Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Rower Woom 4

Producent: Woom rowery

Rower Woom 4

Nasza cena: 1 869,00 PLN

Wariant Dostępność
Czerwony
Kod: wo4redwo EAN: 9120083720204

WYSYŁKA DZIŚ

Niebieski
Kod: wo4bluewo EAN: 9120083720228

WYSYŁKA DZIŚ

Zielony
Kod: wo4greenwo EAN: 9120083720211

WYSYŁKA DZIŚ

Żółty
Kod: wo4yellowwo EAN: 9120083720242

WYSYŁKA DZIŚ

Fioletowy
Kod: wo4purplewo EAN: 9120083720235

WYSYŁKA DZIŚ

Liczba sztuk produktu:
Jak dobrać wysokość ramy?

10 x 187,00 20 x 93,00
Rower Woom 4 przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat oraz o wzroście od 115 cm do 130 cm. Rower charakteryzuje się klasyczną konstrukcją ramy i stanowi doskonałą kontynuacje do dalszego rozwoju i doskonalenia techniki i stylu jazdy. Modele Woom od tego w wzwyż są już pozbawione fizycznego połączenia pomiędzy ramą a widelcem, którego zadaniem było zapobieganie zbyt mocnemu skręceniu kierownicą.
Rama roweru Woom 4 została wykonana z najwyższej jakości stopu aluminium typu 6061. Geometria ramy pozwala na wygodne wsiadanie i swobodną jazdę, a nisko umiejscowione siodełko obniża środek ciężkości rowerka, dzięki czemu utrzymanie równowagi jest dużo łatwiejsze. Widelec, wykonany z takiego stopu aluminium jak rama, posiada średnicę 1” i został połączony z główną ramą za pomocą sterów półzintegrowanych posiadających uszczelnione łożyska typu ahead.
Obręcze w rowerze Woom 4 zostały wykonane z lekkiego aluminium. Dzięki zastosowaniu wąskich piast oraz śrub montażowych typu Quick-Release zminimalizowano ryzyko otarcia lub rozcięcia skóry na nogach od ostrych krawędzi. Obręcze zostały wyposażone w 20 szprych Niro o grubości 1,8 mm. Na obręcze zostały założone uniwersalne opony Kenda Small Block w rozmiarze 1,5”x20”, których głównymi zaletami jest doskonała amortyzacja nierówności, niskie opory toczenia oraz wysoka przyczepność do podłoża. Wewnątrz opony znajduje się klasyczna dętka posiadająca wentyl samochodowy.
Układ napędowy to klasyczna korba z kutego aluminium o długości 110 mm. Przednia zębatka posiada 29 zębów, a tylna kaseta składa się z 8 zębatek posiadających od 11 do 32 zębów. Za zmianę biegów w tym modelu odpowiada przerzutka SRAM X4 wraz z manetką obrotową Sram Grip Shift pozwalającą na płynny wybór jednego z ośmiu biegów. Korby zakończone są plastikowymi pedałami, a obie zębatki połączone są ze sobą łańcuchem.
Rower posiada dwa hamulce typu V-Brake. Oba hamulce obsługiwane są za pomocą klamek na kierownicy, które przystosowane są do dziecięcych dłoni. V-Brake to klasyczna konstrukcja, która jest w łatwa w obsłudze i łatwa w serwisowaniu. Ten typ hamulców jest skuteczny, dzięki czemu pozwoli z łatwości wyhamować rower wraz z kierowcą nawet podczas awaryjnych sytuacji. Siodełko zastosowane w tym rowerze zostało anatomicznie dopasowane do wieku dziecka. Jego kształt pozwala na jeszcze lepsze odpychanie się oraz na większą wygodę podczas jazdy. Siodełko zostało wykonane bez użycia szkodliwych bądź trujących substancji, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu dziecka. Boczna osłona siodełka pozwala na opieranie roweru o różnego rodzaju ściany bez obawy o uszkodzenie zewnętrznego poszycia.
Waga roweru wynosi zaledwie 7,6 kg – taka masa to wypadkowa zastosowania najwyższej jakości komponentów, które zapewnią możliwość użytkowania roweru nie tylko przez jedno dziecko. Wymiary paczki z rowerem wynoszą 102 x 56 x 23 cm.

  • Rama wykonana aluminium typu 6061
  • Wygodne siodełko oraz chwyty pozwolą na lepszą kontrole nad jednośladem
  • Wysokiej jakości obręcze oraz opony Kenda Small Block w rozmiarze 1,5” x 20” o niskich oporach toczenia oraz doskonale tłumiące drgania
  • Wszelkie śruby są elementami płaskimi pozbawionymi ostrych krawędzi
  • Przedni i tylny hamulec V-Brake pozwalający na błyskawiczne zatrzymanie się
  • Obciążenie maksymalne: 70 kg
  • Waga: 7,60 kg
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Rower Woom 4

Rozmiar kół:20"

Opinie o produkcie Rower Woom 4 (1)

Ocena:
  5

Rzeczywiście świetnie wykonany. Brak kluczy w zestawie, ale sprawa została wyjaśniona. Dzięki

Dodano Czwartek, 07-03-2019 09:44 przez ~Martyna


Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię


Filmy

Ostatni zakup 6 minut temu.