Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Orbitrek Flow Fitness Glider DCT2500

Flow Fitness Orbitrek Flow Fitness Glider DCT2500

99,90 PLN

10 x 430,00 20 x 215,00
Orbitrek Flow Fitness Glider DCT2500 to bezawaryjny i nowoczesny sprzęt fitness, 16-calowy orbitrek  z czytelnym wyświetlaczem LCD jest łatwy w obsłudze dzięki Smart Wheel. Jest kompletnie wyposażony dlatego jest idealnym narzędziem do uprawiania sportu w domu zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych sportowców. Długość kroku to, aż 42 cm (16") co tworzy długi, płynny eliptyczny ruch, który odwzorowuje naturalne zachowanie ciała i efektywnie trenuje Twoje mięśnie. Gładki magnetyczny system oporu oferuje szeroki zakres 16 poziomów, od braku oporu do treningu cardio po bardzo ciężki do treningu siłowego. Łatwa i prosta obsługa dzięki sterowaniu Flow Fitness Smart Wheel. Za pomocą pokrętła można łatwo przewijać menu i potwierdzać wybór jednym kliknięciem przycisku. Unikalne dla DCT2500 są czujniki tętna, które są zintegrowane z ruchomą kierownicą. Pozwala to na nieprzerwany ruch podczas sprawdzania tętna. Rama objęta 10-letnią gwarancją to mocna konstrukcja stalowa wytrzymująca intensywne użytkowanie. Jest to zatem idealny orbitrek dla osób, które chcą regularnie trenować w celu utraty wagi i poprawy wytrzymałości.


 
 
Strefa komfortu. Optymalne treningi stają się możliwe, gdy możesz zachować jak najbardziej naturalną postawę. Dzięki DCT2500i możesz ustawić pedały w jednej z 3 pozycji, aby Twoje stopy i nogi mogły poruszać się tak naturalnie, jak to możliwe, a Ty nie musisz zmuszać ciała do przyjmowania nienaturalnych pozycji. Wygięta kierownica i dodatkowe uchwyty zapewniają idealną postawę i zmienność podczas treningu.
 

 

 

STEROWANIE SMART WHEEL
Koniec ze skomplikowanym sterowaniem ustawieniami ! Sterowanie Smart Wheel zapewnia prostotę, szybkość i wygodę. Za pomocą tego wyjątkowego pokrętła można łatwo przewijać menu i potwierdzać wybór jednym kliknięciem przycisku. 
 • 24 programy
 • 4 użytkowników 
 • analiza BMI 
 • test regeneracji
 • Ręczne czujniki tętna w ruchomych ramionach. Odbiornik tętna (Bluetooth)
 • Opór sterowany komputerowo
 • System z magnesami trwałymi
 • 16 poziomów oporu
 • Obracająca się masa 18,5 kg
 • Długość kroku 16 cali / 42 cm
 • 140 kg. maksymalna waga użytkownika
 • Szybkie klawisze

 

Flow Fitness to holenderski producent wysokiej klasy sprzętu fitness. Firma została założona w Amsterdamie w 199 roku przez projektantów maszyn przemysłowych Gerbena van Kalsbeeka i Koena de Jonga. W roku 2002 podjęli globalną współpracę z firmą Reebok i opracowali dla nich sportową bieżnię Reebok I-Run. W 2007 roku otrzymali nagrodę Gazellen Award 2007 za bycie jedną z najszybciej rozwijających się firm w Holandii. 

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na ramę 
3 lata na części i wyposażenie
2 lata na pozostałe części i osprzęt

SPRZĘT PRZYGOTOWANY DO UŻYTKU
Sprzęt wysyłamy w 90% złożony.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość. Sprzęt możesz odpakować przy kurierze.

30 DNI NA ZWROT
Sprzęt możesz odpakować i sprawdzić działanie. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić sprzęt do 30 dni od dnia odebrania paczki.


Opinie o produkcie Orbitrek Flow Fitness Glider DCT2500 (0)

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię

Ostatni zakup godzinę temu.