Kontakt
0

Woom 5 Anniversary Red

Woom rowery
Rowerek dziecięcy Woom 5 Anniversary Red przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat oraz o wzroście od 125 cm do 145 cm. To jubileuszowa edycja na 10 lecie marki Woom. Rowery z rocznicowej posiadają piękny perłowo-metaliczny lakier, informację o 10-leciu na ramie oraz specjalne logo na główce ramy. Dodatkowo do każdego roweru Anniversary Red” dołączona jest świetna pompka Woom AIRFLO gratis ! Rower charakteryzuje się klasyczną konstrukcją ramy i stanowi doskonałą kontynuacje do dalszego rozwoju i doskonalenia techniki i stylu jazdy. Modele Woom od tego w wzwyż są już pozbawione fizycznego połączenia pomiędzy ramą a widelcem, którego zadaniem było zapobieganie zbyt mocnemu skręceniu kierownicą. Regulacja siodełka: 67-82cm. Regulacja kierownicy: 87-91cm. Obciążenie maksymalne: 80kg. Waga rowerka jedyne 8,2kg. 

 
Woom Anniversary Red to jubileuszowa edycja na 10 lecie marki Woom. Rowery z rocznicowej posiadają piękny perłowo-metaliczny lakier, informację o 10-leciu na ramie oraz specjalne logo na główce ramy. Dodatkowo do każdego roweru Anniversary Red” dołączona jest świetna pompka Woom AIRFLO o wartości 159pln - gratis !

Rama roweru Woom 5 została wykonana z najwyższej jakości stopu aluminium typu 6061. Geometria ramy pozwala na wygodne wsiadanie i swobodną jazdę, a nisko umiejscowione siodełko obniża środek ciężkości rowerka, dzięki czemu utrzymanie równowagi jest dużo łatwiejsze. Widelec, wykonany z takiego stopu aluminium jak rama, posiada średnicę 1” i został połączony z główną ramą za pomocą sterów półzintegrowanych posiadających uszczelnione łożyska typu ahead.
Obręcze w rowerze Woom 5 zostały wykonane z lekkiego aluminium. Dzięki zastosowaniu wąskich piast oraz śrub montażowych typu Quick-Release zminimalizowano ryzyko otarcia lub rozcięcia skóry na nogach od ostrych krawędzi. Obręcze zostały wyposażone w 16 szprych Niro o grubości 1,8 mm. Na obręcze zostały założone uniwersalne opony Schwalbe Little Joe folding tyres 24 x 1,5", których głównymi zaletami jest doskonała amortyzacja nierówności, niskie opory toczenia oraz wysoka przyczepność do podłoża. Wewnątrz opony znajduje się klasyczna dętka posiadająca wentyl samochodowy.
Układ napędowy to klasyczna korba z kutego aluminium o długości 110 mm. Przednia zębatka posiada 28 zębów, a tylna kaseta składa się z 8 zębatek posiadających od 11 do 32 zębów. Za zmianę biegów w tym modelu odpowiada przerzutka SRAM X4 wraz z manetką obrotową Sram Grip Shift pozwalającą na płynny wybór jednego z ośmiu biegów. Korby zakończone są plastikowymi pedałami, a obie zębatki połączone są ze sobą łańcuchem. Stabilne pedały Woom płaskie, wąskie pedały platformowe z tworzywa sztucznego z zamkniętym wkładem suportu.
Rower posiada dwa hamulce typu V-Brake. Oba hamulce obsługiwane są za pomocą klamek na kierownicy, które przystosowane są do dziecięcych dłoni. V-Brake to klasyczna konstrukcja, która jest w łatwa w obsłudze i łatwa w serwisowaniu. Ten typ hamulców jest skuteczny, dzięki czemu pozwoli z łatwości wyhamować rower wraz z kierowcą nawet podczas awaryjnych sytuacji. Siodełko zastosowane w tym rowerze zostało anatomicznie dopasowane do wieku dziecka. Jego kształt pozwala na jeszcze lepsze odpychanie się oraz na większą wygodę podczas jazdy. Siodełko zostało wykonane bez użycia szkodliwych bądź trujących substancji, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu dziecka. Boczna osłona siodełka pozwala na opieranie roweru o różnego rodzaju ściany bez obawy o uszkodzenie zewnętrznego poszycia.
Waga roweru wynosi zaledwie 8,2 kg – taka masa to wypadkowa zastosowania najwyższej jakości komponentów, które zapewnią możliwość użytkowania roweru nie tylko przez jedno dziecko. Wymiary paczki z rowerem wynoszą 119 x 63 x 23 cm.

