Kontakt
0

Rower elektryczny i:SY KOMPAKT S10 Adventure

KOD: 323000780600IYRO
EAN: 0034251238500467
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Rower elektryczny Isy S10 Adventure

Rower elektryczny iSY S10 Adventure 500Wh SMART BOSCH nowy S10 Adventure jest wyposażony w 10-biegową przerzutkę SHIMANO Deore i amortyzowany widelec. W połączeniu z mocnym napędem BOSCH Performance Line CX, S10 czuje się jak w domu w absolutnie każdym terenieTo uniwersalny rower niemieckiego producenta z kultową aluminiową ramą ONE SIZE FRAME w jednym rozmiarze, która pasuje do każdego wzrostu do 185cm! Wersja UNISEX FRAME sprawia, że ​​i:SY jest komfortowy zarówno dla kobiet i mężczyzn. „Rośnie” na długość i wysokość, co zapewnia każdemu wyprostowaną pozycję w czasie jazdy (regulacja siodełka i wysokość kierownicy). Dzięki kompaktowej konstrukcji ramy i szerokim oponom w rozmiarze 20" rower jest niezwykle praktyczny i trwały. Nisko położony środek ciężkości daje pewność prowadzenia i pełne bezpieczeństwo. Oprócz regulacji wysokości, Speedlifter Twist umożliwia również obracanie kierownicy w poziomie o 90 stopni, bez użycia narzędzi. Ponadto pedały - jak we wszystkich i:SY - można złożyć jednym kliknięciem. Wysokość ramy 47cm. Rower przeznaczony jest dla osób o wzroście od 150 do 185 cm. Idealny rower na jacht, do kampera czy przyczepy turystycznej. 

 


Rowery wysylamy w calosci gotowe do jazdy sprawdz jakie to proste
PROFESJONALNA WYSYŁKA ROWERU = Rower złożony i wyregulowany gotowy do jazdy. Rowery wysyłamy w całości złożone* i przygotowane do jazdy. Przed spakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed-zakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalne, zaprojektowane dla nas grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Każdy karton przygotowany do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Rowery wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Polska, co gwarantuje bezpieczny i szybki transport, a każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. *do przykręcenia pozostają pedały oraz ustawienie prawidłowej pozycji kierownicy.


WIRTUALNA KARTA ROWERU
 
Każdy rower oprócz papierowej karty gwarancyjnej zostaje wpisany do naszej internetowej bazy rowerów, w której odnotowujemy również każdy serwis roweru. Twój rower ma pełną historię sprzedaży i wykonanych serwisów.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ
 
Przed wysyłką każdy rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Po odbyciu jazdy próbnej rower jest czyszczony i pakowany. Rowery wysyłamy w pełni złożone gotowe do jazdy.
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU 

Wszystkie wysyłki rowerów są w pełni ubezpieczone na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy zarówno uszkodzeń mechanicznych jak i niezgodności towaru. Rowery dostarcza dla nas zaufana firma spedycyjna Raben Polska.

