Kontakt
0

Olej do łańcucha rowerowego Hanseline Extreme

Hanseline

Olej do łańcucha niemieckiej firmy Hanseline MTB to olej grafitowy stworzony głównie z myślą o sportowych rowerach MTB gdzie występują duże przeciążenia. Z uwagi na swoje właściwości w idealny sposób ochroni każdy łańcuch od rowerów miejskich po rowery szosowe.

  • grafit jest substancją o długiej żywotności i chroni nawet po starciu powierzchni oleju
  • zdaje egzamin nawet w najcięższych warunkach pogodowych, na długich trasach i w trudnych warunkach
  • pojemność: 125 ml
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Olej do łańcucha rowerowego Hanseline Extreme

Przeznaczenie: oleje-smary do łańcucha

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Olej do łańcucha rowerowego Hanseline Extreme opinie

lukasz.jazdowski
Poniedziałek, 11-05-2015 12:41
Używam go do smarowania łańcucha w moich rowerach i jestem zadowolony. Łańcuch nie brudzi się tak jak przy stosowaniu wielu innych nie przeznaczonych do tego celu smarowideł.

bemowo13
Środa, 27-08-2014 19:27
super jakość za rozsądną cenę... szybka wysyłka... polecam - NASMAROWAŁEM ROWER NA ZIMĘ I CZEKA DO NOWEGO SEZONU...

~WildR
Środa, 21-03-2012 15:14
Niezbędny w trakcie sezonu.