Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Rower elektryczny na pasku Sparta M11Ti Smart Ltd Yamaha 500Wh

Sparta Rower elektryczny na pasku Sparta M11Ti Smart Ltd Yamaha 500Wh

Wysyłka od 49,00 PLN
Zobacz jak pakujemy i wysyłamy

10 x 1 410,00 20 x 705,00
Rower elektryczny na pasku zębatym Sparta M11Ti Smart Ltd Yamaha 500Wh GPS Connected to nowoczesny i komfortowy rower elektryczny z niezawodnym silnikiem Yamaha o potężnym momencie obrotowym 80 Nm. Został wyposażony w baterię o ogromnej pojemności 500Wh / 15 Ah wykonaną w najnowszej technologi, która umożliwia pokonanie, aż do 145 km, co w powiązaniu z tak mocnym silnikiem stawia Sparta M11T Ltd Yamaha GPS Connected w światowej czołówce. Japoński silnik Yamaha posiada czujniki rotacji, prędkości oraz momentu obrotowego, które współdziałając sprawiają, że jazda jest przyjemna, elastyczna i w pełni dostosowana do naszych indywidualnych warunków jazdy. Dodatkowo Sparta M11Ti Smart Ltd Yamaha GPS Connected został wyposażony w system WalkAssist, który pozwala na poruszanie się rowerem do 6 km/h bez potrzeby pedałowania - opcja ta jak sama nazwa wskazuje powinna być wykorzystywana podczas prowadzenia roweru. Rower wyposażony w szerokie opony 50mm Schwalbe Marathon GreenGuard. Sprawdź pozostałe rowery elektryczne w naszej ofercie TUTAJ. 


Rowery wysylamy w calosci gotowe do jazdy sprawdz jakie to proste

PROFESJONALNA WYSYŁKA ROWERU = Rower złożony i wyregulowany gotowy do jazdy. Rowery wysyłamy w całości złożone* i przygotowane do jazdy. Przed spakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed-zakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalne, zaprojektowane dla nas grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Każdy karton przygotowany do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Rowery wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Polska, co gwarantuje bezpieczny i szybki transport, a każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. *do przykręcenia pozostają pedały oraz ustawienie prawidłowej pozycji kierownicy.Największą zaletą roweru elektrycznego M11Ti Smart Ltd Yamaha jest system GPS Connect czyli wbudowany na etapie produkcji roweru nadajnik GPS z kartą SIM. Za pomocą danej karty SIM możesz połączyć się z internetem oraz zintegrować nadajnik z aplikacją na Twój smartphone Sparta Connect. Dzięki aplikacji Sparta Connect będziesz mógł zobaczyć wiele przydatnych faktów na temat inteligentnego roweru Sparta Smart oraz co najważniejsze sprawdzić gdzie znajduje się Twój rower oraz czy nikt przy nim nie majstrował. Karta SIM i nadajnik znajdują się w rowerze w bezpiecznym miejscu, do którego złodziej nie będzie miał prostego dostępu. W przypadku chęci korzystania z aplikacji wymagana będzie aktywacja i opłacanie abonamentu w kwocie 2.95 EUR miesięcznie. Więcej na temat aplikacji przeczytasz TUTAJWIRTUALNA KARTA ROWERU

Każdy rower oprócz papierowej karty gwarancyjnej zostaje wpisany do naszej internetowej bazy rowerów, w której odnotowujemy również każdy serwis roweru. Twój rower ma pełną historię sprzedaży i wykonanych serwisów.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ

Przed wysyłką każdy rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Po odbyciu jazdy próbnej rower jest czyszczony i pakowany. Rowery wysyłamy w pełni złożone gotowe do jazdy.
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU 

Wszystkie wysyłki rowerów są w pełni ubezpieczone na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy zarówno uszkodzeń mechanicznych jak i niezgodności towaru. Rowery dostarcza dla nas zaufana firma spedycyjna Raben Polska. 


pasek-zebaty-naped-batavus-dinsdag-exclusive-na-pasku-zebatymPasek zębaty Carbon Drive CDX™ HIGH-PERFORMANCE. Łańcuch i stalowe zębatki zostały zastąpione nowoczesnym i niezawodnym napędem na pasek zębaty Carbon Drive z 5 razy większą żywotnością w stosunku do standardowego łańcucha. Gwarantowana żywotność paska zębatego Carbon Drive to, aż 25.000 km co dla większości rowerzystów oznacza dożywotnią pracę napędu bez jakiegokolwiek serwisu. Pasek zębaty to lepsze przeniesienie napędu, cicha praca, brak smaru i zdecydowanie niższa waga.