Akcesoria Woom
 
nozka-do-rowerka-woomblotniki-do-rowerka-woomkask-do-rowerka-woombagaznik-do-rowerka-woomakcesoria-woom-lampkiakcesoria-woom-zapiecie-rowerowe

 
Woom to austriacka firma produkująca najwyższej klasy, lekkie rowerki dla dzieci. Ich hasło przewodnie to: Z pasji do rowerów i miłości do dzieci! Założycielami firmy są Christian Bezdeka i Marcus Ihlenfeld. Zaczęło się od poszukiwania idealnego rowerka dla własnych dzieci: chcieliśmy poznać tajniki rowerowego świata i zacząć projektować rowery, które spełniałyby oczekiwania rodziców i marzenia dzieci. 85 procent części rowerowych jest projektowanych na nasze indywidualne potrzeby i produkowanych wyłącznie dla marki woom. W ten sposób udało im się stworzyć rowery, które są doskonale dostosowane do anatomii i potrzeb najmłodszych.

 

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

2 lata na ramę i lakier
2 lata na pozostałe części i osprzęt


ROWER GOTOWY DO JAZDY
W opcji Premium rowery wysyłamy w pełni wyregulowany.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.

30 DNI NA ZWROT
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.
 

Specyfikacja Rower Woom 5 Anniversary Red

Napęd: Łańcuch
Pozycja: Lekko pochylona
Rodzaj: Dziecięcy
Rozmiar kół: 24"
Typ hamulców: V-brake / U-brake
Typ przerzutki: Zewnętrzna (tradycyjna)
Wiek dziecka : 7+
Wzrost: od 125 cm

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Jak pakujemy rowery?

 
Standardowo rowerki Woom 4/5 dostarczane są w oryginalnych kartonach producenta. Dajemy Wam do wyboru dwie opcje dostawy Basic i Premium. 
Wkładamy dużo czasu i pracy aby rower dotarł do Was świetnej kondycji i w pełni gotowy do jazdy. Przed pakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed zakupowy. 
Lista kontrolna przed wysyłką
 • inspekcja stanu lakieru na ramie i pozostałych elementach
 • stan napięcia łańcucha
 • stan oświetlenia
 • kontrola systemu amortyzacji (jeżeli występuje)
 • kontrola ciśnienia w oponach
Dodatkowo w opcji PREMIUM
 • pełna regulacja hamulców i przerzutek 
 • kontrola prawidłowego naciągu szprych
 • kontrola wszystkich połączeń współosiowych (gwintowanych) 
 • kontrola i prawidłowe ustawienie bagażników, błotników, kierownicy itp. 
 • jazda próbna (na życzenie)
 • rower złożony w 99% i w pełni wyregulowany
w cenie 0,00 PLN
Proponujemy rowerzystom, którzy potrafią złożyć i przygotować rower do jazdy.
 
Obejmuje jedynie kontrolę stanu roweru oraz ponowne spakowanie w oryginalny karton dostarczany przez producenta KUBIKES. Po rozpakowaniu roweru wymagane jest kompletne złożenie roweru tj. montaż przedniego i tylnego koła, przykręcenie i ustawienie kierownicy, przykręcenie pedałów, regulacja przerzutek i hamulców. Rower pakowany jest oryginalny, gruby 5-cio warstwowy karton. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Wysyłamy kurierem DPD. 


