Kontakt
0

Zapięcie ABUS Bordo Granit X-Plus 6500 czarny

Wybierz wariant
 
Cena katalogowa: 575,00
KOD: 744690
EAN: 4003318551604
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
Ocena klientów:  

Zapięcie ABUS Bordo Granit X-Plus 6500

Zapięcie ABUS Bordo Granit X-Plus 6500 to niezawodne i wysoce zaawansowane zabezpieczenie roweru. Posiada certyfikat ART2**, co stanowi gwarancję jego wysokiej jakości i skuteczności. Zamek ma długość 85 centymetrów, co umożliwia wygodne zabezpieczenie roweru w różnych sytuacjach. Jedną z kluczowych cech tego zamka jest zaawansowana wkładka Abus X-Plus, który zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa. Dzięki niemu Twój rower będzie w pełni chroniony przed próbami kradzieży, nawet w trudnych warunkach. W zestawie znajduje się również praktyczny uchwyt ST, który ułatwia przewożenie zamka podczas jazdy. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się, gdzie umieścić zamek podczas rowerowych wypraw. Abus Bordo Granit X-Plus 6500/85 to nie tylko doskonałe zabezpieczenie, ale także wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego rowerzysty, który stawia na bezpieczeństwo. Ten zamek to pewność, że Twój rower jest dobrze chroniony, niezależnie od miejsca, w którym go pozostawisz.

Zapięcie ABUS Bordo Granit X-Plus 6500, cechy produktu:

Zastosowanie:
 • bardzo dobre zabezpieczenie w miejscach o najwyższym ryzyku kradzieży
 • zalecane do zabezpieczenia bardzo drogich rowerów oraz wysokiej klasy skuterów i motorów
 • im dłuższy łańcuch tym łatwiejsze przypinanie do stałych elementów

Technologia:

 • stalowe panele o grubości 5,5 mm z dwukomponentowym, miękkim wykończeniem, chroniącym lakier pojazdu
 • silikonowa osnowa zamka pasuje kolorystycznie do całości
 • konstrukcja przegubów pozwala na wygodne i łatwe składanie
 • technologia ABUS Protection Shield oferuje najwyższej jakości zabezpieczenie przed przepiłowaniem połączenia
 • panele, nity oraz korpus zamka wykonane ze specjalnie hartowanej i wzmocnionej stali,
 • zamek ABUS X-Plus gwarantuje najwyższą ochronę przed manipulacją
 • dwa klucze w zestawie - jeden z diodą LED
 • karta kodowa ABUS Code Card pozwalająca dorobić dodatkowy klucz
 • 2 lata gwarancji

Transport:

 • łatwy w praktycznym euti
 • prosty montaż euti na rowerze dzięki paskom na rzepy
 • Specyfikacja:
 • Długość (cm): 85
 • Waga (gram): 1650
 • Poziom bezpieczeństwa: 15 w 15. stopniowej skali Abus
 • Extra dodatek: Uchwyt mocujący
 • Średnica (mm): 5,5

Zapięcie zostało sklasyfikowane przez producenta na 15 poziomie (maximum) w 15 stopniowej skali ABUS określającej bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Zapięcie jest odporne na korozję. Przeguby pokryte są specjalnym tworzywem, które zapobiega obijaniu się elementów lakierowanych roweru w trakcie użytkowania zapięcia.


Zapięcie ABUS Bordo Granit X-Plus 6500
Skala poziomu bezpieczeństwa Abus to narzędzie ułatwiające wybór zabezpieczenia roweru i akcesoriów. Zmiana nawet jednego punktu na skali, ma znaczenie i odnosi się do technologii i wykonania zabezpieczenia. Niemiecka jakość i ponad 90 lat doświadczenia na rynku zabezpieczeń, doprowadziło do powstania jednych z najlepszych systemów ochrony. 
Na ocenę poziomu bezpieczeństwa mają wpływ takie elementy jak: rodzaj zabezpieczenia , grubość i hartowanie stali, kształt, budowa zamka, rodzaj zamka, budowa klucza, ile razy zapięcie trzeba przeciąć, czy przecinanie jest hałaśliwe i ile czasu zajmuje. Firma Abus testuje i porównuje produkty tak aby umieszczone na skali zabezpieczenia rzeczywiście odpowiadały swojej punktacji.

Na skali możemy wyróżnić trzy grupy zabezpieczeń:
Zapięcie ABUS Bordo Granit X-Plus 6500
Poziom bezpieczeństwa 1-4

Zabezpieczenia z tym oznaczeniem zapewniają podstawową ochronę przed kradzieżą. Zaleca się ich używać na obszarach o niskim ryzyku kradzieży lub jako zabezpieczeń rowerka dziecięcego czy akcesoriów rowerowych.
Zapięcie ABUS Bordo Granit X-Plus 6500
Poziom bezpieczeństwa 5-9

Ta grupa zabezpieczeń została zaprojektowana tak aby zapewnić bardzo dobre zabezpieczenie roweru w miejscach o średnim ryzyku kradzieży. Blokady te są również polecane jako dodatkowe zabezpieczenia w obszarach o wysokim ryzyku kradzieży.
Zapięcie ABUS Bordo Granit X-Plus 6500
Poziom bezpieczeństwa 10-15

Zabezpieczenia z o tym rankingu oferują najwyższą klasę zabezpieczeń. Zaprojektowane z myślą o ochronie na obszarach o wysokim ryzyku kradzieży, często z uwzględnieniem odporności na specyficzne techniki kradzieży.

Specyfikacja Zapięcie ABUS Bordo Granit X-Plus 6500 czarny

Długość (cm): 85
Grubość pręta (mm): 5,5
Poziom bezpieczeństwa: Wysoki
Rodzaj zamka: Klucz
Uchwyt do roweru: TAK
Waga (gram): 1650

Każdy producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Zapięcie ABUS Bordo Granit X-Plus 6500 czarny opinie

~olo
Czwartek, 02-11-2017 16:57
ocene daje 4,5 , solidna i podzielam opinie, do roweru jeszcze nikt sie nie dobieral , dalbym 5 dgdyby była o dwa ogniwa dluzsza bo i tak jest ciezka, do skutera kupilem onguard112cm polowa ceny i da sie do czegos przypiac, do motocykla trzeba by kupic 2 i zamowic na ten sam klucz

~_Szydlo_
Poniedziałek, 21-11-2016 13:00
Bardzo dobre zabezpieczenie, mocne i z poręcznym pokrowcem dokręcanym do ramy roweru. Jest co prawda ...

~patanka
Poniedziałek, 07-03-2016 15:51
zabezpieczenie super, bardzo solidnie wykonane jedyny minuu to troche jest krotkie ale i tak zawsze sie znajdzie jakies miejsce gdzie mona je przyczepic. Polecam


Porównaj produkty 0