Kontakt
0

Opona rowerowa Schwalbe Marathon Plus MTB 26” x 2,25” (57-559)

SCHWALBE
Opona rowerowa Schwalbe Marathon Plus MTB 26” × 2,25” (57-559) to opona charakteryzująca się najwyższą ochroną antyprzebiciową jaką tylko może zapewnić firma Schwalbe. Pod bieżnikiem zastosowano grubą na 5 mm wkładkę SmartGuard z materiałów naturalnych oraz pochodzących z recyklingu. Zastosowanie lekkich materiałów we wkładce pozwoliło maksymalnie zwiększyć odporność na przebicia kosztem dodatkowych kilki gram w masie całkowitej opony. Opona pochodzi z serii Performance, co oznacza, że dobrano najlepsze tworzywa do stworzenia opony przeznaczonej do intensywnego użytku. Seria Performance jest dedykowana dla osób, dla których najwyższa jakość wykonania, doskonałe parametry jezdne oraz wytrzymałość to kluczowe parametry przy doborze opon. Bieżnik opony pozwoli na szybkie i bezpieczne pokonywanie zakrętów, co sprawia że opona świetnie odnajdzie się w terenach off-roadowych. Opona może być używana wraz z rowerami elektrycznym, których prędkość maksymalna to 25 km/h.
Schwalbe Protection level 7 – Smart Guard
Najnowocześniejszy system ochrony opony przed przebiciami, dzięki któremu można zapomnieć o takich rzeczach jak łatki do dętek. Pas z gumy naturalnej i pochodzącej z recyklingu o grubości 5 mm chroni dętkę po całym obwodzie.

Endurance Compound mieszanka materiałów, której zadaniem jest zapewnienie najwyższej klasy trwałość produktów.
SmartGuard® Najskuteczniejsza wkładka antyprzebiciowa dla rowerów tradycyjnych i elektrycznych. Warstwa posiada aż 5 mm  bardzo elastycznej, specjalnej gumy.
Nieprzebijalna Tylko opony z ochroną przed przebiciem SmartGuard i Smart DualGuard mogą nosić to miano. Jest to najbezpieczniejszy wybór dla rowerów tradycyjnych i elektrycznych.
Materiały pochodzące z recyklingu Stare produkty wykonane z naturalnego kauczuku są rozdrabniane i po kilku etapach stosowane jako materiał bazowy w systemie ochrony przed przebiciem.
E-50 Opony do rowerów elektrycznych z europejska homologacją ECE-R75. Opony przeznaczone dla rowerów ze wspomaganiem powyżej 25 km/h.
Performance Line Doskonała jakość produktów Schwalbe, przeznaczona do intensywnego użytkowania.
 

 • Rozmiar: 26” × 2,25” (57-559)
 • Mieszanka gumy: Endurance
 • Wkładka antyprzebiciowa: SmartGuard
 • Opona drutowana
 • Przeznaczenie: miasto, trekking
 • Refleksyjne paski po bokach
 • Ciśnienie: 2.00 - 4.00 Bar (30 - 55 psi)
 • Maksymalne obciążenie: 125 kg
 • Waga: 1260 gram
 • EPI: 67
 • E-50
 • 2 lata gwarancji
Do opony polecamy także dętkę Schwalbe 13

Specyfikacja Opona rowerowa Schwalbe Marathon Plus MTB 26” x 2,25” (57-559)

Dopuszczalne obiążenie opony: 125 kg
Odblaskowy pasek: Tak
Opona do e-bike'a: do 50 km/h (E-50)
Przeznaczenie: miasto
Rozmiar opony: 26 x 2.25 (57-559)
Typ opony: Drutowana
Wkładka antyprzebiciowa: Tak

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Opona rowerowa Schwalbe Marathon Plus MTB 26” x 2,25” (57-559) opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0