 

pasek-zebaty-naped-carbon-drive-batavus


ZALETY ZASTOSOWANIA PASKA ZĘBATEGO ZAMIAST STANDARDOWEGO ŁAŃCUCHA:

  • niższa waga
  • czysty napęd (bez smarów i innych środków chemicznych)
  • odpada serwisowanie napędu (smarowanie, naciąganie, czyszczeni)
  • zdecydowanie dłuższa żywotność do 25.000 km (łańcuch max do 5.000 km)
  • cicha praca

                                                                                               

silnik-yamaha-batavus-bryte-ego-yamaha-rower-elektryczny


Najmocniejszy na rynku silnik elektryczny Yamaha PWseries o ogromnym momencie obrotowym 80Nm ! Japoński silnik Yamaha posiada czujniki rotacji, prędkości oraz momentu obrotowego, które współdziałając sprawiają, że jazda jest przyjemna, elastyczna i w pełni dostosowana do naszych indywidualnych warunków jazdy. System WalkAssist, który pozwala na poruszanie się rowerem do 6 km/h bez potrzeby pedałowania - opcja ta jak sama nazwa wskazuje powinna być wykorzystywana podczas prowadzenia roweru. 5 opcji wspomagania ECO+-ECO-STD-HIGH-POWER. System wspomagania Zero-Cadence-Support rozpoczyna wspomaganie natychmiast po naciśnięciu na pedał bez najmniejszego opóźnienia w czasie. Moc 250W / waga 3,5 kg. Made in Japan. 

wyswietlacz-batavus-bryte-ego-yamaha-rower-elektryczny
 

Wyświetlacz Sparta ION Yamaha LCD - duży, czytelny i w pełni podświetlany wyświetlacz funkcji roweru elektrycznego z napędem Yamaha. Umieszczony centralnie na kierownicy. Sterowanie odbywa się za pomocą kontrolera umieszczonego z prawej strony kierownicy - całość sterowana kciukiem bez potrzeby odrywania dłoni od kierownicy. Posiada Wbudowany port USB - do ładowania telefonów, GPS czy dodatkowego zewnętrznego oświetlenia. Bajecznie prosty montaż i demontaż za pomocą jednego przycisku. Pełny wykaz funkcji dostępny z poziomu specyfikacji technicznej znajdującej się poniżej opisu. 

bateria-w-ramie-rower-elektryczny

Bateria litowo-jonowa Sparta ION GP o pojemności 500Wh. Zamontowana w ramie ropweru, wykonana w najnowszej technologi, która umożliwia pokonanie, aż do 145 km, co w powiązaniu z tak mocnym silnikiem stawia Yamahę w światowej czołówce. Zabezpieczona na bagażniku zamkiem otwieranym kluczem z blokady tylnego koła AXA Fusion. Zintegrowany wskaźnik LED poziomu naładowania baterii. Bateria Yamaha posiada gwarantowaną pełną żywotność do 700 pełnych ładowań co oznacza bezawaryjne działanie przez co najmniej 42.000 km. Szybki czas pełnego naładowania tylko 4h. Sparta M8i Ltd Yamaha GPS Connected sprzedawany jest w zestawie z ładowarką baterii Yamaha 220-240V, 50/60Hz.

