Kontakt
0

Fuji Jari 1.3 Carbon Satin Carbon

FUJI Rowery
Gravel Fuji Jari 1.3 Carbon w kolorze Satin Carbon to topowy przedstawiciel rowerów typu gravel z ramą wykonaną całkowicie z włókna węglowego. Karbonowa rama czyni ten rower najlżejszym i najbardziej wszechstronnym z całego katalogu producenta Fuji. Specjalny projekt ramy jest w pełni zoptymalizowany pod kątek wydajności oraz pełnej użyteczności zarówno na szosie jak na szutrach, a także do szeroko pojętego bikepackingu. Pancerna osłona dolnej części ramy chroni ją przed kamieniami uderzającymi w ramę. Górna sakwa typu tuba bento box dla łatwego dostępu do potrzebnych rzeczy, została świetnie zintegrowana z kształtem ramy. 

Rowery wysylamy w calosci gotowe do jazdy sprawdz jakie to proste
PROFESJONALNA WYSYŁKA ROWERU = Rower złożony i wyregulowany gotowy do jazdy. Rowery wysyłamy w całości złożone* i przygotowane do jazdy. Przed spakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed-zakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalne, zaprojektowane dla nas grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Każdy karton przygotowany do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Rowery wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Polska, co gwarantuje bezpieczny i szybki transport, a każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. *do przykręcenia pozostają pedały oraz ustawienie prawidłowej pozycji kierownicy.


WIRTUALNA KARTA ROWERU
Każdy rower oprócz papierowej karty gwarancyjnej zostaje wpisany do naszej internetowej bazy rowerów, w której odnotowujemy również każdy serwis roweru. Twój rower ma pełną historię sprzedaży i wykonanych serwisów.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ
Przed wysyłką każdy rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Po odbyciu jazdy próbnej rower jest czyszczony i pakowany. Rowery wysyłamy w pełni złożone gotowe do jazdy.
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU 
Wszystkie wysyłki rowerów są w pełni ubezpieczone na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy zarówno uszkodzeń mechanicznych jak i niezgodności towaru. Rowery dostarcza dla nas zaufana firma spedycyjna Raben.

 
rower-gravel-rondo-ruut-al1-wspornik-kierownica-i-widelec
Lekka rama z włókna węglowego C15 to wiodąca w swojej klasie rama z wysokiej jakości włókna węglowego o ultrawysokim module, waży mniej niż 1000 gramów. Przedni wysokomodułowy widelec C10 High Modulous Carbon całkowicie wykonany z carbonu. Obydwie osie przelotowe zwiększają bezpieczeństwo i poprawiają sztywność ramy. Rama Fuji posiada wewnętrzne prowadzenie linek co zapewnia lepszą aerodynamikę, dłuższą żywotność oraz estetykę. Trzy regulowane uchwyty na bidon.
Napęd Shimano GRX wyróżnia się ergonomicznymi parametrami podczas jazdy po żwirze, posiada zoptymalizowane opcje przełożeń, większą niezawodność oraz cichy i stabilny układ napędowy. Shimano GRX nie jest przebudowanym elementem wziętym z rowerów szosowych, to zaprojektowany od zera osprzęt, który powstał z myślą o rowerach typu gravel. Mentki to Shimano GRX Dual Control, 1 x 11-rzędowa, kaseta Shimano Deore, 11-42T.
rower-gravel-rondo-ruut-al1-przerzutki
rower-gravel-rondo-ruut-al1-hamulca
Hydrauliczne hamulce tarczowe SHIMANO GRX BR-RX400 o niskoprofilowej konstrukcji z mocowaniem typu Flat Mount zapewniają większą kontrolę podczas jazdy w zróżnicowanym terenie.
WTB Raddler TCS Light w rozmiarze 28" (40-622) 700Cx40 to opona dedykowana do rowerów corssowych, przełajowych oraz gravel. Gęsto ułożone podłużne klocki bieżnika pozwalają na rewelacyjne warunki jezdne, a pojedyncze, wyraźnie wystające klocki na bokach bieżnika zapewniają świetną przyczepność na piachu oraz szutrach. Opona wykonana z mieszanki gumy Dual DNA. Waga jednej opony to 530 gram.
rower-gravel-rondo-ruut-al1-opony

Rowery NS Bikes produkowane w Polsce
FUJI to legendarna amerykańska marka produkująca rowery już od 122 lat. Założona w 1899 roku firma Fuji wzięła swoją nazwę od jednego z najbardziej znanych szczytów górskich świata. Od 122 lat marka Fuji i jej charakterystyczne górskie logo są synonimem kolarstwa i sportowych rowerzystów na całym świecie, dlatego wciąż słyszy się, jak rowerzyści mówią: „Mój pierwszy rower to Fuji”. W ostatnich latach marka Fuji jako jedna z pierwszych na świecie wprowadziła do swojej oferty rowery tupu gravel. PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
 
2 lata na ramę
2 lata na części i akcesoria


ROWER GOTOWY DO JAZDY

Rowery wysyłamy w całości złożone.


BEZPIECZNA PACZKA
 
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.


30 DNI NA ZWROT
 
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.