 
rower-elektryczny-bosch-silnik-bosch-active-line-plus
 
Zasięg roweru elektrycznego na jednym ładowaniu uzależniony jest od wybranej opcji pojemności bateriiZasięg roweru  elektrycznego uzależniony jest od wielu czynników m.in. wybranej opcji wspomagania, warunków atmosferycznych, nachylenia terenu, nierówności na drogach, wagi użytkownika roweru, zmiany przełożeń, a nawet pozycji za kierownicą. Poszczególne wartości mogą się różnić jednak nie powinny przekraczać wartości skrajnych podanych przez producenta. Bateria 545Wh: od 25 km do 150 km
Silnik elektryczny Bosch Active Line Plus 75Nm zaawansowany silnik elektryczny o mocy 250 W i dużym momencie obrotowym 75 Nm, całkowicie zintegrowany z mechanizmem korbowym. System napędowy sterowany 3 czujnikami: kadencji, momentu obrotowego i prędkości. Silnik został zaprojektowany z wewnętrzną przekładnią i zębatką do napędu, która obraca się o 320% szybciej niż ruch korby. Wewnętrzna zębatka, na którą nałożony jest łańcuch została zabezpieczenia przed jego spadnięciem. 4 opcje wspomagania ECO, CRUISER, SPORT i TURBO
silnik-bosch-rower-elektryczny-batavus-wayz-e-go-bosch-active-plus
bateria-na-ramie-skladak-sparta-wiz-bosch.png
Bateria Bosch 545Wh na ramie. Bateria litowo-jonowa o pojemności 545Wh zamontowana na ramie roweru. W pełni zabezpieczone zamkiem ABUS otwieranym kluczem z blokady tylnego koła ABUS. Zasięg 25-150 km - 150 km to maksymalny zasięg roweru w trybie ECO z baterią 500Wh podczas jazdy w terenie lekko pagórkowatym, przy jeździe ze średnią prędkością ok 25 km/h, z lekkim przeciwnym wiatrem, w temperaturze 10-20°C, używając odpowiednich biegów do aktualnej prędkości - dane dla osoby o wadze 70-80 kg. Minimalny zasięg roweru 45 km osiągniemy korzystając z opcji TURBO, podczas jazdy w terenie górzystym z dużą różnicą nachylenia terenu przy średniej prędkości 25 km/h, z mocnym wiatrem przeciwnym, w temperaturze poniżej 10°C - dane dla osoby o wadze powyżej 85 kg. Zintegrowany wskaźnik poziomu naładowania baterii, czas pełnego ładowania 3,5 h.
Bosch Intuvia 100 BES3. Wyświetlacz Bosch Intuvia 100 jest dostępny dla nowego inteligentnego systemu Bosch. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze oraz zapewnia doskonały przegląd. Duża czcionka umożliwia rowerzystom szybkie odczytanie danych dotyczących jazdy, takich jak odległość, czas trwania wycieczki, zasięg, prędkość, tryb jazdy i czas. Intuvia 100 wyświetla informacje o poziomie naładowania baterii w procentach – zapewniając, że zawsze dotrzesz do celu. A Twoje ręce zawsze pewnie spoczywają na kierownicy, dzięki intuicyjnej obsłudze za pomocą pilota LED. WIĘCEJ NA TEMAT BOSCH SMART PRZECZTASZ TUTAJ.
wyswietlacz-bosch-purion-rower-elektryczny-batavus-wayz-e-go-bosch-active-300wh
schwalbe-maratho
Opony Schwalbe Smart Sam 20" 60-406  to uniwersalna i wszechstronna opona terenowa. Model pozwala utrzymać dobrą przyczepność bez względu na rodzaj nawierzchni. Opona charakteryzuje się wytrzymałością, dzięki zastosowaniu mieszanki Addix Performance czyli dwóch mieszanek gumy w wersji Performance: trwałej na środku i przyczepnej po bokach. Mniej agresywne klocki zlokalizowane w środkowej części sprawiają, że rower toczy się sprawnie i skutecznie przejeżdża teren.
Amortyzator Original i:SY Adventure 60mm. Sportowy widelec amortyzowany o 6 cm skoku. Wbudowany system do intuicyjnej regulacji kompresji pozwoli na dopasowanie twardości amortyzatora do powierzchni, po której porusza się rower. 

OPCJONALNIE do zamówienia i: SY LOCK SET składający się z:
 • blokada koła tylnego ABUS
 • łańcuch hartowany 130 cm do zintegrowania z blokadą koła
 • praktyczna torba podsiodłowa i:SY do przechowywania łańcucha
Wymiary techniczne i:SY

gps-do-rowerow-elektrycznych-bosch-yamaha-shimano-bike-trax-rowerystylowe
Zabezpiecz rower z GPS Bike Trax

GPS to aktualnie najlepsza ochrona przed kradzieżą rowerów elektrycznych. moduł GPS BIKE TRAX montowany jest plug&play pod osłoną silnika elektrycznego. Moduł łączy się z aplikacją PowUnity na smartfonie przesyłając dane GPS na bieżąco. SZCZEGÓŁY TUTAJ
 
 • Śledzenie roweru w czasie rzeczywistym na terenie Unii Europejskiej
 • Dziennik trasy: Aplikacja automatycznie rejestruje każdą trasę
 • BikePass: Stwórz indywidualne konto dla swojego e-bike'a
 • Theft Report: Jeżeli pomimo alarmu, Twój rower został skradziony, możesz stworzyć zgłoszenie w aplikacji
chip-speedbox-do-rowerow-elektrycznych-bosch-yamaha-shimano-rowerystylowe
Przyśpiesz rower z SPEEDBOX
 
SpeedBox to niezawodny układ tuningowy do rowerów elektrycznych z silnikiem BOSCH. Nowa generacja chipu SpeedBox umożliwia bezinwazyjne usunięcie elektronicznego ograniczenia prędkości na rowerze elektrycznym.  SZCZEGÓŁY TUTAJ
 
 • Wyłączenie ograniczenia prędkości wspomagania do 25km/h. Ogranicza Cię jedynie kadencja. 
 • Rzeczywiste wartości prędkości i zasięgu na wyświetlaczu Bosch
 • Szybka i prosta aktywacja i dezaktywacja systemu

Rowery i:SY to niemiecka marka rowerów elektrycznych założona w 2007 roku przez Martina Kuhlmeiera. Rower i:SY został wymyślony i opracowany jako koncepcja roweru elektrycznego na kołach 20". i:SY! Fonetyczna pisownia z angielskiego słowa „easy” jest idealną nazwą dla roweru, który powinien ułatwiać życie rowerzysty pod każdym względem. Produkcja w całości odbywa się w Niemczech, a dokładnie w niemieckich zakładach legendarnej marki Kettler. PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

5 lat na ramę
2 lata na pozostałe części i osprzęt


ROWER GOTOWY DO JAZDY

Rowery wysyłamy w całości złożone.


