Kontakt
0

Lekki rowerek Puky LS-Pro 18 LTD Niebieski

Kolor:
KOD: 00001519PU
EAN: 4015731015199
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Lekki rowerek Puky LS-Pro 18 LTD

Lekki rowerek Puky LS-Pro 18 LTD to limitowany i najlżejszy rowerek w ofercie Puky waży jedyne 6,0 kg. Rowerek dedykowany jest dla dzieci o wzroście od 105 cm do 120 cm. Puky LS-Pro 18 to rower na koła 18" idealny do nauki jazdy oraz zaawansowanej jazdy sportowej dla dzieci już od 4 roku życia. Rowerek dostarczany jest całkowicie złożony, należy jedynie wyprostować kierownicę i przykręcić pedały. Wysokość w kroku od 43 do 53 cm
rower-na-pasku-early-rider-bleter-16
LEKKA ALUMINIOWA RAMA. Lekkie, wytrzymałe i nierdzewne - trzy główne zalety wyróżniające aluminium od stali. Wszystkie rowery dziecięce LS-PRO posiadają nowoczesną, bardzo lekką aluminiową ramę o sportowej charakterystyce. SPECJALNE SIODEŁKO Nasze specjalnie opracowane siodełko dla dzieci to pełna wygoda bez obtarć, również podczas zawodów. Bezszwowa górna część siodełka zapewnia komfort nawet na długich dystansach.
ALUMINIOWY WIDELEC. Bardzo lekki aluminiowy widelec podkreśla sportowe możliwości nowych rowerów LS-PRO. Wysokiej jakości elementy konstrukcyjne dają gwarancję długiej żywotności roweru. Każdy element został precyzyjnie dobrany. Rowerek oprócz posiada wykonane również z aluminium, korbę oraz sztycę podsiodełkową. 
lekki-rowerek-puky-ls-pro-18-1-alu-czesci-2
lekki-rowerek-puky-ls-pro-18-1-alu-czesci-3
DWA HAMULCE TYPU V-BRAKE. W modelach LS-PRO zainstalowaliśmy jedyny na rynku hamulec dla dzieci typu V-brake, który spełnia obecnie obowiązujące normy dotyczące hamulców przeznaczonych dla dzieci. Zapewnia to dobry efekt hamowania i gwarantuje optymalne dozowanie siły hamowania, dzięki czemu nasz mały kolarz może bezpiecznie się zatrzymać. W przeciwieństwie do tradycyjnych hamulców typu V-brake, unika się upadków z powodu nadmiernej, gwałtownej siły hamowania.
OSŁONA ŁAŃCUCHA. Lekki rower dziecięcy LS-PRO posiada najlepszą możliwą ochronę – osłonę na łańcuch firmy HEBIE. Obudowa jest całkowicie zamknięta i ma wąską konstrukcję. Dzięki osłonie HEBIE dodatkowo zaoszczędziliśmy na wadze rowerka dziecięcego. Jednocześnie, osłona spełnia wymagane prawem przepisy bezpieczeństwa. Przednia korba ma 28 zębów, a tylna zębatka 15. Długość ramienia korby to 102mm.
lekki-rowerek-puky-ls-pro-18-1-alu-czesci

Specyfikacja Lekki rowerek Puky LS-Pro 18 LTD Niebieski

Napęd: Łańcuch
Rodzaj: Dziecięcy
Rozmiar kół: 18"
Wiek dziecka : 4+
Wzrost: od 105 cm

Każdy producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Jak pakujemy rowery?

Rowerki PUKY LS-Pro 16-18 dostarczane są w 95% złożone i wyregulowane. Jedyne co musisz zrobić po wyjęciu rowerku z kartonu to:

  • Zamocować kierownicę - wymagany klucz imbusowy 5 mm. (Nałożyć wspornik kierownicy na trzon widelca oraz ustawić pozycję i kąty nachylenia kierownicy)
  • Przykręcić pedały - wymagany płaski klucz 15 mm. (Pamiętaj, że pedały przeznaczone są na lewą i prawą stronę, wkręcenie pedału po niewłaściwej stronie może skutkować uszkodzeniem gwintu w ramieniu korby.)

Jak dobrać rozmiar ramy?

Wybierz odpowiedni rozmiar rowerka PUKY LS PRO. Kupując rower dla dziecka zadbaj aby Twoje dziecko miało idealnie dobraną wysokość ramy, to wpływa na komfort i bezpieczeństwo. Pozycja dziecka na rowerku powinna być jednocześnie stabilna i efektywna. Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego rowerka PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako najbardziej wiarygodny wskaźnik. Jeżeli zmierzenie wewnętrznej długości nogi nie jest możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego rowerka.

PUKY 16"
Wiek: od 4,5 lat
Wzrost: od 100 cm do 115 cm
Wysokość kroku: 40 - 50 cm
PUKY 18"
Wiek: od 5,5 lat
Wzrost: od 105 cm do 120 cm
Wysokość kroku: 43 - 53 cm

Jak zmierzyć wewnętrzną długość nogi dziecka?
 
Wewnętrzna długość nogi to nic innego jak odległość liczona od ziemi do krocza dziecka. Idealnie byłoby aby w czasie pomiaru dziecko miało ubrane buty, w których aktualnie chodzi. Dziecko powinno stać w pozycji wyprostowanej plecami do ściany. Dla ułatwienia pomiaru, świetnym pomysłem jest włożenie pomiędzy nóżki dziecka książeczki i pomiar odległości od podłoża do górnego rantu książki.

Lekki rowerek Puky LS-Pro 18 LTD Niebieski opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0