linki-w-ramie-rower-elektryczny-na-pasku-sparta-m11tiPancerze i linki hamulców oraz biegów ukryte zostały sprytnie w ramie, a ich prowadzenie zostało umieszczone od strony zewnętrznej poprzez specjalnie do celu celu zaprojektowanie otwory w ramie roweru. Taki zabieg zmniejszył widoczność pancerzy przez co rower zyskał jeszcze więcej prestiżu i elegancji. Przednia lampka LED o ogromnej mocy 80 LUX Spanninga Axendo E-bike 80 6V. Lampkę charakteryzuje duża moc wyjściowa zastosowanych diod – generują one natężenie światła o wartości 80 lux. Za odpowiednie rozprowadzenie światła odpowiada zastosowany reflektor, który potrafi skupić wiązkę światła nawet 20 metrów przed rowerem. Lampka zostały wyposażona w pasywny odblask, który dodatkowo zwiększa widoczność. Obudowa lampki została wykonana z solidnego aluminium

amortyzator-pod-siodelkiem-batavus-bryte-2018


Blokada tylnego koła AXA Victory to najnowsze i najmocniejsze zabezpieczenie typu frame lock na rynku i pierwsze na świecie posiadające w pełni spawane stalowe elementy wewnętrzne. Zapięcie zostało sklasyfikowane na 15 poziomie bezpieczeństwa w 15 poziomowej skali AXA. Obudowa zamka wraz z samym zamkiem została wykonana z hartowanej stali, zgrzewanej na około (450.000 amperów w ciągu 2 milisekund) . AXA Victory jest, aż 4 razy mocniejsza w stosunku do legendarnego już zapięcia AXA Defender. W zestawie znajdują się dwa klucze z możliwością dorobienia jedynie poprzez stronę producenta podając kod zabezpieczający, co zmniejsza do minimum ryzyko dorobienia klucza przez osoby trzecie. AXA Victory posiada specjalny otwór AXA Plug-in pozwalający na zintegrowanie dodatkowego zabezpieczenia z postaci łańcucha lub linki (sprawdź dostępne linki i łańcuchy).
hamulce-4-tloczkowe-rower-elektryczny-na-pasku-sparta-m11tiHydrauliczne hamulce tarczowe Tektro Orion 4 Piston. Nowe hydrauliczne zaciski hamulcowe 4-Piston z 4-tłoczkowym cylindrem głównym zaprojektowane do bardziej agresywnego stylu jazdy oraz do mocnych rowerów elektrycznych. Nowoczesny system hamulcowy zapewnia najwyższą moc hamowania i pełną kontrolę nad jego mocą. Lekkie i trwałe tarcze o średnicy Ø180mm z dużą tolerancją na wysokie temperatury. Klamki hamulcowe zostały wykonane z kutego aluminium i posiadają dwustopniową regulację odległości. 
 

shimano-alfine-11-rower-elektryczny-sparta

Piasta planetarna Shimano Alfine 11. Najwyższy model piasty planetarnej Shimano Alfine 11 o obniżonej wadze oraz zmniejszonych oporach toczenia, głównie z uwagi na zastosowanie łożysk igiełkowych. Do dyspozycji mamy 11 przełożeń o zakresie 409%, co porównać można z kasetą 11-45 zębów w przerzutkach zewnętrznych. Dużą zaletą biegów w piaście jest możliwość zmiany przełożeń w każdym czasie jazdy również podczas pedałowania oraz na postoju. Uszczelki labiryntowe doskonale chronią wnętrze piasty nawet przed najbardziej niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Ciche sprzęgło zapewnia niemal bezszelestną pracę piasty oraz błyskawiczne załączanie kolejnych przełożeń.

czujnik-cisnienie-w-oponach-rowerowych-w-rowerzeCzujnik ciśnienia Schwalbe AirMax 3.5 bar. Na tylnym i przednim kole zamontowane są czujniki ciśnienia w oponach kontrolujące poziom prawidłowego ciśnienia. Bardzo prosta budowa czujnika i wysoka jakość wykonania gwarantuję prawidłowe działanie w każdych warunkach atmosferycznych. Czujnik kolorami informuje nas o panującym w oponie ciśnieniu: kolor zielony - ciśnienie prawidłowe / kolor żółty - ciśnienie dostateczne / kolor czerwony - zbyt niskie ciśnienie. Utrzymanie prawidłowego ciśnienia w oponach zwiększa zasięg roweru oraz gwarantuje dłuższą żywotność opony.

