi być w stanie uzasadnić to przed urzędem skarbowym, gdyby pojawiły się wątpliwości.
 • Posiadanie zarówno samochodu osobowego, jak i roweru w jednoosobowej działalności gospodarczej nie jest wykluczone. Kluczowe jest jednak, aby składniki majątku zostały zakupione specjalnie dla firmy. Prywatne wykorzystanie może zdyskwalifikować ujęcie w kosztach.
 • Jeśli przedsiębiorca używa zarówno samochodu, jak i roweru w ramach działalności, uzasadnione wykorzystanie obu pojazdów pozwala na uwzględnienie kosztów ich zakupu w rozliczeniu podatkowym. Ważne jest aby przestrzegać zasad i być gotowym na uzasadnienie przed urzędem skarbowym.

Porównaj produkty 0