Kontakt
0

Continental Contact Plus 28 x 1.75 (47-622) Reflex

Continental

Continental Contact Plus 28 × 1.75 (47-622) Reflex idealnie nadająca się do jazdy miejskiej jak i szosowej turystyki rowerowej. Wkładka antyprzebiciowa PlusBraker  skutecznie chroni oponę przed przebiciem kamieniami czy szkłem. Pomimo dodatkowej warstwy ochronnej, opona stawia bardzo małe opory toczenia.  contact Plus Reflex jest wyposażona w pasek odblaskowy (Reflex) dla zwiększenia widoczności na drodze.


System antyprzebiciowy SafetyPlus

Oprócz specjalnej wkładki wykonanej z tkaniny nylonu, który stanowi warstwę odporną na przekłucia i rozdarcia jest także dodatkowy elastyczny materiał bezpośrednio pod bieżnikiem. Dzięki użyciu nowoczesnych materiałów opona, mimo dużej ilości innowacji i technologii, jest lekka, zapewnia doskonałe parametry jezdne takie opory toczenia lub przyczepność. Dobre parametry jezdne odpowiadają oszczędzaniu energii – w naszych nogach, a także w akumulatorach naszego e-roweru.
ECO50

Symbol ECO50 na oponie oznacza, że opona jest zalecana do rowerów elektrycznych osiągających prędkość do 50 km/h. Gwarantują niskie opory i dobrą ochronę przed przebiciem dzięki wysokiej jakości konstrukcji.

 • Rozmiar: 28" × 1.75" (47-622)
 • Wkładka antyprzebiciowa: SafetyPlus Breaker
 • Opona drutowana
 • Przeznaczenie: miasto, trekking
 • Refleksyjne paski po bokach
 • Ciśnienie: 45 - 58 psi
 • Maksymalne obciążenie: 95 kg
 • Waga: 1150 gram
 • Gęstość oplotu: 3 warstwy = 180 TPI
 • Opona odpowiednia do rowerów elektrycznych ze wspomaganiem do 50 km/h
 • 2 lata gwarancji

Do opony polecamy również dętkę: Continental Tour All.

Specyfikacja Opona rowerowa Continental Contact Plus 28 x 1.75 (47-622) Reflex

Dopuszczalne obiążenie opony: 95 kg
Odblaskowy pasek: Tak
Opona do e-bike'a: do 50 km/h (E-50)
Przeznaczenie: miasto
Rozmiar opony: 28 x 1.75 (47-622)
Typ opony: Drutowana
Wkładka antyprzebiciowa: Tak

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Opona rowerowa Continental Contact Plus 28 x 1.75 (47-622) Reflex opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0