Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Bieżnia elektryczna Flow Fitness DTM100i WalkingPad

Flow Fitness Bieżnia elektryczna Flow Fitness DTM100i WalkingPad

99,90 PLN

10 x 280,00 20 x 140,00
Bieżnia elektryczna Flow Fitness DTM100i WalkingPad to najnowszy i najtańszy sprzęt fitness holenderskiej marki. Kompaktowa bieżnia to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zachować lub zwiększyć swoją sprawność i wagę poprzez szybkie chodzenie. Chodzenie zapewnia witalność ciała, takie jak silne mięśnie i kości. Ryzyko kontuzji również jest zerowe dzięki zaawansowanemu systemowi amortyzacji pod taśmą. Za pomocą łatwego w obsłudze pilota zdalnego sterowania możesz ustawić prędkość bieżni maksymalnie do 6 km / h. Jeśli wybierzesz program automatyczny, pas będzie poruszał się szybciej, gdy będziesz szedł do przodu, i wolniej, gdy będziesz bliżej końca bieżni. Bieżnia DTM100i ma dobrze widoczny wyświetlacz, na którym można odczytać różne wartości, takie jak prędkość chodzenia. Jeżeli lubisz urozmaicenie, zalecamy aplikację WalkingPad . Dzięki tej aplikacji przez Bluetooth możesz odbywać najpiękniejsze spacery lub odbywać poważne sesje treningowe z wybranym przez siebie celem. Tak często i tak długo, jak chcesz i bez przeszkadzania przez wiatr i deszcz.
Zdalne sterowanie: Bieżnia DTM100i nie wymaga żadnych dzwonków i gwizdków, ale zapewnia komfort, do jakiego przywykłeś ze sprzętu Flow Fitness. Dzięki kompaktowemu, lekkiemu pilotowi możesz łatwo dostosować prędkość do idealnego tempa.
Kompaktowa i mobilna: Po wędrówce możesz złożyć i schować bieżnię. Po złożeniu wysokość paska to zaledwie 12,9 cm. Pomimo solidnej konstrukcji, przenoszenie to bułka z masłem dzięki poręcznym kółkom transportowym.
Wyświetlacz LCD: Wartości, takie jak prędkość i dystans, są wyraźnie widoczne na wyświetlaczu z przodu bieżni.
Trening z WalkingPad: Dzięki aplikacji WalkingPad chodzenie po DTM100i staje się prawdziwym wyzwaniem . Po połączeniu telefonu komórkowego z tą aplikacją przez Bluetooth chodzenie staje się poważnym zajęciem lub ostatecznym relaksem. Aplikacja dostarcza również szczegółowych danych o treningu.
System tłumienia: Dobra amortyzacja podczas chodzenia jest ważniejsza niż myślisz. Bieżnia zapewnia amortyzację wstrząsów, dzięki czemu Twoje ciało, a zwłaszcza kolana, jest poddawane minimalnym obciążeniom.
Kompaktowa - funkcja składania.
We Flow Fitness zwracamy uwagę nie tylko na sprzęt podczas użytkowania, ale także po jego zakończeniu. Jeśli przeszedłeś już swoje kilometry, możesz złożyć bieżnię DTM100i. Po złożeniu bieżnia ma tylko 12,9 cm wysokości i można go łatwo przenosić bez podnoszenia dzięki solidnym kółkom lub schować go np. pod łóżkiem.

 


 
Program automatyczny 
Jeśli masz kontuzję i potrzebujesz na przykład fizjoterapeuty, aby utrzymać Cię w ruchu, chodzenie jest doskonałym rozwiązaniem. Dzięki automatycznemu programowi bieżnia DTM100i jest w pełni bezpiecznym rozwiązaniem. Ten program automatycznie dostosowuje się do Twojego tempa chodzenia. Jeśli pójdziesz za daleko do przodu, pas przyspieszy powoli, a jeśli przejdziesz za daleko do końca pasa, zatrzyma się. Program automatyczny jest również darem niebios, jeśli chcesz oglądać swój ulubiony program podczas spaceru lub połączyć wycieczkę pieszą z użyciem hantli. Nie musisz już myśleć o tempie, w jakim musisz biec, zespół myśli razem z Tobą!
 • 2 programy  + 1 automatyczny 
 • aplikacja WalkicngPad 
 • Bluetooth 4.0 
 • prędkość 0,5 - 6km/h
 • Wymiary bieżni 120 x 41,5cm
 • 100 kg maksymalna waga użytkownika
 • Wyświetlacz LED
 • silnik 1 KM ciągły (max 2 KM)
 • wymiary bieżni: 120 x 41,5cm
 • wymiary rozłożonej: długość 143,2 cm / wysokość 12,9 cm
 • wymiary złożonej: długość 82,5 cm / wysokość 12,9 cm
 

Flow Fitness to holenderski producent wysokiej klasy sprzętu fitness. Firma została założona w Amsterdamie w 199 roku przez projektantów maszyn przemysłowych Gerbena van Kalsbeeka i Koena de Jonga. W roku 2002 podjęli globalną współpracę z firmą Reebok i opracowali dla nich sportową bieżnię Reebok I-Run. W 2007 roku otrzymali nagrodę Gazellen Award 2007 za bycie jedną z najszybciej rozwijających się firm w Holandii. 

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na ramę 
3 lata na części i wyposażenie
2 lata na pozostałe części i osprzęt


BIEŻNIA PRZYGOTOWANA DO BIEGANIA
Sprzęt wysyłamy w 99% złożony.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość. Sprzęt możesz odpakować przy kurierze.

30 DNI NA ZWROT
Sprzęt możesz odpakować i sprawdzić działanie. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić sprzęt do 30 dni od dnia odebrania paczki.


Opinie o produkcie Bieżnia elektryczna Flow Fitness DTM100i WalkingPad (0)

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię

Ostatni zakup 50 minut temu.