Specyfikacja Gravel Fuji Jari 1.3 Carbon Satin Carbon

Hamulec przedni: Tarczowy hydrauliczny SHIMANO GRX R400 160mm
Hamulec tylny: Tarczowy hydrauliczny SHIMANO GRX R400 160mm
Ilość przerzutek: 1 x 11
Kaseta: SRAM 1130 11-speed (11-42T)
Kierownica: Oval Concepts 325, 6061 ALU, 31.8mm / 125mm drop, 25° flare, 4° sweep
Koło przednie: DT Swiss G1800 Spline 25, 24/24H
Koło tylne: DT Swiss G1800 Spline 25, 24/24H
Korba: FSA Omega, 40T
Łańcuch: KMC X11EL
Materiał ramy: Karbon
Opony: WTB Raddler TCS
Pedały: BRAK W ZESTAWIE
Pozycja: Sportowa
Przerzutki: SRAM APEX 1
Rama: C15 Ultra High Modulus Carbon, zwężana główka ramy, gwintowany suport, oś przelotowa 142x12mm
Rozmiar kół: 28"
Rozmiar opony: 28 x 1.5 (40-622)
Siodełko: Oval Concepts X38 ze strefą odciążenia, szyny cromo
Suport: FSA, T47 Internal
Typ hamulców: Tarczowe
Typ przerzutki: Zewnętrzna (tradycyjna)
Waga: 9.7kg
Widelec: C10 Fuji Carbon + sztywna oś

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Jak pakujemy rowery?

Wkładamy dużo czasu i pracy aby rower dotarł do Was świetnej kondycji i w pełni gotowy do jazdy. Przed pakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed zakupowy. Następnie pakowany jest w specjalnie zaprojektowane, grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm (w opcji PREMIUM). Dodatkowo rower zabezpieczony jest kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Karton przygotowany do wysyłki posiada 4 uchwyty z boków kartonu dla wygodnego przenoszenia oraz posiada wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany.
Lista kontrolna przed wysyłką
 • inspekcja stanu lakieru na ramie i pozostałych elementach
 • stan napięcia łańcucha
 • stan oświetlenia
 • kontrola systemu amortyzacji (w widelcu i pod siodełkiem)
 • kontrola ciśnienia w oponach
 • sprawdzenie prawidłowego działania blokady tylnego koła
Dodatkowo w opcji PREMIUM
 • pełna regulacja hamulców i przerzutek 
 • kontrola prawidłowego naciągu szprych
 • kontrola wszystkich połączeń współosiowych (gwintowanych) 
 • kontrola i prawidłowe ustawienie bagażników, błotników, kierownicy itp. 
 • jazda próbna 

 

Wysyłka BASIC 49.00 PLN Proponujemy rowerzystom, którzy potrafią złożyć i przygotować rower do jazdy. 

Obejmuje jedynie kontrolę stanu roweru oraz ponowne spakowanie w oryginalny karton dostarczany przez producenta FUJI BIKES. Po rozpakowaniu roweru wymagane jest kompletne złożenie roweru (przykręcenie kół, siodełka, kierownicy i montaż akcesoriów), pełna regulacja hamulców, biegów/przerzutek, sprawdzenie dokręcenia śrub, przykręcenie pedałów oraz ustawienie położenia kierownicy (w zestawie znajdują się klucze do pedałów i kierownicy). Rower pakowany jest oryginalny, gruby 5-cio warstwowy karton. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru.

✔️ Kontrola jakości i kompletności roweru
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Bezpieczny karton 5-cio warstwowy 

Wymagane: pełne złożenie roweru: przykręcenie kół, kierownicy i osprzętu na kierownicy, regulacja hamulców i przerzutek, kontrola dokręcenia śrub, przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w cenie zestaw kluczy do ___pedałów i kierownicy)


 

Wysyłka PREMIUM 149.90 PLN Proponujemy rowerzystom, którzy potrzebują otrzymać rower gotowy do jazdy.
Obejmuje złożenie roweru, pełną regulację oraz jazdę próbną przed wysyłką. Po wyjęciu roweru z kartonu wymagane jest jedynie przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy). Rower pakowany jest w specjalnie zaprojektowany gruby 5-cio warstwowy karton o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica owijane są folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru.
 
✔️ Złożenie roweru
✔️ Pełna regulacja i serwis = rower gotowy do jazdy
✔️ Jazda próbna
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Duży i bezpieczny karton 5-cio warstwowy o wymiarach 200 x 120 x 20 cm
 
Wymagane jedynie: przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy)

 
Wirtualna karta roweru.
Każdy rower* oprócz standardowej karty gwarancyjnej w formie papierowej posiada założoną w naszym systemie Elektroniczna Kartę Roweru, w której zapisane są wszystkie dane roweru oraz Właściciela. Elektroniczna Karta Roweru jest w pełni zintegrowana z naszym elektronicznym systemem serwisowym, do którego wpisywana jest pełna historia przeglądów oraz wymienionych części. Każdy klient ma możliwość otrzymania od nas druku z pełną historią swojego roweru - działamy na podobnej zasadzie do autoryzowanych serwisów samochodowych ASO.

Jak dobrać rozmiar ramy?

Jaki rozmiar ramy w rowerach FUJI ? Dobór rozmiaru ramy w rowerach jest bardzo istotny i wpływa na komfort jazdy. Sprawdź jak dobrać ramę, mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, jeśli jednak poniższa, prosta grafika instruktażowa nie rozwiał twoich wątpliwości to prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Gravel Fuji Jari 1.3 Carbon Satin Carbon opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?