✔️ Kontrola jakości i kompletności roweru
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Bezpieczny karton 5-cio warstwowy 


Wymagane: pełne złożenie roweru: przykręcenie kół (przednie i tylne), kierownicy, osprzętu na kierownicy, regulacja hamulców i przerzutek, kontrola dokręcenia śrub, przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w cenie zestaw kluczy do pedałów i kierownicy)

w cenie 99,90 PLN

Proponujemy rowerzystom, którzy potrzebują otrzymać rower gotowy do jazdy.

Obejmuje złożenie roweru, pełną regulację oraz jazdę próbną przed wysyłką. Po wyjęciu roweru z kartonu wymagane jest jedynie przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy). Rower pakowany jest w specjalnie zaprojektowany gruby 5-cio warstwowy karton o wymiarach 163 x 86 x 22 cm. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Wysyłamy spedycją RABEN Polska. 
 
✔️ Złożenie roweru
✔️ Pełna regulacja i serwis = rower gotowy do jazdy
✔️ Jazda próbna (na życzenie)
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Duży i bezpieczny karton 5-cio warstwowy o wymiarach 163 x 86 x 22 cm
       z grafiką do pokolorowania :)
 
Wymagane jedynie: przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy)
 


 
 
ZOBACZ JAK WYGLĄDA WYSYŁKA W OPCJI PREMIUM


Jak dobrać rozmiar ramy?

Kupując rower dla dziecka zadbaj aby Twoje dziecko miało idealnie dobraną wysokość ramy, to wpływa na komfort i bezpieczeństwo. Pozycja dziecka na rowerku powinna być jednocześnie stabilna i efektywna. Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego rowerka Woom. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako najbardziej wiarygodny wskaźnik. Jeżeli zmierzenie wewnętrznej długości nogi nie jest możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego rowerka.

Woom 4
Wiek: do 6 do 8 lat
Wzrost: od 115 cm do 130 cm
Wysokość siodełka: 57 cm do 71 cm
Woom 5
Wiek: do 7 do 11 lat
Wzrost: od 125 cm do 145 cm
Wysokość siodełka: 67 cm do 82 cm


Co dokładnie oznacza „odpowiedni rozmiar“?
Dla każdego dziecka istnieje rowerek, który idealnie do niego pasuje. Należy trzymać się podstawowej zasady: nigdy nie powinno się kupować zbyt dużego roweru - z zamiarem korzystania z niego jeszcze przez dłuższy okres czasu. Rower powinien pasować do obecnego wzrostu dziecka. W przypadku roweru dziecięcego, kilka centymetrów mniej lub więcej robi różnicę: dziecko albo odczuje frustrację, albo radość z jazdy na rowerze. Odpowiedni rozmiar oznacza zatem, że przy najniżej ustawionym siodełku, gdy rower stoi w pionie, dziecko powinno być w stanie wygodnie sięgać do ziemi obiema stopami, bez konieczności zmiany postawy i bez nadmiernego wysiłku.
Szczególnie dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z rowerkiem i dla mniej doświadczonych dzieci, ten obustronny kontakt z podłożem jest niezwykle ważny dla bezpiecznego prowadzenia roweru. Jeśli dziecko stoi na ziemi z rowerem między nogami, między ramą a kroczem powinno być wystarczająco dużo przestrzeni, aby dziecko nie uderzyło się kroczem w ramę, jeżeli zjazd będzie nieco bardziej gwałtowny.

Jak zmierzyć wewnętrzną długość nogi dziecka?
 
Wewnętrzna długość nogi to nic innego jak odległość liczona od ziemi do krocza dziecka. Idealnie byłoby aby w czasie pomiaru dziecko miało ubrane buty, w których aktualnie chodzi. Dziecko powinno stać w pozycji wyprostowanej plecami do ściany. Dla ułatwienia pomiaru, świetnym pomysłem jest włożenie pomiędzy nóżki dziecka książeczki i pomiar odległości od podłoża do górnego rantu książki.

Rower Woom 5 Anniversary Red opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0