Kontakt
0

Pasta chromowa Hanseline "Chromo-rapid"

Hanseline

Pasta chromowa  Hanseline "Chromo-rapid" to środek do pielęgnacji wszystkich metali. Polecany przede wszystkim do stali, mosiądzu, miedzi i aluminium. Dodaje połysku i działa ochronnie

  •     Składa się m.in. z: mydła amonowego, pigmentów polerujących, inhibitorów korozji
  •     czyści elementy chromowane z rdzy i nadaje im połysku
  •     pojemność: 150 ml
  •     2 lata gwarancji

Specyfikacja Pasta chromowa Hanseline "Chromo-rapid"

Przeznaczenie: pielęgnacja

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Pasta chromowa Hanseline "Chromo-rapid" opinie

m.szulta
Piątek, 13-05-2022 16:10
ok

~ireneusz
Czwartek, 24-11-2016 16:27
Ładnie czysci i nadaje polysk

matthiastybir
Czwartek, 08-10-2015 11:48
Znakomita pasta dzięki której udało mi się doczyścić obręcze i szprychy. Oczywiście nie jest w stanie usunąć wszystkiego, ale moim zdaniem to bardzo dobry produkt, za który warto było zapłacić.Polecam.