Kontakt
0

Rowerek dziecięcy Woom 3 AUTOMAGIC

Woom rowery
Rowerek dziecięcy Woom 3 AUTOMAGIC przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat oraz o wzroście od 105 cm do 120 cm. Główną cechą nowego modelu jest automatyczna piasta planetarna SRAM Automatix 3 - na pierwszym biegu dziecko łatwiej podjedzie pod górę, a na drugim biegu będzie mógł szybciej jechać na równym terenie bez konieczności szybkiego kręcenia pedałami. A co najlepsze, przerzutka w piaście zmienia biegi automatycznie – zależnie od prędkości, bez ręcznego przełączania! It’s magic. AUTOMAGIC! Rower charakteryzuje się klasyczną konstrukcją ramy i stanowi doskonałą kontynuacje dla rowerków biegowych. Rower jest pomniejszoną wersją klasycznego roweru – posiada to samo wyposażenie co normalny rower, np. klasyczna korba z pedałami, dwa hamulce V-Brake, 16” opony wyposażone w normalną dętkę. 
Standardowa wersja rowerka WOOM 3 sprawdź TUTAJ.

 
rowery-woom-automagic-sram-automatix
Automatyczna przerzutka WOOM AUTOMAGIC by SRAM. W pełni automatyczna piasta planetarna posiadająca dwa przełożenia. Przy prędkości około 11 km/h przerzutka w piaście automatycznie zmieni bieg na drugi. Dziecko nie musi podczas jazdy przełączać biegów i nie trzeba martwić się o serwisowanie i regulację przerzutki, bo jest ona schowana wewnątrz piasty, a tym samym jest praktycznie bezobsługowa. 
Rama roweru Woom 3 została wykonana z najwyższej jakości stopu aluminium typu 6061. Geometria ramy pozwala na wygodne wsiadanie i swobodną jazdę, a nisko umiejscowione siodełko obniża środek ciężkości rowerka, dzięki czemu utrzymanie równowagi jest dużo łatwiejsze. Waga roweru wynosi zaledwie 5,3 kg,  taka masa to wypadkowa zastosowania najwyższej jakości komponentów, które zapewnią możliwość użytkowania roweru nie tylko przez jedno dziecko. Wymiary roweru wynoszą około 99 x 55 x 23 cm – istnieję możliwość przechowywania go nawet w domach niewyposażonych w garaż lub piwnicę. Rama wykonana aluminium typu 6061 oraz wyposażona w ogranicznik skrętu kierownicy. Obciążenie maksymalne: 60 kg
Widelec, wykonany z takiego stopu aluminium jak rama, posiada średnicę 1” i został połączony z główną ramą za pomocą sterów półzintegrowanych posiadających uszczelnione łożyska typu ahead. Widelec został fizycznie połączony ogranicznikiem, ogranicznik skrętu to mały, elastyczny pierścień zamocowany do ramy i widelca stabilizujący jazdę i zapobiegający całkowitemu przekręceniu kierownicy odpowiadającym za uniemożliwienie przekręceniu się kierownicy, tym samym stabilizując jazdę na wprost.
Opony Schwalbe LITTLE JOE Perf 16 x 1,5” o niskich oporach toczenia, doskonałej przyczepności i amortyzacji. Obręcze w rowerku dziecięcym Woom 3 zostały wykonane z lekkiego aluminium. Dzięki zastosowaniu wąskich piast oraz śrub montażowych na klucz typu imbus zminimalizowano ryzyko otarcia lub rozcięcia skóry na nogach od ostrych krawędzi. Obręcze zostały wyposażone w 16 szprych Niro o grubości 1,8 mm. Wewnątrz opony znajduje się klasyczna dętka posiadająca wentyl samochodowy.
Układ napędowy to klasyczna korba z kutego aluminium o długości 80 mm. Przednia zębatka posiada 18 zębów, a tylna 10. Korby zakończone są plastikowymi pedałami, a obie zębatki połączone są ze sobą łańcuchem. Rower posiada dwa hamulce typu V-Brake. Oba hamulce obsługiwane są za pomocą klamek na kierownicy, które przystosowane są do dziecięcych dłoni. V-Brake to klasyczna konstrukcja, która jest w łatwa w obsłudze i łatwa w serwisowaniu. Ten typ hamulców jest skuteczny, dzięki czemu pozwoli z łatwości wyhamować rower wraz z kierowcą nawet podczas awaryjnych sytuacji.
Siodełko zastosowane w tym rowerze zostało anatomicznie dopasowane do wieku dziecka. Jego kształt pozwala na jeszcze lepsze odpychanie się oraz na większą wygodę podczas jazdy. Siodełko zostało wykonane bez użycia szkodliwych bądź trujących substancji, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu dziecka. Boczna osłona siodełka pozwala na opieranie roweru o różnego rodzaju ściany bez obawy o uszkodzenie zewnętrznego poszycia. Regulacja siodełka: 49 - 64 cm.

pasek-do-przenoszenia-rowerka-woom-2
Opcjonalny pasek transportowy.
Przydatnym dodatkiem jest również regulowany pasek na ramię do przenoszenia rowerka, do kupienia w naszym sklepie   --> TUTAJ <--


UWAGA:
Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, niektóre komponenty używane w produkcji rowerów Woom mogą być zastąpione innymi. W związku z tym dostarczony do Państwa rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru.

Akcesoria Woom
 
nozka-do-rowerka-woomblotniki-do-rowerka-woomkask-do-rowerka-woombagaznik-do-rowerka-woompasek-do-przenoszenia-do-rowerka-woomtorba-do-przenoszenia-do-rowerka-woom

 
Woom to austriacka firma produkująca najwyższej klasy, lekkie rowerki dla dzieci. Ich hasło przewodnie to: Z pasji do rowerów i miłości do dzieci! Założycielami firmy są Christian Bezdeka i Marcus Ihlenfeld. Zaczęło się od poszukiwania idealnego rowerka dla własnych dzieci: chcieliśmy poznać tajniki rowerowego świata i zacząć projektować rowery, które spełniałyby oczekiwania rodziców i marzenia dzieci. 85 procent części rowerowych jest projektowanych na nasze indywidualne potrzeby i produkowanych wyłącznie dla marki woom. W ten sposób udało im się stworzyć rowery, które są doskonale dostosowane do anatomii i potrzeb najmłodszych.

 

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

2 lata na ramę, lakier i przedni widelec
2 lata na pozostałe części i osprzęt


ROWER PRZYGOTOWANY DO JAZDY
Rowery wysyłamy w pełni wyregulowany.
Sprawdź jak pakujemy rowery.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.

30 DNI NA ZWROT
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.

Specyfikacja Rowerek dziecięcy Woom 3 AUTOMAGIC

Napęd: Łańcuch
Rodzaj: Dziecięcy
Rozmiar kół: 16"
Wiek dziecka : 4+
Wzrost: od 105 cm

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Rowerek dziecięcy Woom 3 AUTOMAGIC opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?