Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Rowerek biegowy Woom 1

Producent: Woom rowery

Rowerek biegowy Woom 1

Nasza cena: 929,00 PLN

Wariant Dostępność
Czerwony
Kod: WO1REDWO EAN: 9120083725575

WYSYŁKA DZIŚ

Zielony
Kod: WO1GREENWO EAN: 9120083725582

WYSYŁKA DZIŚ

Żółty
Kod: WO1YELLOWWO EAN: 9120083725612

WYSYŁKA DZIŚ

Niebieski
Kod: WO1BLUEWO EAN: 9120083725575

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Fioletowy
Kod: WO1PURPLEWO EAN: 9120083725599

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Liczba sztuk produktu:
Jak dobrać wysokość ramy?

10 x 93,00 20 x 46,00
Rowerek biegowy Woom 1 przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1,5 do 3,5 lat oraz o wzroście od 82 cm do 100 cm. Dzięki obniżonemu środkowi ciężkości produkt ten idealnie sprawdzi się jako wprowadzenie do świata jednośladów. Poza łatwością nauki jazdy kolejnym ważnym aspektem jest zastosowanie przez firmę Woom najwyższej jakości komponentów oraz akcesoriów pozwalających na bezpieczną jazdę.

Rama roweru biegowe Woom 1 została wykonana z najwyższej jakości stopu aluminium typu 6061. Geometria ramy pozwala na wygodne wsiadanie i swobodną jazdę, a nisko umiejscowione siodełko obniża środek ciężkości rowerka, dzięki czemu utrzymanie równowagi jest dużo łatwiejsze.

Widelec, wykonany z takiego stopu aluminium jak rama, posiada średnicę 1” i został połączony z główną ramą za pomocą sterów półzintegrowanych posiadających uszczelnione łożyska typu Ahead. Widelec został fizycznie połączony ogranicznikiem odpowiadającym za uniemożliwienie przekręceniu się kierownicy, tym samym stabilizując jazdę na wprost.

Obręcze w rowerku biegowym Woom 1 zostały wykonane z lekkiego aluminium. Dzięki zastosowaniu wąskich piast oraz śrub montażowych na klucz typu imbus zminimalizowano ryzyko otarcia lub rozcięcia skóry na nogach od ostrych krawędzi. Obręcze zostały wyposażone w 16 szprych Niro o grubości 1,8 mm. Na obręcze zostały założone grube, niskoprofilowe opony, których głównymi zaletami jest doskonała amortyzacja nierówności, niskie opory toczenia oraz wysoka przyczepnośc do podłoża.

Aby przyzwyczaić dziecko do korzystania z normlanego roweru w przyszłości rowerek Woom 1 został wyposażony w kierownicę o szerokości 450 mm oraz tylny hamulec Mini V-Brake, który pozwala dziecku zahamować w momencie gdy jest to konieczne. Dźwignia zastosowana na kierownicy typu Small Hand Reach jest mniejszą wersją klasycznej klamki hamulca. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji zasięgu pozwalająca na jeszcze lepsze dopasowanie klamki do dłoni.

Siodełko zastosowane w tym rowerze zostało anatomicznie dopasowane do wieku dziecka. Jego kształt pozwala na jeszcze lepsze odpychanie się oraz na większą wygodę podczas jazdy. Siodełko zostało wykonane bez użycia szkodliwych bądź trujących substancji, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu dziecka. Boczna osłona siodełka pozwala na opieranie roweru o różnego rodzaju ściany bez obawy o uszkodzenie zewnętrznego poszycia.

Waga roweru wynosi zaledwie 3,3 kg – taka masa to wypadkowa zastosowania najwyższej jakości komponentów, które zapewnią możliwość użytkowania roweru nie tylko przez jedno dziecko. Wymiary roweru wynoszą około 87 x 49 x 15 cm – istnieję możliwość przechowywania go nawet w domach niewyposażonych w garaż lub piwnicę.
  • Rama wykonana aluminium typu 6061 oraz wyposażona w ogranicznik skrętu kierownicy
  • Wygodne siodełko oraz chwyty pozwolą na lepszą kontrole nad jednośladem
  • Wysokiej jakości obręcze oraz opony o niskich oporach toczenia oraz doskonale tłumiące drgania
  • Wszelkie śruby są elementami płaskimi pozbawionymi ostrych krawędzi
  • Tylny hamulec Mini V-Brake pozwalający na błyskawiczne zatrzymanie się
  • Obciążenie maksymalne: 50 kg
  • Waga: 3,3 kg
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Rowerek biegowy Woom 1

Rozmiar kół:12"

Opinie o produkcie Rowerek biegowy Woom 1 (1)

Ocena:
  5

Świetna jakość i wykonanie w połączeniu z niską wagą, wąskimi tylnymi wachaczami oraz kształtem ramy sprawia, że rower idealnie nadaje się dla najmłodszych dzieci

Dodano Niedziela, 11-04-2021 23:25 przez ~Asia


Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię


Filmy

Ostatni zakup 2 godziny temu.