BEZPIECZNA PACZKA
 
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.


30 DNI NA ZWROT
 
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.


Maciej Myszko
Co sądzi nasz ekspert?

ISY to wyjątkowy rower, niemieckiego producenta, który zapoczątkował zupełnie nową kategorię rowerów, a mianowicie rowery kompaktowe. Jako miłośnik caravaningu często widuje te rowery wśród właścicieli kamperów i przyczep kampingowych. Rower kompaktowy jak sama nazwa wskazuje jest mniejszy, nieco lżejszy i bardziej poręczny, a przy tym jego konstrukcja jest tak zaprojektowana, żeby był bezpieczny i komfortowy.
Wersja "S10 Adventure" wyposażona jest w terenowe opony, przedni amortyzator, i wysokiej klasy przerzutkę zewnętrzną (DEORE 10 speed) dzięki czemu rower da sobie radę w każdym terenie.  ISY posiada w ofercie tylko rowery elektryczne, dzięki czemu jazda nawet na mniejszych 20" kołach jest bardzo lekka.
ISY nie jest rowerem składanym ale składana jest kierownica i jest możliwość mocnego opuszczenia siodełka dzięki czemu rower łatwo jest transportować. 

Maciej Myszko,
Ekspert RoweryStylowe.pl

Specyfikacja Rower elektryczny Isy S10 Adventure

Bateria: Bosch PowerPack 500Wh
Bezpieczne obciążenie roweru: 140 kg
Blokada koła: ABUS 485 (made in Germany)
Chwyty: ERGON GP10
E-bike: TAK
Hamulec przedni: Tarczowy hydrauliczny Shimano BR-MT 200 Ø180mm
Hamulec tylny: Tarczowy hydrauliczny Shimano BR-MT 200 Ø160mm
Ilość przerzutek: 5
Lampka przednia: FUXON FF-100HB 100 LUX
Lampka tylna: FUXON COB-LED
Nóżka podwójna: Tak
Nóżka: Pletscher Zoom (made in Swiss)
Napęd: Łańcuch
Opony: Schwalbe Smart Sam Plus
Pozycja: Wyprostowana
Rama: Aluminiowa ( ALU 7005 )
Rodzaj przerzutek: Shimano Deore 10 Speed
Rodzaj: Damski
Rodzaj silnika elektrycznego: Bosch Performance Line 75Nm
Rozmiar kół: 20"
Rozmiar opony: 20 x 2,40 (60-406)
Sterownik: Bosch Intuvia 100 Smart
Typ hamulców: Tarczowe
Typ przerzutki: Wewnętrzna (w piaście)
Umiejscowienie baterii: Na ramie (na zewnątrz)
Umiejscowienie silnika: Centralnie (w korbie)
Waga: 23,8 kg (z baterią)

Każdy producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Jak pakujemy rowery?

Wkładamy dużo czasu i pracy aby rower dotarł do Was świetnej kondycji i w pełni gotowy do jazdy. Przed pakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed zakupowy. Następnie pakowany jest w specjalnie zaprojektowane, grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm (w opcji PREMIUM). Dodatkowo rower zabezpieczony jest kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Karton przygotowany do wysyłki posiada 4 uchwyty z boków kartonu dla wygodnego przenoszenia oraz posiada wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany.
Lista kontrolna przed wysyłką
 • inspekcja stanu lakieru na ramie i pozostałych elementach
 • stan napięcia łańcucha
 • stan oświetlenia
 • kontrola systemu amortyzacji (w widelcu i pod siodełkiem)
 • kontrola ciśnienia i ułożenia opon
 • sprawdzenie prawidłowego działania blokady tylnego koła
Dodatkowo w opcji PREMIUM
 • pełna regulacja hamulców i przerzutek 
 • kontrola prawidłowego naciągu szprych
 • kontrola wszystkich połączeń współosiowych (gwintowanych) 
 • kontrola i prawidłowe ustawienie bagażników, błotników, kierownicy itp. 
 • krótka jazda próbna (na życzenie)
 • usunięcie wszelkich śladów zabrudzeń lub innych zanieczyszczeń


 

Wysyłka STANDARD 49.00 PLN - Proponujemy rowerzystom, którzy potrafią przygotować rower do jazdy. 

Obejmuje jedynie złożenie i spakowanie roweru. Po rozpakowaniu roweru wymagana jest pełna regulacja hamulców, biegów/przerzutek, sprawdzenie dokręcenia śrub, przykręcenie pedałów oraz ustawienie położenia kierownicy (w zestawie znajdują się klucze do pedałów i kierownicy). Rower pakowany jest w specjalnie zaprojektowany gruby 5-cio warstwowy karton o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru.

