Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

OPIS KATEGORII

Tylne lampki rowerowe na baterie. 

Tylne lampki zasilane bateriami można podzielić na trzy podkategorie, w zależności od miejsca, w którym są mocowane.
Lampki na baterie, mocowane na sztycy sprawdzą się doskonale w rowerach górskich lub crossowych, gdzie nie było przewidzianego miejsca na inny typ oświetlenia. Są to najczęściej lampki z diodami LED, dzięki czemu jeden zestaw baterii stacza na naprawdę bardzo długo. Wszystkie lampki posiadają kilka trybów świecenia (tryb stały oraz migający w kilku wariantach), co sprawia, że są widoczne z daleka. Wiele z nich posiada również klips do montażu na plecaku, kurtce itp.
Drugą podkategorią są lampki tylne na baterie montowane na błotniku. Jest to najczęściej spotykane w rowerach holenderskich starszego typu bądź stylizowanych na retro. Są proste, z jedną mocną diodą LED, dzięki czemu świecą długo. Posiadają na ogół tylko jeden- ciągły- tryb świecenia, ale mogą być wyposażone w czujnik zmierzchu lub wstrząsu (lampka uruchamia się przy niewielkich wstrząsach, gdy te nie występują- gaśnie).
Trzecią podkategorią są lampki montowane na bagażniku. Są to duże lampki, których moc i wydajność są zdecydowanie największe dzięki zastosowaniu większych i pojemniejszych baterii oraz mocniejszych diód. Lampki mocowane na bagażnik widoczne są z daleka, a dodatkowy, bardzo duży odblask jeszcze bardziej podnosi poziom bezpieczeństwa rowerzysty. Podobnie jak lampki mocowane na błotnik, tak i te są często wyposażone w różnego typu udogodnienia dla rowerzysty, jak np. czujnik wstrząsu bądź zmierzchu.

Czytaj dalej
FILTRUJ:


Mocowanie
Producent
Cena
zł -
Dostępność
SortowanieOstatni zakup 4 godziny temu.