Kontakt
0

Continental eContact Plus 28 x 2.00 (50-622) Reflex

 
KOD: BUC28200ECOPRZKC
EAN: 4019238073119
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Opona rowerowa Continental eContact Plus 28 x 2.00 (50-622) Reflex

Opona rowerowa Continental eContact Plus 28 × 2.00 (50-622) Reflex Oferuje najwyższą pewność i komfort jazdy. Opracowany specjalnie z myślą o codziennych dojazdach do pracy oraz nośności rowerów. Ta długodystansowa opona ma zwarty wzór bieżnika, który utrzymuje niskie opory toczenia, zwiększając zasięg akumulatora. Dzięki unikalnemu bieżnikowi i zaawansowaniu technologii konstrukcyjnych, eContact Plus oferuje szczególnie wysoką ochronę przed gwoździami, szkłem i większymi zagrożeniami. Nad bezpieczeństwem czuwają również odblaskowe paski, które zwiekszają widoczność pojazdu na drodze. Opona posiada homologację ECE-R75 oznacza to, że jest ona odpowiednia do rowerów elektrycznych ze wspomaganiem do 50 km/h.

Safety Plus Pro Breaker
 
Zaprojektowana z myśla o wyjątkowych wymaganiach, które stawiają nowoczesne rowery elektryczne oraz rowery Cargo. Wkładka łączy ze sobą bardzo elastyczną gumę ze sprawdzona wytrzymałością ciasno tkanych włókien PolyX. Wysoka elastyczność utrzymuje niskie opory toczenia, przedłużając życie baterii. Podczas jazdy z ciężkim ładunkiem Safety Plus Pro Breaker zapewnia pewne prowadzenie pojazdu w ruchliwym ruchu ulicznym i ostrych zakrętkach, niezależnie od warunków.
ECO50

Symbol ECO50 na oponie oznacza, że opona jest zalecana do rowerów elektrycznych osiągających prędkość do 50 km/h. Gwarantują niskie opory i dobrą ochronę przed przebiciem dzięki wysokiej jakości konstrukcji.

  • Rozmiar: 28" × 2.00" (50-622)
  • Wkładka antyprzebiciowa: Safety Plus Pro Breaker
  • Opona drutowana
  • Przeznaczenie: miasto
  • Ciśnienie: max. 73 psi
  • Maksymalne obciążenie: 121 kg
  • Waga: 1095 gram 
  • Gęstość oplotu: 3 warstwy = 180 TPI
  • Opona odpowiednia do rowerów elektrycznych ze wspomaganiem do 50 km/h
  • 2 lata gwarancji
Do opony polecamy również dętkę: Continental Tour Wide.

Specyfikacja Opona rowerowa Continental eContact Plus 28 x 2.00 (50-622) Reflex

Dopuszczalne obiążenie opony: 121 kg
Odblaskowy pasek: Tak
Opona do e-bike'a: do 50 km/h (E-50)
Przeznaczenie: miasto
Rozmiar opony: 28 x 2.0 (50-622)
Typ opony: Drutowana
Wkładka antyprzebiciowa: Tak

Każdy producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Opona rowerowa Continental eContact Plus 28 x 2.00 (50-622) Reflex opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0