opony-schwalbe-marathon-rower-elektrycznyOpony Schwalbe Marathon GreenGuard z wkładką antyprzebiciową 3mm. To opona rowerowa dopuszczona do  używania w rowerach elektrycznych. Wysokojakościowa mieszanka gumy posiada niskie opory toczenia i przede wszystkim bardzo dobrą przyczepność. To daje pełne bezpieczeństwo również przy wysokich prędkościach w zakrętach. Opony Schwalbe posiadają certyfikat ECE-R75 E-bike Ready i są dopuszczone do użytku również w najszybszych rowerach elektrycznych do 50 km/h. Opona została wyposażona we wkładkę antyprzebiciową 3mm specjalnego kauczuku oraz paski odblaskowe dla zwiększenia widoczności bocznej po zmroku. 
 


Rowery Batavus produkowane w holandii Rowery Sparta produkowane są w Holandii od 1904r. Już od 114 lat rowery Sparta w całości projektowane i produkowane są w Holandii. Fabryka rowerów mieści się w miejscowości Heerenveen, w której odbywają się wszystkie etapy produkcji rowerów, od ręcznego malowania ram i części, przez składanie kompletnych kół, aż po montaż całego roweru na jednej z wielu taśm produkcyjnych. Właśnie dlatego rowery Sparta to synonim najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Sparta dba aby dostarczane przez podwykonawców części spełniały najwyższe normy jakości. Dostawcy są bardzo ostrożnie dobierani i sprawdzani czy spełniają najwyższe standardy jakości. Sparta stosuje najnowsze procesy lakierowania, na rowery zostaje nanoszone nie mniej niż 5 warstw najwyższej jakości, ekologicznego lakieru na bazie wody. Proces ten gwarantuje długą żywotność koloru i większą odporność na zużycie i uderzenia.

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na ramę i dostępność oryginalnych części
5 lat na lakier i przedni widelec
2 lata na części elektryczne i pozostałe
 


ROWER PRZYGOTOWANY DO JAZDY
Rowery wysyłamy w całości złożone.
Sprawdź jak pakujemy rowery.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.

30 DNI NA ZWROT
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.


Specyfikacja Rower elektryczny na pasku Sparta M11Ti Smart Ltd Yamaha 500Wh

Opony:Schwalbe Marathon GreenGuard
GPS Connected:TAK
System:YAMAHA
Zasięg:do 143km
Umiejscowienie silnika:Na korbie
Sterownik:Sparta ION CU3 LCD
Ilość biegów:Shimano Alfine 11
Silnik elektryczny:Yamaha PWseries 80Nm
Dętki:Schwalbe - wentyl rowerowy
Kierownica:Humpert City - aluminiowa jaskółka (Germany)
Szprychy:SAPIM 2.34 stal nierdzewna (made in Belgium)
Bateria:Sparta ION Yamaha 500Wh / 15Ah
Napęd:Pasek zębaty Gates Carbon Drive CDX High-performance
Siodełko:San Marco (made in Italy)
Rama:Aluminiowa ( ALU 7005 )
Gumy na bagażniku:Tak, Widek (made in Holland)
Nóżka:URSUS Mooi (made in Italy)
Bagażnik tylny:Sparta MXTI udźwig 15kg
Widelec:sztywny - aluminiowy
Waga:27,7 kg
Blokada koła:AXA Victory (made in Holland) 10 lat gwarancji
Wspornik kierownicy:Humpert Tranz-X JD-ST17
Lampka tylna:Union Holland LED na baterie
Lampka przednia:Spanninga Axendo 80 LUX
Hamulec tylny:Hydrauliczny tarczowy Tektro Orion 4 tłoczkowy Ø180mm
Hamulec przedni:Hydrauliczny tarczowy Tektro Orion 4 tłoczkowy Ø180mm
Rozmiar kół:28" (50-622)

Opinie o produkcie Rower elektryczny na pasku Sparta M11Ti Smart Ltd Yamaha 500Wh (0)

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię

Ostatni zakup minutę temu.