Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Rower elektryczny KOGA E-XLR8 Speed Bike 45 km/h 500Wh

KOGA Rower elektryczny KOGA E-XLR8 Speed Bike 45 km/h 500Wh

49,90 PLN

10 x 1 800,00 20 x 900,00
Szybki rower elektryczny KOGA E-XLR8 Speed 45 km/h 500Wh to prestiżowy, ręcznie składany rower holenderski o sportowym zacięciu z fabrycznie odblokowaną prędkością wspomagania do 45 km/h. Wyposażony w jeden z najmocniejszych silników elektrycznych na rynku Bosch Performance Line , aż 65 Nm momentu obrotowego i 300% wsparcia ! Absolutny TOP, klasa rowerów elektrycznych KOGA daje gwarancję fantastycznych właściwości jezdnych dzięki świetnemu wyposażeniu, niskiej wadze i sportowej geometrii. Gładko spawana rama ma ładne, gładkie wykończenie, stosunkowo lekką konstrukcję, a kable biegną w ramie gdzie tylko to możliwe, aby uzyskać elegancki, czysty wygląd. Najsilniejszą cechą ramy jest jej wysoka sztywność. Bezobsługowy rower o sportowym charakterze, idealnie nadaje się zarówno do codziennej jazdy jak i na dłuższe dystanse. Lekka i sportowa rama aluminiowa. Rower elektryczny KOGA E-XLR8 Speed 45 km/h posiada technologię Koga Crown Connect z perfekcyjnie zintegrowanym oświetleniem przednim, błotnikiem, przednim widelcem oraz okablowaniem. Całe okablowanie jest w pełni zintegrowane i przebiega wewnątrz ramy, dzięki czemu kable są lepiej chronione przed warunkami atmosferycznymi. Również kabel tylnej lampki jest poprowadzony całkowicie wewnątrz, przez przedni widelec, ramę oraz tylny bagażnik. Dodatkowo dzięki temu zabiegowi rower jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości i ma zdecydowanie bardziej elegancki wygląd. Zarówno przedni jak i tylna oś to osie przelotowe zapewniające większość sztywność i stabilność. Oś przelotowa odznacza się większą o 15% sztywnością skrętną i większą o 25% sztywnością poprzeczną niż standardowa oś rowerowa.

 
Rowery wysylamy w calosci gotowe do jazdy sprawdz jakie to proste

PROFESJONALNA WYSYŁKA ROWERU = Rower złożony i wyregulowany gotowy do jazdy. Rowery wysyłamy w całości złożone* i przygotowane do jazdy. Przed spakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed-zakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalne, zaprojektowane dla nas grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Każdy karton przygotowany do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Rowery wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Polska, co gwarantuje bezpieczny i szybki transport, a każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. *do przykręcenia pozostają pedały oraz ustawienie prawidłowej pozycji kierownicy.WIRTUALNA KARTA ROWERU

Każdy rower oprócz papierowej karty gwarancyjnej zostaje wpisany do naszej internetowej bazy rowerów, w której odnotowujemy również każdy serwis roweru. Twój rower ma pełną historię sprzedaży i wykonanych serwisów.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ

Przed wysyłką każdy rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Po odbyciu jazdy próbnej rower jest czyszczony i pakowany. Rowery wysyłamy w pełni złożone gotowe do jazdy.
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU 

Wszystkie wysyłki rowerów są w pełni ubezpieczone na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy zarówno uszkodzeń mechanicznych jak i niezgodności towaru. Rowery dostarcza dla nas zaufana firma spedycyjna Raben Polska. 

 
bosch-performance-line-3-koga

 

Silnik elektryczny Bosch Performance Line HighSpeed 3.0 65 Nm to najnowszy i zaawansowany silnik elektryczny generacji 3.0, całkowicie zintegrowany z mechanizmem korbowym. Duży moment obrotowy 75 Nm i 340% wsparcia. System napędowy sterowany 3 czujnikami: kadencji, momentu obrotowego i prędkości. Silnik został zaprojektowany z wewnętrzną przekładnią i zębatką do napędu, która obraca się o 300% szybciej niż ruch korby. 4 opcje wspomagania ECO, CRUISER, SPORT i TURBO. Waga to jedynie 3,4 kg. Maksymalna prędkość wspomagania do 45 km/h, maksymalna kadencja 120.

sterownik-bosch-intuvia

 