✔️ Złożenie roweru (bez regulacji)
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Duży i bezpieczny karton 5-cio warstwowy o wymiarach 200 x 120 x 20 cm

Wymagane: regulacja hamulców i przerzutek, kontrola dokręcenia śrub, przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w cenie zestaw kluczy do pedałów i kierownicy)Wysyłka PREMIUM 149.90 PLN - Proponujemy rowerzystom, którzy potrzebują otrzymać rower gotowy do jazdy.
 
Obejmuje złożenie roweru, pełną regulację oraz jazdę próbną przed wysyłką. Po wyjęciu roweru z kartonu wymagane jest jedynie przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy). Rower pakowany jest w specjalnie zaprojektowany gruby 5-cio warstwowy karton o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica owijane są folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru.
 
✔️ Złożenie roweru
✔️ Pełna regulacja i serwis = rower gotowy do jazdy
✔️ Jazda próbna (na życzenie)
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Duży i bezpieczny karton 5-cio warstwowy o wymiarach 200 x 120 x 20 cm
 
Wymagane jedynie: przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy)

 
Wirtualna karta roweru.
Każdy rower* oprócz standardowej karty gwarancyjnej w formie papierowej posiada założoną w naszym systemie Elektroniczna Kartę Roweru, w której zapisane są wszystkie dane roweru oraz Właściciela. Elektroniczna Karta Roweru jest w pełni zintegrowana z naszym elektronicznym systemem serwisowym, do którego wpisywana jest pełna historia przeglądów oraz wymienionych części. Każdy klient ma możliwość otrzymania od nas druku z pełną historią swojego roweru - działamy na podobnej zasadzie do autoryzowanych serwisów samochodowych ASO.

Jak dobrać rozmiar ramy?

Dobór rozmiaru ramy w rowerach jest bardzo istotny i wpływa na komfort jazdy. Sprawdź jak dobrać ramę, mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, jeśli jednak kalulator i  krótki film instruktażowy nie rozwiał twoich wątpliwości to prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.
Zmierz poprawnie wewnętrzną długość nogi.

Wewnętrzna długość nogi to nic innego jak odległość liczona od ziemi do krocza. Wykonaj pomiar w butach i jeżeli to możliwe, poproś o pomoc drugą osobę. Najpierw stań prosto plecami do ściany. Dla ułatwienia pomiaru, świetnym pomysłem jest włożenie pomiędzy nogi książki i pomiar odległości od podłoża do górnego rantu książki.

Pamiętaj: długość wewnętrzna nogi ma znaczący wpływ na ostateczny rozmiar ramy - wykonaj pomiar dokładnie.
 
Pamiętajcie, że dobór wysokości ramy w przypadku holenderskich rowerów miejskich i trekkingowych nie ma nic wspólnego z doborem wysokości ramy w przypadku rowerów górskich czy szosowych. Ramy w rowerach holenderskich mają całkowicie inną ergonomię i są zaprojektowane tak aby na rowerze siedzieć w komfortowej wyprostowanej pozycji. Każdy rower holenderski produkowany jest w kilku rozmiarach ram najczęściej od 48-50 cm do 60-65 cm tak aby każdy rowerzysta dobrał swój wymarzony rower idealnie dla swojego wzrostu.

Rower elektryczny Isy S10 Adventure opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zakup roweru na firmę?

 • Zakup roweru dla firmy to nie tylko nietypowy wydatek, ale także szansa na zaliczenie go do kosztów podatkowych. Zgodnie z ustawą o PIT, koszty uzyskania przychodów obejmują wydatki poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zabezpieczenia ich źródła.
 • Brak wyraźnego wykluczenia roweru jako kosztu uzyskania przychodu oznacza możliwość jego uwzględnienia, pod warunkiem rzeczywistego wykorzystywania go w działalności. Przedsiębiorca musi być w stanie uzasadnić to przed urzędem skarbowym, gdyby pojawiły się wątpliwości.
 • Posiadanie zarówno samochodu osobowego, jak i roweru w jednoosobowej działalności gospodarczej nie jest wykluczone. Kluczowe jest jednak, aby składniki majątku zostały zakupione specjalnie dla firmy. Prywatne wykorzystanie może zdyskwalifikować ujęcie w kosztach.
 • Jeśli przedsiębiorca używa zarówno samochodu, jak i roweru w ramach działalności, uzasadnione wykorzystanie obu pojazdów pozwala na uwzględnienie kosztów ich zakupu w rozliczeniu podatkowym. Ważne jest aby przestrzegać zasad i być gotowym na uzasadnienie przed urzędem skarbowym.

Porównaj produkty 0