Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Orbitrek Flow Fitness Glider DCT2500i

Flow Fitness Orbitrek Flow Fitness Glider DCT2500i

99,90 PLN

10 x 420,00 20 x 210,00
Orbitrek Flow Fitness Glider DCT2500i to wyjątkowy i nowoczesny sprzęt fitness, dzięki któremu możesz trenować z własnym smartfonem lub tabletem dzięki połaczeniu Bluetooth. Jest kompletnie wyposażony dlatego jest idealnym narzędziem do uprawiania sportu w domu zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych sportowców. Długość kroku to, aż 42 cm (16") co tworzy długi, płynny eliptyczny ruch, który odwzorowuje naturalne zachowanie ciała i efektywnie trenuje Twoje mięśnie. Gładki magnetyczny system oporu oferuje szeroki zakres 16 poziomów, od braku oporu do treningu cardio po bardzo ciężki do treningu siłowego. Łatwa i prosta obsługa dzięki sterowaniu Flow Fitness Smart Wheel. Za pomocą pokrętła można łatwo przewijać menu i potwierdzać wybór jednym kliknięciem przycisku. Unikalne dla DCT2500i są czujniki tętna, które są zintegrowane z ruchomą kierownicą. Pozwala to na nieprzerwany ruch podczas sprawdzania tętna. Rama objęta 10-letnią gwarancją to mocna konstrukcja stalowa wytrzymująca intensywne użytkowanie. Jest to zatem idealny orbitrek dla osób, które chcą regularnie trenować w celu utraty wagi i poprawy wytrzymałości.
 
Strefa komfortu. Optymalne treningi stają się możliwe, gdy możesz zachować jak najbardziej naturalną postawę. Dzięki DCT2500i możesz ustawić pedały w jednej z 3 pozycji, aby Twoje stopy i nogi mogły poruszać się tak naturalnie, jak to możliwe, a Ty nie musisz zmuszać ciała do przyjmowania nienaturalnych pozycji. Wygięta kierownica i dodatkowe uchwyty zapewniają idealną postawę i zmienność podczas treningu.
  
OBSŁUGA SMART. Poprzez Bluetooth możesz podłączyć DCT2500i do swojego smartfona i tabletu. Urządzenie mobilne staje się Twoją konsolą i możesz korzystać z aplikacji takich jak Kinomap, Zwift i iConsole +.
 • 24 programy
 • 4 użytkowników 
 • analiza BMI 
 • test regeneracji
 • Ręczne czujniki tętna w ruchomych ramionach. Odbiornik tętna (Bluetooth)
 • Bluetooth do obsługi aplikacji: Kinomap, iConsole +, Zwift
 • Port USB do ładowania urządzeń + Bluetooth 4.0
 • Opór sterowany komputerowo
 • System z magnesami trwałymi
 • 16 poziomów oporu
 • Obracająca się masa 18,5 kg
 • Długość kroku 16 cali / 42 cm
 • 140 kg. maksymalna waga użytkownika
 • Szybkie klawisze

 

Flow Fitness to holenderski producent wysokiej klasy sprzętu fitness. Firma została założona w Amsterdamie w 199 roku przez projektantów maszyn przemysłowych Gerbena van Kalsbeeka i Koena de Jonga. W roku 2002 podjęli globalną współpracę z firmą Reebok i opracowali dla nich sportową bieżnię Reebok I-Run. W 2007 roku otrzymali nagrodę Gazellen Award 2007 za bycie jedną z najszybciej rozwijających się firm w Holandii. 

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na ramę 
3 lata na części i wyposażenie
2 lata na pozostałe części i osprzęt
 

SPRZĘT PRZYGOTOWANY DO UŻYTKU
Sprzęt wysyłamy w 90% złożony.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość. Sprzęt możesz odpakować przy kurierze.

30 DNI NA ZWROT
Sprzęt możesz odpakować i sprawdzić działanie. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić sprzęt do 30 dni od dnia odebrania paczki.


Opinie o produkcie Orbitrek Flow Fitness Glider DCT2500i (1)

Ocena:
  3

Brak istrukcji obsługi w języku polskim .

Dodano Środa, 15-09-2021 02:30 przez ~Andrzej


Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię


Filmy

Ostatni zakup 19 minut temu.