Sterownik Bosch Intuvia pozwala na intuicyjny sposób kontrolowania roweru elektrycznego. Wyświetlacz pozostaje wyraźny w każdych warunkach oświetleniowych. Port USB przeznaczony do ładowania urządzeń zewnętrznych np. GPS czy telefonów. Oddzielna jednostka sterująca obsługiwana za pomocą kciuka po lewej stronie kierownicy. 4 opcje wspomagania ECO, TOUR, SPORT i POWER. Możliwość szybkiego wyjęcia sterownika ze stacji dokującej. Po zdjęciu wyświetlacz jest w pełni funkcjonalny, wyświetlane są wszystkie ważne informacje, takie jak całkowity dystans, czas jazdy, godzina i ustawienia. Wyświetlacz okresów serwisowych przypomina o ustaleniu następnego terminu serwisu roweru elektrycznego. Jeżeli od czasu do czasu musisz prowadzić swój eBike, możesz to zrobić wygodnie z asystentem chodzenia, który  zapewnia wsparcie do 6 km/h.

koga-pace-rower-elektryczny-bateria-w-ramie-bosch

 
Bateria Bosch PowerPacks 500Wh na ramie. Bateria litowo-jonowa Bosch częściowo zintegrowana z ramą roweru o pojemności 500 Wh (36V / 13.4Ah). W pełni zabezpieczone zamkiem Trelock otwieranym kluczem z blokady tylnego koła Trelock. Zasięg 160km to maksymalny zasięg roweru w trybie ECO podczas jazdy w terenie lekko pagórkowatym, przy jeździe ze średnią prędkością ok 25 km/h, z lekkim przeciwnym wiatrem, w temperaturze 10-20°C, używając odpowiednich biegów do aktualnej prędkości - dane dla osoby o wadze 70-80 kg. Minimalny zasięg roweru 45 km osiągniemy korzystając z opcji TURBO, podczas jazdy w terenie górzystym z dużą różnicą nachylenia terenu przy średniej prędkości 25 km/h, z mocnym wiatrem przeciwnym, w temperaturze poniżej 10°C - dane dla osoby o wadze powyżej 85 kg. Zintegrowany wskaźnik poziomu naładowania baterii, czas pełnego ładowania 3,5 h.
piasta-przerzutki-enviolo-nuvinci-sportive-380

Przerzutka zewnętrzna Shimano SLX 11. W nowej wersji SLX zastosowano system Dynamic Chain Engagement+ w celu zapewnienia optymalnego trzymania łańcucha oraz płynności działania z pojedynczą tarczą. Technologia HyperGlide+ przyspiesza zmianę przełożeń na wyższe i niższe dzięki zoptymalizowanej obróbce zębów oraz sfazowanym krawędziom łańcucha. Nowe mocowanie I-SpecEV zapewnia zwiększone możliwości ustawienia dzięki zakresowi przesuwu wynoszącemu 14 mm oraz ruchowi obrotowemu w zakresie 30 stopni. 
 

aluminiowa-rama-rowerow-koga-bez-spawow-polerowana


Rama bez spawów KOGA SMOOTH WELDING. Rama wykonana z najwyższej klasy polerowanego aluminium, tam gdzie to możliwe spoiny ramy są idealnie gładkie. Większość spawów na ramie została wypolerowana ręcznie, dzięki czemu rama wygląda jak z jednego odlewu aluminium. Brak spawów wygląda bardzo atrakcyjnie, ale także zmniejsza ryzyko powstania korozji wokół spoin. Aluminiowe rury ramy są potrójnie cieniowane, a lakier posiada, aż 5 warstw. Główka rama jest zwężana i zintegrowana ze sterami. Wszystkie rowery KOGA produkowane są ręcznie w Heerenveen w Holandii. Tylko jedna osoba odpowiada za kompletny montaż roweru. Każdy złożony rower trafia na stanowisko testowe gdzieś wszystkie elementy podlegają dokładnej kontroli.

busch-muller-iq-x-e-150-lux-lampka-koga-rower-elektrycznyOświetlenie premium Busch&Muller IQ Cyo 80 Lux (made in Germany). Potężna, przednia lampka Lumotec IQ Cyo 80 Lux to jedna z najmocniejszych lampek niemieckiego producenta. SENSO - w pełni automatyczny czujnik zmierzchu. Światło bliskiego zakresu - lampka oświetla pole już od 1 metra przed rowerem. Światło pozycyjne - lampka poprzez wbudowany kondensator świeci do 4 min po zatrzymaniu się. Ogromna moc światła 80 LUX - pozwoli na bezpieczną jazdę w ciemnym lesie. Tylna lampka to sprawdzona i prosta w obsłudze Busch&Muller Toplight 2C plus. Lampki zasilane są bezpośrednio z baterii na ramie Bosch.

