Kontakt
0

Plecak rowerowy New Looxs Nevada

New Looxs

Plecak / torba rowerowa New Looxs Nevada to plecak rowerowy z możliwością montażu na bagażniku jako jednostronna sakwa. Wykonany z całkowicie wodoodpornego, bardzo mocnego i eleganckiego poliestru, który jest bardzo prosty do utrzymania w czystości. Dzięki uniwersalnym hakom (maskowanym w specjalnej kieszonce) - zamontujesz go na każdy bagażnik rowerowy, a gdy będzie potrzeba zabrania jej ze sobą wyciągniesz szelki naramienne (także chowane w specjalnej kieszeni) do przenoszenia jako plecak zastąpisz szelkami naramiennymi.

Plecak posiada specjalną osobną kieszeń na laptopa oraz na tablet o maksymalnej przekątnej 17" dla wariantu czarnego oraz 15,4" dla szarego. 

Idealne rozwiązanie podczas codziennych dojazdów do szkoły czy na uczelnie gdzie podczas jazdy plecak jest przewożony jako sakwa, a w trakcie trwania zajęć przybiera formę standardowego plecaka.

 • dwie komory główne
 • przednia kieszeń
 • pojemność: 25L
 • dwie kieszenie boczne - lewa na komórkę, prawa (siatka) na napoje lub inne produkty
 • Materiał: poliester 
 • Kolor: czarny, czerwony
 • Szerokość 310 mm
 • Głębokość 190 mm
 • Wysokość 460 mm
 • Waga: 1,06 kg
 • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Plecak rowerowy New Looxs Nevada

Płeć: Męska / Unisex
Przeznaczenie: na laptopa

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Plecak rowerowy New Looxs Nevada opinie

kontemp
Niedziela, 16-10-2022 23:00
Ta sakwa to absolutna rewelacja - jest bardzo solidna, świetnie odszyta, materiał zabezpieczony przed przemakaniem. Najwyraźniej zaprojektowana przez kogoś, kto doskonale wie, co jest potrzebne w miejskiej sakwie - a przetestowałem ostatnio cztery inne rozwiązania, to już jest piąte i na szczęście ostateczne. W moim przypadku mieści się laptop w dodatkowej "wsuwce" zabezpieczającej, śniadanie w pojemniku, ubranie na zmianę w pracy, oraz całe stado dodatkowych drobiazgów - klucze, portfel, smartfon, bidon na wodę itd. Oprócz komór głównych są kieszonki wystarczające na rozmieszczenie wszystkich najpotrzebniejszych drobiazgów. Boczne kieszenie siatkowe głębokie, można do nich nieźle "dopchać" drobiazgów. Mocowanie do bagażnika na plastikowych hakach + zabezpieczenie rzepem, w mojej ocenie zupełnie wystarczające. No i świetny wygląd! Zdecydowanie polecam

arnoldprze
Czwartek, 27-12-2012 21:38
Rewelacja! sakwa/plecak. możliwość chowania haków bagażnikowych a także możliwość chowania pasków naramiennych do specjalnie przygotowanej przegrody. świetny jako torba do szkoły lub na trening.

~megnet
Piątek, 28-09-2012 14:44
Bardzo pojemny, wykonany z solidnego materiału (absolutnie wodoszczelny-sprawdzone😄 ), a do tego bajecznie łatwy montaż (2 haki i pasek na rzepy). Całość schowana pod klapką zapinana na rzep. Kieszonka na paski plecaka zapinana na zamek, więc wszystko wygląda elegancko. 😄
Na początku trochę ciężko \"chodzą\" zamki.
REWELACJA!