blokada kola trelock rower elektryczny

 


Blokada tylnego koła Trelock RS 450. Jeden z najmocniejszych modeli frame-locków dostępnych na rynku wyróżnia się olbrzymią wytrzymałością i trwałością. Wyposażona w system Trelock push'n'lock czyli opatentowany system zamykania mechanizmu z możliwością zintegrowania łańcucha lub linki z podkową. Trelock RS 450 posiada 9 stopień bezpieczeństwa na 15 możliwych w skali Trelock. Specjalnie zaprojektowany łańcuch do zintegrowania z tylną podkową można kupić TUTAJ.

rower-elektryczny-koga-do-45-km-h-speed-bike


 

Elementy dopuszczające do ruchu na drogach publicznych (dla SpeedBike 45 km/h). Z uwagi na prędkość jaką osiąga rower 45 km/h mamy możliwość rejestracji roweru jako pojazdu mechanicznego. Dlatego rower został wyposażony w nowoczesne, duże lusterko Busch&Muller E-bike z płynną regulacją. Pod tylną lampką zamontowany jest uchwyt do przymocowania tablicy rejestracyjnej wraz z zintegrowanym górnym oświetleniem LED tablicy. Po bokach przedniego widelca znajdują się przepisowe odblaski boczne w kolorze pomarańczowym. 


Rowery Batavus produkowane w holandii

Rowery KOGA produkowane są w Holandii od 1974r. Już od 45 lat rowery KOGA w całości projektowane i produkowane są w Holandii. Fabryka rowerów mieści się w miejscowości Heerenveen, w której odbywają się wszystkie etapy produkcji rowerów, od ręcznego malowania ram i części, przez składanie kompletnych kół, aż po montaż całego roweru na jednej z wielu taśm produkcyjnych. Właśnie dlatego rowery KOGA to synonim najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. KOGA dba aby dostarczane przez podwykonawców części spełniały najwyższe normy jakości. Dostawcy są bardzo ostrożnie dobierani i sprawdzani czy spełniają najwyższe standardy jakości. KOGA stosuje najnowsze procesy lakierowania, na rowery zostaje nanoszone nie mniej niż 5 warstw najwyższej jakości, ekologicznego lakieru na bazie wody. Proces ten gwarantuje długą żywotność koloru i większą odporność na zużycie i uderzenia.


 

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na ramę i dostępność oryginalnych części
5 lat na lakier i przedni widelec
2 lata na pozostałe części i osprzęt


ROWER PRZYGOTOWANY DO JAZDY
Rowery wysyłamy w całości złożone.
Sprawdź jak pakujemy rowery.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.

30 DNI NA ZWROT
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.


Specyfikacja Rower elektryczny KOGA E-XLR8 Speed Bike 45 km/h 500Wh

Opony:Schwalbe Super Moto-X - wkładka antyprzebiciowa GreenGuard
Sterownik:Display Bosch Intuvia Active
Ilość biegów:Bezstopniowa Enviolo Sportive NuVinci 380
Silnik elektryczny:Bosch Performance Line 65 Nm
Dętki:Schwalbe DV19
Kierownica:KOGA Riser - aluminiowa
Szprychy:Mach1 Plus
Bateria:Bosch Active Line 500Wh
Osłona łańcucha:Hesling Move Holland
Pompka:Koga Telescopic
Dzwonek:Widek (made in Holland)
Chwyty:KOGA Sport
Napęd:Pasek zębaty Gates Carbon Drive CDX High-performance
Siodełko:KOGA Sport
Kolor:Off Black - metalik
Nóżka:Pletscher Zoom (made in Swiss)
Bagażnik tylny:Aluminiowy RackTime F3 Snap-It System 25kg
Waga:22,8 kg
Blokada koła:Trelock RS451 (made in Germany)
Wspornik kierownicy:KOGA A-Head z regulacją
Obręcze:Mach1 Trucky 30 Disc
Lampka tylna:Buch&Muller Toplight 2C plus (made in Germany)
Lampka przednia:B&M Lumotec IQ Cyo Senso Plus Premium 60 LUX
Hamulec tylny:Tarczowy hydrauliczny Magura Storm MT-4e HC 160mm
Hamulec przedni:Tarczowy hydrauliczny Magura MT-4e Storm HC 180mm
Rozmiar kół:27.5" x 2.40 (62-584)
Rama:Aluminiowa ( ALU 7005 )

Opinie o produkcie Rower elektryczny KOGA E-XLR8 Speed Bike 45 km/h 500Wh (0)

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię


Filmy

Ostatni zakup 5 godzin temu.